Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 04 Декабря 2021    15:09:30
Главная » Новости » Житомир » Город » 2008 » Июнь » 25 » 21:28:08

Строители комплекса «Глобал.UA» уничтожают деревья и клумбы. ФОТО

25 Июня 2008, 21:28:08 5275 0

Строители комплекса «Глобал.UA» уничтожают деревья и клумбы. ФОТО Незабаром у Житомирі по вулиці Київський, 78 підприємці мають відкрити багатофункціональний торгівельний комплекс Глобал.UA.

Все було б непогано, якби ті, хто отримав ліцензію на будівництво додержувались відповідних правил з облаштування будівельного майданчику. Паркан, що розміщено навколо цього будівництва, встановлено прямо на газоні. Більш того, замість опор використовуються дерева.

Цей ганебний процес забудовниками та контролюючим органами й досі не припинено. На сьогоднішній день, ми вже маємо три знищенних без будь-яких на то дозволів дерев та газону (клумби з квітами), чим було завдано шкоди місту Житомиру.

А в нас, житомирян, ніхто й не питає, чи потрібні нам ті газони й дерева, навіщо ж витрачати зусилля, пише Руслан Коцюбинський.

Дерева, висаджені з обох сторін дороги, створюють ауру спокію та затишку, очищують й без того забруднене повітря у цьому районі. Але можна розраховувати, що і їх незабаром буде вирубано, а на їх місті постане чергова автостоянка. Охорона природи не повинна бути другорядною справою міських чиновників, які окрім звичних хабарів нічого не бачать, складається таке враження, що вони й не виходять на вулицю зі своїх кабінетів, бо як ще можна пояснити їх мовчазне спостерігання? Виходить, при потуранні місцевої влади забудовники проводять політику екологічного терору за принципом «Немає дерева – немає проблеми»? 

Житомирська обласна організація ВО «Свобода» висловлює протест з приводу знищення зелених насаджень та вимагає: 
  1. Негайно припинити порушення в екологічний та земельній сфері по вул. Київський 78.
  2. Звільнити з займаних посад начальників контролюючих організацій за будівництвом по вул. Київський 78.
  3. Позбавити ліцензії компанію, яка здійснює будівельні роботи.


Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus