Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Лента соцсетей » Володимир Котик » 2023 » Февраль » 20
Володимир Котик

Володимир Котик


Оценка: 5.0/5 Голосов: 1

Рекламний бізнес-план дитячої перукарні в Житомирі

20 Февраля 2023, 15:57:09 715 5.0 0

Перед вами рекламний бізнес-план дитячої перукарні "Малютка" у Житомирі від агенції "КРАН".

Цілі та завдання

Основна мета рекламного плану для дитячої перукарні "Малятко" - підвищити впізнаваність бренду, залучити більше клієнтів і зарекомендувати салон як місце, куди звертаються батьки, які хочуть безпечно, весело та якісно підстригти своїх дітей.

Цільова аудиторія

Основною цільовою аудиторією дитячої перукарні "Малятко" є батьки та опікуни з дітьми віком від 1 до 12 років, які проживають в Житомирі та прилеглих областях.

Маркетингова стратегія

Маркетингова стратегія дитячої перукарні "Малятко" буде зосереджена на створенні поінформованості про салон та його унікальні особливості. Стратегія включає наступне:
 • Реклама в Інтернеті : Створити веб-сайт салону з описом послуг, цінами та контактною інформацією. Використовуйте соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, Instagram та Twitter, щоби публикувати фотографії щасливих дітей, які стрижуться, рекламувати спеціальні пропозиції та скидки, а також взаємодіяти з клієнтами.
 • Флаєри та плакати : Розробте флаєри та плакати з привабливими зображеннями дітей та розповсюдьте їх у школах, дитячих садках та місцевих громадських центрах. Флаєри та плакати повинні також підкреслювати унікальні особливості салону, такі як дружнє до дітей середовище, досвідчений персонал та використання високоякісних засобів для волосся.
 • Реферальна програма : Розробте реферальну програму, яка винагороджуватиме існуючих клієнтів за приведення нових клієнтів до салону. Наприклад, клієнти можуть отримати скидку на наступну стрижку за нового клієнта, якого вони приведуть до салону.
 • Місцеві заходи : Беріть участь у місцевих заходах, таких як ярмарки, фестивалі та інші громадські заходи, щоб підвищити впізнаваність та просувати салон. Наприклад, салон може встановити стенд на місцевому ярмарку та запропонувати безкоштовну стрижку для дітей.
 

Бюджет

Рекламний бюджет дитячої перукарні "Малятко" становитиме 10 000 грн на місяць. Бюджет буде розподілений наступним чином:
 • Реклама у Інтернеті: 3 000 грн. на місяць
 • Флаєри та плакаті: 2 000 грн на місяць
 • Реферальна програма: 2 000 грн на місяць
 • Локальні заходи: 3000 грн. на місяць
 • Вимірювання та оцінка


Для оцінки успішності рекламного плану ми будемо використовувати наступні метрики:
 • Відвідуваність сайту: Відстежуйте відвідуваність сайту за допомогою Google Analytics, щоб побачити, скільки людей відвідують сайт, звідки вони приходять і як довго вони залишаються на сайті.
 • Активність у соціальних мережах: Відстежуйте активність у соціальних мережах за допомогою таких інструментів, як Sprout Social, щоб побачити, скільки лайків, поширень, коментарів та підписників отримує салон на платформах соціальних мереж.
 • Участь у реферальній програмі: Відстежуйте кількість рефералів, отриманих через реферальну програму, та кількість скидок, наданих клієнтам.
 • Участь у місцевих заходах: Відслідковуйте кількість заходів, у яких взяли участь, та кількість людей, які відвідали стенд салону на кожному заході.

В цілому, реалізувавши цей рекламний план, дитяча парикмахерська "Малятко" зможе підвищити впізнаваність бренду, залучити більше клієнтів та зарекомендувати собі як місце, куди звертаються батьки, які хочуть безпечно, весело та якісно підстригти своїх дітей у Житомирі.

Агенція "КРАН"

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо