Живой Журнал

Житомир » Мой блог » olegmalinovskij » 2017 » Апрель » 19
olegmalinovskij Федерація бодібілдингу провела відкритий Чемпіонат Житомирської області з бодібілдингу та фітнеc-бікіні

olegmalinovskij


Оценка: 2.3/5 Голосов: 3

Федерація бодібілдингу провела відкритий Чемпіонат Житомирської області з бодібілдингу та фітнеc-бікіні

19 Апреля 2017, 11:41:29 1552 2.3 0

За останні п'ять років Житомирська федерація бодібілдингу та фітнесу під керівництвом Віктора Шумінського та Олега Малиновського провела близько 10 чемпіонатів. Наші вихованці не тільки стають чемпіонами Житомирської області, а й здобувають перші місця на чемпіонаті України. Це Геннадій Одарич, Олег Гулянський, Юлія Бенедицька. Яна Енько з Малина ввійшла в шістку на чемпіонаті Европи! 

На нашому чемпіонаті, який пройшов у Житомирському телецентрі минулих вихідних, було близько 50 спортсменів зі всієї України. 
 
Громадська організація "Спортивна асоціація "Молода сила" плідно співпрацює з Житомирською федерацією бодібілдингу та фітнесу й планує в майбутньому провести чемпіонат України в Житомирі.

Прикреплённые изображения:
olegmalinovskij Федерація бодібілдингу провела відкритий Чемпіонат Житомирської області з бодібілдингу та фітнеc-бікіні olegmalinovskij Федерація бодібілдингу провела відкритий Чемпіонат Житомирської області з бодібілдингу та фітнеc-бікіні
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо