Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 27 Января 2022    17:25:13
Главная » Новости » Житомир » Экономика » 2019 » Март » 15 » 16:15:13

З рахунків за спожитий газ зникла графа «Субсидія» . Що робити?

15 Марта 2019, 16:15:13 4489 6 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
З рахунків за спожитий газ зникла графа «Субсидія» . Що робити?

Уряд України вкотре змінив програму виплати субсидій – тепер вони будуть видаватися субсидіантам на руки «живими грошима». У зв’язку з цим у нових платіжках за лютий від «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ», які мешканці Житомирської області та обласного центру вже почали отримувати з сьогоднішнього дня зникла графа «Субсидія».

Такі платіжки (рахунки) за спожитий газ у лютому 2019 року не містять субсидії і повинні оплачуватись у повному обсязі.  Про це журналістам сьогодні розповів В’ячеслав Тарасов – директор ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».  

«Уряд змінив механізм субсидування населення, запровадивши монетизацію. Тому рахунки за газ у лютому вже не міститимуть субсидій. Споживачам, яким призначена житлова субсидія у 2018 році, її видадуть «живими грошима» (на банківську картку або в «Укрпошті»»). Ними субсидіант повинен самостійно повністю розрахуватися за спожитий газ», - зазначив Тарасов.

За його словами, запроваджена урядом монетизація субсидій - це шлях України до  відкритого рину природного газу, і цей механізм в майбутньому дасть змогу споживачу обрати собі незалежного постачальника.

У газовій компанії просять звернути увагу на цю зміну у рахунках, та розповісти про неї своїм рідним, батькам, бабусям та дідусям, самотнім людям, які отримують субсидію. Адже якщо споживач не оплатить повністю рахунок і заборгованість складе 340 грн, то він не отримає субсидію на наступний період.

Графа пільги у рахунку залишається без змін.

У «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» наголошують, оплатити рахунки за спожитий газ можна будь яким зручним способом: у будь якому відділені банку, Укрпошти, через особистий кабінет, платіжні сервіси та навіть Viber.

За рахунками споживачі повинні розрахуватися впродовж 5 днів після його отримання, за розрахунковими книжками – до 10 числа наступного місяця.

З усіх питань субсидій як і раніше треба звертатись до УПСЗН, за гроші готівкові до "Ощадбанку" чи "Укрпошти".

Коментуючи стан розрахунків населення, В’ячеслав Тарасов зазначив: борги за спожитий газ значно зросли за останній час і на сьогодні сума боргу споживачів становить 712 млн грн (проти 555 млн грн станом  на 1 січня 2019 р.). Також за субсидії борг у 129 млн грн.  за попередні періоди, це кошти як газівникам винна держава, а вони винні НАК «Нафтогаз України».
Тэги: квитанции, Житомиргаз сбыт, субсидия

Новости партнеров
Комментариев: 6
viewer
1 Name Surname (viewer)   • 16:27:27, 15 Марта 2019 [Материал]

До речі, у кого немає квартирного лічильника газу і він платить по показникам загальнобудинкового, то ось можете подивитись, які там йдуть накрутки
https://goo.gl/Txi7Uj
Sams2
2 Семенюк Александр (Sams2)   • 19:43:35, 15 Марта 2019 [Материал]

А он не говорит, почему до сих пор насчитывают "коэффициент приведения к стандартным условиям", который УЖЕ учтен в тарифе, который применяется ТОЛЬКО к производствам и ОТМЕНЕН с ноября прошлого года?
viewer
3 Name Surname (viewer)   • 21:54:35, 15 Марта 2019 [Материал]

Газовиків зараз НКРЕ перевіряє, подивимось чим воно закінчиться. Попередньо НКРЕ заявило про незаконність цього приведення до стандартних умов
https://goo.gl/VnQQVC
vovik-zt
5 Володимир Фролов (vovik-zt)   • 21:46:11, 16 Марта 2019 [Материал]

Ну так "суперэффективным менеджерам" Нафтогаза Коболеву и Ко надо же насобирать на миллионные зарплаты и премии. Та еще афера государственного мастаба. Мало того что повысили тарифы в 9 раз так еще и добавляют 4-10 кубов сверху с каждой квитанции. Накрутил 150 м2 по счетчику заплати за 155. Так еще и КПД этого газа уменьшился в разы (подмешивают воздух наверное или что-то другое),потому как 2л. чайник пол часа на максимуме кипятится.
dodo
4 No Name (dodo)   • 18:24:43, 16 Марта 2019 [Материал]

Я буду переходит на индукционную.Мне за 4 конфорки насчитали 250 грн.Это полный писдес((
Cobalt
6 Cobalt (Cobalt)   • 11:16:21, 17 Марта 2019 [Материал]

Пакращаннябля...
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus