Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Житомирские журналисты посетили офис компании «Киевстар»

Автор: Медіа-Центр «Моє Місто», 01 Декабря 2010, 13:11:39
Журналісти відвідали офіс компанії «Київстар» та довідалися про новинки контент-послуг (розважальні та інформаційні сервіси)
«Ринок контент-послуг: вчора, сьогодні, завтра» - такою була тема «Прес-клубу 067», який пройшов 30 листопада в центральному офісі компанії «Київстар» за участю журналістів з Чернігова та Житомира.

На запитання представників ЗМІ надали відповіді начальник відділу управління і розвитку взаємовідносин с контент-партнерами департаменту послуг мультимедіа компанії Леся Запорожець та менеджер зі зв’язків з громадськістю Київської філії «Київстару» Наталія Дадівєріна.

- Контент-послуги – це будь-які розважально-інформаційні сервіси, які можна замовити за допомогою телекомунікаційних послуг (СМС, дзвінка, ММС), цей ринок почав розвиватися близько 10 років тому. Першими були колись чорно-білі картинки та мелодії, монофонічні сигнали, - ввела журналістів у курс справ Леся Запорожець. – Потім з’явилися поліфонічні мелодії, JAVA-ігри і тому подібне. Зараз на цьому ринку чого тільки немає! Це і картинки, і мелодії, і рінгбектони, все активніше розвивається мобільний інтернет.

Кожен оператор поділяє контент-послуги на дві частини: послуги брендовані (ті сервіси, які продає сам оператор, сам їх рекламує, сам встановлює ціну, і лише технічну реалізацію може передати контент-партнеру) та небрендовані (це повністю послуга контент-провайдера, оператор надає лише доступ, провайдер купує короткий номер у оператора). Ця зона більш широка, і до цих послуг виникає найбільше запитань.

Журналісти довідалися, що прибутки при такій взаємодії діляться приблизно порівну. Середня вартість контент-послуг становить 6,5 грн. (деякі коштують від 30-40 коп., найдорожчі – до 10 грн.). Упродовж місяця приблизно 3,5 млн. абонентів «Київстар» користуються тими чи іншими контент-послугами, зауважте, що це лише близько 16% клієнтів цієї компанії! Тож немає сумнівів, що цей ринок буде активно розвиватися.

Задля цього фахівці компанії «Київстар» працюють над тим, аби оптимізувати ціноутворення на контент-послуги, а також запропонувати клієнтам нові продукти. Один з них називається Pay Per Click (до речі, на цей момент в Україні його пропонує лише «Київстар»). Приміром, користувач заходить на WAP чи інтернет і хоче закачати свій телефон JAVA-ігру. Зазвичай він натискає на певний лінк, і ця дія автоматично призводить до тарифікації.

- Тільки у наших абонентів перед тим, як зняти гроші з рахунку, оператор ще раз запитає: чи ви згодні з тим, що зараз у вас знімуть таку-то суму грошей за таку-то послугу? – пояснює Наталія Дадівєріна. - І тільки-но він це підтвердить, гроші будуть зняті і надається доступ до гри. В цьому також полягає наше активне піклування про клієнта.

Крім того, журналістів запевнили, що компанія висуває певні вимоги до змісту контенту, тут ведеться боротьба з нелегальним контентом (заборонена політична чи релігійна агітація), а також відслідковується контент, пов'язаний з рекламою тютюну, алкоголю, азартних ігор чи еротичного змісту. «Київстар» активно запобігає СМС-спаму, а також шахрайству. На практиці доводилося навіть співпрацювати в цьому напрямку з відповідними структурами МВС.

фото Письменний Олексій

Автор: Медіа-Центр «Моє Місто» http://siver-info.com/news/2010-12-01-2656
Украина | 01 Декабря 2010 | Просмотров: 4555 | Киевстар, контент - услуги, фоторепортаж

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0