Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Автомобілі

Переваги мати зарядний пристрій для електромобіля вдома та в дорозі

Автор: Марія Прокопенко, 13.06.2024, 11:04:35 Переваги мати зарядний пристрій для електромобіля вдома та в дорозі

Щоб власники електромобілів могли насолоджуватись усіма їхніми перевагами, важливо мати як домашню зарядку, так і портативні рішення для подорожей. Обидва варіанти пропонують унікальні переваги, забезпечуючи зручність, гнучкість та надійність у використанні електромобілів, що робить їх більш привабливими та доступними.

Зручність та економія часу з домашньою зарядкою

Сучасні технології дозволяють інтегрувати домашні зарядні станції із системою “розумного будинку”. Це дає можливість контролювати процес заряджання, керувати енергоспоживанням та оптимізувати витрати. Спеціальні програми та застосунки дозволяють встановлювати графіки заряджання, стежити за станом акумулятора та отримувати сповіщення про завершення заряджання. Крім того, зарядка електромобіля вдома є незаперечною зручністю для власників: 

  • Немає необхідності витрачати час на пошук зарядних станцій у місті, стояти у черзі чи чекати, доки зарядиться інша машина. 
  • Встановлення домашньої зарядної станції дозволяє заряджати автомобіль у будь-який час, будь то ніч чи ранній ранок. 
  • Заряджаючи автомобіль вдома, ви завжди готові до поїздки, маючи повний заряд акумулятора щоранку. 
  • Домашня зарядка дозволяє використовувати електроенергію в непікові години, що може суттєво знизити витрати на електрику. У довгостроковій перспективі це приносить значну економію коштів.

AD_4nXdYDGGNsS0KXGjHyPxJSPKCVuyo4kW2BIrzLtN9BURyLMwxtFMxJ--Dw98a8D7A4Y5EPKWSlVtyGyeLN8UCgPjS-LElG14GiXqxdXi1P9ZJ1oYd6WwWJE3UNOHOxAB-hVvMD1s37WgzYeSOjHjKAdo_9W8r?key=CCrhXL0ABzO1wkyxbAwGig

Заряджання електромобіля вдома забезпечує високий рівень безпеки. Сучасні домашні зарядні станції оснащені системами захисту від перенавантаження, короткого замикання та інших непередбачених ситуацій, що робить процес заряджання безпечним та надійним. До того ж, регулярне використання якісної зарядної станції продовжує термін служби акумулятора, оскільки забезпечує стабільний та правильний режим заряджання. Це важливо для підтримки автомобіля в хорошому стані та уникнення дорогих ремонтів.

AD_4nXeZWsBo-wFR4cnUsQMGVXWZCAv32rh4YZ05KHhKn2SmFBEkiK4KpuHpL8Fz5lSMCQdis-22ZrFgfLbkQamIgAdGOj1XwaStFKKRGQpEFNaojyCdvVvmjQPdA8KvQV4l6c_dPXX3ru4_2TxMUZ0BmdEYZAdN?key=CCrhXL0ABzO1wkyxbAwGig

Мобільність та гнучкість пересування з власними зарядками для авто

Крім домашніх зарядних станцій, наявність портативного зарядного пристрою для електромобіля є важливим аспектом для тривалих поїздок і подорожей. Це забезпечує додаткову незалежність та впевненість у тому, що автомобіль завжди буде на ходу. Наприклад, сучасні портативні зарядки для електромобілів в магазині "SOH" досить компактні і легко розміщуються в багажнику, що дозволяє брати їх із собою у будь-які поїздки. Якщо поблизу немає стаціонарних зарядних станцій, такий пристрій стає незамінним помічником. Можливість зарядити автомобіль в будь-якому місці дає свободу пересування і дозволяє уникати неприємних ситуацій, пов'язаних з розрядкою акумулятора.

AD_4nXfz_3c6KfDOAGwItjXJOZxTRq4O6e7x6ueCVC6xd5R_8VdgT7526aUDtC3D9krut9FOVMwYZL5R_QWhcqYRYkUs2Iu_uZGCcXnKrepyO059NVl8CyvCk8TNlwdqszgTr8kUnPi3KXUjy6RUaDQLx1A1Knv8?key=CCrhXL0ABzO1wkyxbAwGig

Де можна придбати якісні зарядки для електромобілів в Україні?

Однак, для повноцінного використання переваг портативної зарядки, якість цих пристроїв відіграє вирішальну роль. Вибираючи портативний зарядний пристрій, звертайте увагу на його технічні характеристики та репутацію продавця. Це допоможе вам уникнути проблем із зарядкою та забезпечить безпроблемну подорож на вашому електромобілі в будь-яких умовах. Звертаючись до магазину "SOH" ви отримаєте гарантію на всі придбані зарядні пристрої терміном на рік, до того ж термін дії гарантії починається не з моменту покупки, а тільки з моменту отримання вами товару. Крім того, якщо ви сумніваєтеся у своєму виборі - наші консультанти зможуть допомогти вам і відповісти на всі питання, що вас цікавлять, і визначитися з підходящою вам моделлю.

Автор: Марія Прокопенко, редактор рубрики "Автомобілі" на ЖЖ.info


Автомобілі | 13.06.2024 | Переглядів: 213 | автозаряд, електрокар, зарядка авто

Читайте також на цю тему: