Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Представлены девушки-участницы конкурса красоты «Мисс Звягель»

Автор: Юлия Климчук, Звягель, 28 Апреля 2010, 16:29:35
«Мисс Звягель» - популярная шоу-программа в городском Дворце культуры райцентра Новоград-Волынский. В следующем году конкурсу исполняется 20 лет, а это уже больше, чем возраст девушек, принимающих в нем участие.

За это время конкурс менял названия, режиссеров и ведущих, впрочем его успех у зрителей остается неизменным. Красота, кто бы и что ни говорил, - большая сила, которая из года в год собирает аншлаги в большом зале Дворца культуры на 800 мест и не перестает привлекать любителей.

Режиссер и ведущая Татьяна Музыка признается: как бы там ни было, ей ежегодно приходится волноваться по составу участников. Смогут ли они превзойти своих предшественниц, смогут поразить разбалованного за многолетнюю конкурсную историю зрителя эффектностью выступлений, будут ли достойны звания «Мисс Звягель»?

Из года в год оказывается, что все эти волнения безосновательны, ведь участие в конкурсе всегда принимают смелые, творческие и упорные участницы. Конечно, внешние данные играют важную роль в конкурсе, впрочем характер и личность девушек в оценке жюри имеют не меньшее значение.

Успех конкурса еще и в том, что он имеет мощную меценатскую поддержку. Многие годы надежным спонсорским плечом режиссера был предприниматель Владимир Искрицкий, которого, к сожалению, в этом году не стало. В качестве призов Владимир Дмитриевич всегда дарил конкурсанткам солидные подарки в виде бытовой техники...

Сегодня у главного спонсора программы есть достойные продолжатели хорошей традиции. Уже пять лет подряд председателем жюри является Ирина Панасюк - автор идеи конкурса (в прошлом, напомним, он назывался «Супер-девушка») и его первый режиссер.

Традиционно, накануне программы, местные СМИ знакомят читателей с конкурсантками.

Во время общения журналисты задали девушкам три вопроса:
Расскажите о себе и почему вы решили принять участие в конкурсной программе «Мисс Звягель»?
Какие есть предложения по улучшению жизни и досуга местной молодежи?
Каково кредо вашей жизни?

Конкурс состоится в четверг, 29 Апреля, начало в 18 часов.


№1. Наталія ВАНАТ, 17 років, студентка професійного ліцею
Цього року я була учасницею подібних конкурсних програм, як загальноміських, так і тих, що проходили у нашому ліцеї. Взяти участь у популярному конкурсі «Міс Звягеля» запропонував хореограф Олександр Усевич, який допомагав мені готуватися. Вирішила: чому б ні, адже спів і танці — мої давні захоплення, які цілком можуть стати родзинкою моїх виступів. Подобається бути в усьому першою, перебувати в центрі уваги. Мрію про професію дизайнера одягу.
У конкурсі в ліцеї я виборола друге місце, тепер сподіваюся на перемогу. Вірю, що моя наполегливість у цьому допоможе. У житті я не менш впевнена, тому життєві перемоги чекають на мене. Це переконання і є моїм кредо: аби чогось досягнути, — треба докладати до цього максимум зусиль!


№2. Вікторія ВЕРХОЛАНЦЕВА, 17 років, колегіантка
Усі знають мене як веселу, життєрадісну та енергійну, друзі називають мене душею компанії. Втім життя — це не лише відпочинок. Я мрію про кар’єру перекладача, планую пов’язати професію із бажанням багато подорожувати. Адже лише улюблена справа може приносити задоволення. Впродовж десяти років я займаюся спортом — карате. Вважаю, що хобі вплинуло на моє життя — маю твердий, впевнений характер, я цілеспрямована та рішуча, нічого не боюся.
У мріях — відкрити у Новограді сучасний спортивний центр, активно популяризувати спорт серед молоді.
Моє кредо — «прийшла, побачила, перемогла»! На конкурсі збираюся здивувати глядачів та журі своїм перевтіленням, втім повністю розповідати секрет не буду — прийдіть і побачите. Дівчата, бажаю вам усім удачі, цьомчики!


№3. Ганна БОБРОВСЬКА, 16 років, учениця ЗОШ №2
Давно хотіла взяти участь у конкурсі «Міс Звягеля», і ось — мрія здійснилася. До моїх захоплень належать танці, особливо подобаються бальні. Раніше я танцювала в ансамблі «Шакті», тож маю певний досвід та уміння. Також займаюся легкою атлетикою, люблю спорт взагалі. Адже активний спосіб життя впливає як на здоров’я, так і на зовнішній вигляд людини.
Мрію про появу у нашому місті гіпермаркету. Це ознака сучасності, комфорту мешканців, можливість величезного вибору. І щоб там була льодова ковзанка, куди можна було б приходити з друзями…
Кредо життя — цінуйте дружбу і гармонію людських стосунків, тоді у вашій душі і в цілому світі буде мир! У конкурсі збираюся проявити себе, показати цікаву програму. Суперницям бажаю успіху, а собі — перемоги!


№4. Альона ОЛІШКЕВИЧ, 19 років, студентка медичного коледжу
Ставлю собі за мету — гідно представити коледж на конкурсі. Адже у нашому закладі існує схожа програма «Міс красуня», найулюбленіша серед студентів. Сподіваюся, друзі підтримають мене і прийдуть вболівати. Професію медика обрала за порадою батьків, які підтримують мене у навчанні. У конкурсі — також.
Що потрібно зробити нового для місцевої молоді? Гадаю, це справа молодих людей — створити комфортні умови життя для себе та інших. Наприклад, навести порядок на вулицях. Від того, наскільки чистим буде місто сьогодні, залежить наше здоров’я, самопочуття — завтра. У житті я оптиміст, у цьому — моє життєве кредо. Вірю, що у конкурсі переможе найкраща дівчина. Тож бажаю усім розкритися на всі сто та отримати море позитивних емоцій від участі у програмі!


№5. Вікторія БІЛОШКУРКО, 17 років, студентка професійного ліцею
Нещодавно я здобула перемогу у конкурсі «Поліська красуня», що пройшов у нашому студентському закладі. На досягнутому вирішила не зупинятися, хочу спробувати свої сили у більш значимому конкурсі. Тим паче, що участь у подібних заходах брала й раніше. Попри те, що в житті не люблю акцентувати на собі увагу. Характер у мене, за словами мого хлопця, наче в кішки: до мене треба знайти підхід. Якщо вдасться, — буду прихильною та ласкавою.
Покращити життя молодих людей зможуть нові робочі місця, з гідним заробітком. Якщо у Новограді хочуть, аби молодь не їхала працювати кудись, а була корисною для свого міста, — мають про це подбати серйозніше. Наразі впевненості у завтрашньому дні нашому поколінню бракує.

У кожної з дівчат — своя родзинка, кожна є неповторною та індивідуальною. Натхнення усім, впевненості та гарного шоу — глядачам!
Автор: Юлия Климчук, Звягель http://www.zvyagel.com.ua/?p=3164
Украина | 28 Апреля 2010 | Просмотров: 38895 | конкурс красоты, Новоград-Волынский, конкурсы

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0