Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Молодая пациентка рассказала как её изнасиловал гинеколог

Автор: Ольга Місяць, газета Субота, 02 Июля 2010, 14:19:42
Я найкращий чоловік, який у тебе був за все життя і такого як я більше не буде

На початку червня у місті Коростені Житомирської області, лікар-гінеколог, як стверджує пацієнтка, зґвалтував її. Дівчина прийшла на прийом до лікаря. А той, за словами дівчини, провів її до оглядової, де затиснув її у кутку, заклав їй руки за спину і зґвалтував.

Дівчина звинувачує свого лікаря у зґвалтуванні

У Коростені пацієнтка відділкової лікарні «Укрзалізниці» обвинувачує завідувача гінекологічного відділення» у зґвалтуванні. Двадцяти двох річна дівчина Леся стверджує, що лікувалася на стаціонарі в гінекології. Приходила на огляд лікаря, робила процедури та йшла додому. Одного разу, за словами Леся після огляду, лікар скористався її безпомічним станом та… зґвалтував.

Лікар, якого обвинувачують у зґвалтуванні, спілкується з журналістами виключно по телефону. А будь-які статеві відносини з дівчиною-пацієнткою заперечує, посилаючись на те, що є неспроможним до будь-яких сексуальних дій.

Якщо ти це комусь розповіси, то пожалкуєш

«Після звичайного огляду, який проходить щодня, він запросив мене до себе в кабінет та зґвалтував мене – говорить потерпіла – Однією рукою він тримав мене за руки, а другою смикнув за пояс халата, який тут же розв'язався. Потім лікар стягнув мою нижню білизну, при цьому трусики продовжували бовтатися на одній нозі. Щоб я не кричала, гінеколог губами закрив мій рот. Коли все закінчилося, лікар спокійно встав і підійшов до умивальника.

Він помився, застебнув штани і повернувся до мене». Він почав мені казати: «Я найкращий чоловік, який у тебе був за все життя і такого як я ніколи не буде. Якщо ти це комусь розповіси, то пожалкуєш». Про це вона журналістам розповідала досі спокійно, склавши руки до карманів.

«Як тільки я вибігла із ординаторської, – одразу ж зателефонувала своїм рідним, щоб вони мене забрали із лікарні» – продовжує Леся.

Тримай десять тисяч доларів, та забери заяву у міліції

Адвокат лікаря приїхав у село, в якому я живу, і розповів про все в сільраді. Голова викликала мене і сказала: "Навіщо заяву в міліцію написала на такого гарного людини? Ти роботу просила після закінчення університету? Забудь про це. Не влаштуєшся не тільки в нашому селі. Тебе ніхто не візьме на роботу у всьому Коростенському районі ".

Якщо чесно, мало віриться, що лікар за все відповість. У нього гроші, зв'язки, на роботу він їздить на шикарному БМВ. А що можу я? Спасибі батькам, вони найняли вже другого адвоката. З першим ми не спрацювалися. Він умовляв мене взяти у гінеколога 10 тисяч доларів і забрати заяву з міліції.

Після інциденту обвинувачуваний лікар майже не з’являється на роботу

Старша медсестра гінекологічного відділення відділкової лікарні розповіла, що завідувач відділення буває на роботі доволі рідко. Стверджує, що давно його не бачила. «Він як не у відпустці, то на лікарняному», – говорить старша медсестра.

Коли журналісти запитали у неї про цей випадок, вона голосна засміялась, сказала, що про це нічого не знає, перший раз чує, та направила до головного лікаря лікарня Железнякової Алли Володимирівни. Останньої на місці не виявилось. Помітивши, що в коридорі збирається вже чимало людей, до нас підходить медсестра гінекологічного відділення. Медсестра ця, як виявилося, теж про цей випадок ні слухом ні духом. І взагалі, стверджує вона, в перший раз про це чує. Швидко змінивши тему, вони запропонували приїхати наступного дня та поговорити з завідувачем самим.

Медсестра, яка нас попросила приїхати наступного дня, говорить, що лікар-гінеколог на прийомі буває щодня. ЇЇ слова зі словами старшої медсестри ніяк не збігаються.
Колишня колега лікаря, Ірина Олександрівна, говорить, що в це не вірить. «Цього не може бути. В нього золоті руки, він дуже добрий спеціаліст. Я до нього водила і досі воджу своїх рідних та знайомих. Я в цю історію зовсім не вірю» – коментує Ірина Олександрівна.

Лікар відмовлявся зустрітися та спілкувався лише по телефону

З лікарем вдалося поспілкуватися тільки по телефону. «Звинувачення, які мені пред’являє пацієнтка, я повністю відкидаю. Це просто на просто шантаж. До цього ж, у мене є медичні довідки, що у свої шістдесят років я не придатний до статевих стосунків» – розповідає лікар.Заступник прокурора Житомирської області Анатолій Кондратюк розповів, що слідство по цій справі ще не закінчено, тому що немає свідків зґвалтування, а єдиний доказ – це судово-медична експертиза. Адвокат Олесі Анатолій Онопрієнко запевнив, що у справі є достатньо доказів, щоб покарати кривдника потерпілої.

Коли він приставав, то я на це не звертала уваги

Журналісти газети знайшли колишню пацієнтку лікаря – Ірину. Яка також стверджує, що лікар до неї «підбивав клинці». «Коли до мене приставав, то я на це не звертала уваги. Тільки казала, щоб він припинив і на цьому все закінчувалось. Але щоб він зробив зі мною щось подібне, – про таке я навіть і подумати не могла» – говорить колишня пацієнтка Ірина. Також нам вдалося знайти чоловіка ще однієї дівчини-жертви лікаря. «Моя жінка також потерпіла від цього лікаря-придурка. Це було десять років тому, але їй пощастило – вона вирвалася. Потім після цієї ситуації я ходив з нею на всі процедури» – говорить чоловік.

За фактом зґвалтування порушено кримінальну справу. Якщо вину лікаря доведуть, йому загрожує до 5 років ув'язнення.
Автор: Ольга Місяць, газета Субота
Украина | 02 Июля 2010 | Просмотров: 23020 | Коростень, изнасилование, УЦкраина, медицина
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: