Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Юрко » 2012 » Май » 17
Юрко Шляхом фальсифікації Вишгородська райрада затвердила копійчану оцінку земель Януковича

Юрко


Оценка: 3.2/5 Голосов: 20

Шляхом фальсифікації Вишгородська райрада затвердила копійчану оцінку земель Януковича

17 Мая 2012, 14:27:38 1764 3.2 4


Віктор Янукович
Віктор Янукович

17 травня 2012 року Вишгородська районна рада шляхом фальсифікації затвердила копійчану оцінку угідь Сухолуччя, а також ухвалила копійчану оцінку земель, які перебувають в оренді у родичів високопосадовців-"регіоналів" – сина голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка та дружини заступника голови КОДА Олександра Москаленка. "Свобода" у судовому порядку домагатиметься скасування цих рішень.

Територію загальною площею в 42,7606 гектарів оцінили в середньому по 25163 гривень за гектар, попри те, що одна сотка заповідних земель на березі Дніпра в Вишгородському районі коштує до 5 тисячі доларів.

Депутат Вишгородської районної ради від ВО "Свобода" Юрій Левченко закликав депутатів не підтримувати це антинародне рішення та запропонував поставити його на поіменне голосування. "Прорегіональна" більшість райради відмовилася підтримувати пропозицію свободівця.

Голова райради Олександр Носаль влаштував фальсифікацію підрахунку голосів, рахуючи від зворотного та віднімаючи голоси тих, хто проголосував "проти", від кількості зареєстрованих у сесійній залі. Депутати-свободівці провели перерахунок, налічивши лише 30 голосів (із 60 депутатів райради). "Тож, рішення не може вважатися ухваленим, адже для цього необхідний 31 голос", – зазначив Юрій Левченко. Однак "регіонал" Олександр Носаль вирішив не зважати на перерахунок та "намалював" у рішенні 33 голоси.

На знак протесту всі свободівці залишили залу засідань, щоби не брати участь у цьому фарсі.

"Янукович не вічний, і коли його режим впаде, злочинні рішення ніхто не покриватиме. Тоді депутатам доведеться за них відповісти перед законом та народом.

"Свобода" подаватиме до суду з вимогою скасувати незаконне рішення 18-ї сесії Вишгородської райради", – зазначив Юрій Левченко.

Докладніше про розвиток подій: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029560/


Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 4
telefon
1 джавахарлал нюру (telefon)   • 14:44:58, 17 Мая 2012 [Материал]

В ЭТОМ вопросе я - за Свободу.
Паскудников надо выводить на свет Божий.
Waliko
2 Waliko (Waliko)   • 15:18:30, 17 Мая 2012 [Материал]

так может Свобода права еще в чем-то? может свобода это современный "Сталин" которого Украине сейчас так не хватает?
telefon
3 джавахарлал нюру (telefon)   • 16:00:35, 17 Мая 2012 [Материал]

)))
Ogin
4 Ogin Konung (Ogin)   • 02:15:59, 18 Мая 2012 [Материал]

В ЭТОМ вопросе я тоже за.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо