Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » Юрко » 2015 » Август » 5
Юрко Казаніє о крайовєдах, ч.4, руська

Юрко


Оценка: 1.9/5 Голосов: 16

Казаніє о крайовєдах, ч.4, руська

05 Августа 2015, 12:00:41 2334 1.9 4

Любителям старожитностей, антикваріату та солідним вченим відомо, що найбільшим ворогом «історичної правди» є гризуни, а саме пацюки, вони ж – щурі, вони ж миші... Під час археологічних розкопок, на глибині шість і більше метрів, серед черепків або кісток нещасних «ямників», що захоронені не менш, як шість тисяч літ тому, знаходять ну зовсім сучасні гільзи від «калаша», а також цвяхи.
Уява плутається, висновки зміщуються і з'являються кентаври, сфінкси, змієногі богині, русалки… Пацюк може самотужки знищити шедеври пергаментів, плювати йому на авторське право Івана Федорова, або згризе дошки «Велесової книги». Головне завдання пацюка – або привнести «щось своє», або з'їсти і покакати. Причому, простіше знищити тисячі колорадських жуків, ніж виловити одного пацюка котом, пасткою, чи отрутою. Пацюк виходить «сухим між каплями дощу» тому, що його цікавлять «носії» знань, а не самі знання.
Декілька років тому трапила мені книга, носій знань, що інформував про проведені археологічні розкопки по периметру міста Новоград Волинський.
Знайдено було небагато – сережки, намисто, наконечники стріл і фундаменти, фундаменти... Археологічний звіт зовсім не пояснював, рештки яких культур знайшли ще (можливо, самі жителі, будівники фундаментів, щось віднаходили, копаючи?). Зате чітко звіт пояснював: розкопки в Новограді-Волинському свідчать про наявність в місті адміністрації Киівської Русі і книга ця, саме тому видана з ініціативи та коштом адміністрації міста.
?!!!!
Відомо, що багато неукраїнських міст, на старих картах мають назву «Київська», наприклад, Новгород-на-Волхові, або Брест. Звичайно, це свідчить про відношення до Києва. Але до якої Русі?
Як відомо, Руссю називали себе нормани, що пробували влаштувати себе «найманим» військом, а щоб найматися, постійно намагались аборигенам «доводити» необхідність постійних податків на військо.
«Доводити» необхідність було важко, так як кожен «град» мав віче для самоуправління і набагато більше, ніж піратів-норманів, своє місцеве ополчення-дружину. Це й дало партизанську війну древлян проти київської адміністрації Ігоря-Ольги.
Хитроумні послідовники Одіссея з Криму, греки-християни, запропонували «свій» варіант вирішення «питання». Незалежність градів була оголошеною «міжусобними війнами», демократичні віча – пережитками боротьби за «княжий престол».
Панівна «Русь» вирішила «солов'янам – дітям солов'я» ввести рабовласницький лад грецького типу (на той час – передовий). Слов'янський Перун був суворим богом, потрібно було «вгадувати» його бажання – він міг дати просто дощ, а міг і град з снігом, а міг і бурю з блискавкою… Не вгадаєш – вразить блискавка, прямо в «мобільник», коли корови пастимеш. Лишень подзвони…
Новий грецький варіант бога був ясний і зрозумілий, триєдиний, трьохголовий, мо’ Змій-горинич, або Трьохголове Чудо (Кудо)-Юдо... Бог-отець – це вправний і добрий до підлеглих рабовласник-економіст, бог-син – якісно підготовлений слухняний виконавець-раб, а дух – це думки та емоції, що мали бути в головах і начальства, і підлеглих. Вивчалося все шляхом самозалякування себе та інших – «помилуй мене..., дай мені..., спаси і збережи мене». На основі передового тоді вчення «про живу і мертву природу» було розроблено перший варіант пенсії – потойбічне життя. Хто на цьому світі вдосконалював професійні навики, то і там працював за дипломом, у головного рабовласника, а хто ні – тим займалися спецслужби «міністра Сатани». Лад був передовим, його було введено в багатьох народів, що мали однакові гроші, військові союзи, утворили імперіі. Дозволялося просити і скаржитись, але вимагати – ще ні.
Регулярність самозалякування контролювала церква, в певні дні, в години, раз в тиждень – обов'язково, під дзвони.
Всі народи вводили рабовласницький лад непросто – в Ізраїлі послідовники Ісуса Навина, що першим ввів однобожжя, витратили чотириста років, послідовники Іллі Муромця, Добрині Нікітіча, що захоронені в Лаврі – триста років. Навіть козаки вважали себе «вільними», тобто «вільними від рабства і кріпосного права».
Російські масони-декабристи кріпосництво називали рабством, і боролися проти нього, Шевченко звав «панщиною».
Звичайно, з того часу релігія змінилася – повстанці Болівара, індіанці «хреста на Хресті», з терновим вінком та краплями крові, мали за образ «Христос загинув, але не здався», Ізраїль має синагоги – бюджетні організації, що виконують функції РАКСУ, в Україні, церкви намагаються об'єднатися, протестанти активно «валили» Союз…
Тепер відносно прохань змінити назви держави, щоб хоч трішечки, а «Неукраїна».
Росія відновила свою владу під назвою СРСР, кріпосне право відновила колгоспами, кріпосну армію часів Суворова – Радянською Армією, що Ющенку нагадувала колгосп – самі їсти варять, садять город, охороняють…
Як відомо, М.С. Грушевський запропонував історію Київської Русі і історію Ростово-Суздальського князівства вивчати окремо. В цілому ряді праць «Украіна-Русь» в нього, в Аркаса, термін всього лиш на всього – нехай «крайовєди» запам'ятають – історіографічний. Київська Русь до українців має таке саме відношення, як і Еллада Гомера до дефолту греків.
Самоназви держави «Русь-Україна» не було, самоназви народу «древляни» – не було, «дуліби» – не було. Трипільці – це назва культури, а не самоназва. Німець – це теж не самоназва, а без'язикий язичник, той, що не володіє місцевою мовою, так тут називали греків. Всіма саме «руськими» літерами Діонісій Малий назвав зірки в Зодіаку «три дев'ятки», а не церковнослов'янською – читайте астрономію Климишина.
Панове крайовєди, ну немає ніякої заочної, вечірньої освіти, ніякі знання не передаються флеш кою або книжкою під подушкою – перестаньте навішувати дошки; це пішло від «Тімур з командою»: підбіг, намалював зірочку на паркані – тут живе красноармєєц…
Не вносьте Президенту безнаказано ідеї – в нього є дослідники, а за кордоном – «славісти», справжній ворог вас «розіб'є». Хіба мало каналізації, тарифів, прийомних днів? Ну які мобільники, авто, комп'ютери випускатиме «Русь-Україна»? З елементами рабовласницького ладу?
Українці ніколи не відновлювали «забуту» державність, а будували в ногу з часом – УНР, Гетьманщина, Карпатська Русь, Незалежна Україна; націоналісти будують УССД (Украінська самостійна соборна держава). Все горе, що відбувається зараз – результат ностальгії, простої ностальгії за УССР. Тому й називаєте себе патріоти, «щоб не націоналісти». «Русь-Україна» в вас це держава, де, якщо перед сном не промовиш десяток молитов, покарають.
Яка «Київська Русь», якщо ви новоград-волинці, володарсько-волинці і є станція «Чуднів-Волинський»?

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 4
TarasS
1 Тарас (TarasS)   • 15:39:58, 07 Августа 2015 [Материал]

Є ще й Київ-Волинський. :)

От для цього й потрібна адміністративно-територіальна реформа з наданням суб'єктності історико-етнографічним регіонам України. Щоб Волинь була одним цілим, а не розідрана поміж сімома областями.

Але все це у віддаленому світлому майбутньому.
Юрко
2 Юрій Градовський (Юрко)   • 22:55:42, 07 Августа 2015 [Материал]

Не бачу жодної Волині в Житомирі.
TarasS
3 Тарас (TarasS)   • 08:02:31, 08 Августа 2015 [Материал]

А ти куди дивишся? :)

Кордон між етнографічною Волинню і етнографічним Полісся йде по лінії Луцьк/Рівне/Новоград-Волинський/Черняхів. Кордон, звичайно, не чіткий, там широка смуга змішаних (перехідних) говірок.

Половина Хмельницької області і половина Тернопільської - теж Волинь. Абсолютно натуральна. Шматки Волині є у Вінницькій та у Львівській областях.
Юрко
4 Юрій Градовський (Юрко)   • 13:49:16, 08 Августа 2015 [Материал]

Тобто, все, що на південь від Черняхова, Волинь?


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо