Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

Нотаріус в Україні. Вимоги до своїх професійних якостей

Автор: Дар'я Темненко, 15 Января 2017, 00:28:21 Нотаріус в Україні. Вимоги до своїх професійних якостей
Незалежність - один з головних чинників, яким необхідно керуватися професійному нотаріусу в Україні. Нотаріус повинен дотримуватися законодавства, сприяти реалізації принципів законності та правопорядку, використовувати знання для захисту інтересів громадян, незалежно від соціального статусу.

Крім того, як повідомляють на сайті http://notarius-zhurakovskaya.kiev.ua/ рішення фахівець повинен приймати об'єктивно, не допускати в своїй роботі створення умов, в яких надається перевага певним особам. Тільки так він зможе завоювати довіру і авторитет.

Важливим принципом в нотаріальній діяльності вважається конфіденційність. Розголошення отриманої інформації суперечить професійного етикету, що може послужити приводом для позбавлення ліцензії. Дія даного принципу не обмежена часовими рамками. Конфіденційність поширюється і на онлайн послуги нотаріуса.

Нотаріус зобов'язаний володіти такими моральними якостями, як порядність, чесність і відповідальність. До покладеним на нього зобов'язаннями повинен підходити принципово і об'єктивно, сприяти збереженню престижу своєї професії.

Культура поведінки нотаріуса - його візитна картка. У спілкуванні з клієнтами він повинен дотримуватися такту, зберігати самоконтроль, мати відповідний зовнішній вигляд, гідний поваги.

Нотаріус зобов'язаний поважати право клієнта, який звернувся за допомогою, і, звичайно ж, право особистості, з приводу якої вчиняється нотаріальна дія. Повинен керуватися тільки документами, поданими для вчинення нотаріальних дій, а не особистими перевагами.

Професіонал зобов'язаний бути терплячим, компетентним тактовним при спілкуванні зі своїми клієнтами. Інформувати звернулися до нього громадян про розмір тарифів за надані послуги, можливі правові наслідки.

Предметом професійної діяльності нотаріуса є захист прав та інтересів громадян. Саме високоякісні фахівці, що мають високу самосвідомість, почуття відповідальності, здатні впливати на встановлення закону і права в державі, на формування свідомості громадян та відповідальності їх перед законом.

 
Автор: Дар'я Темненко
Украина | 15 Января 2017 | Просмотров: 2704 | законі, нотариус

Читайте также на эту тему: