Живой Журнал
Главная » Новости » Спорт » 2009 » Апрель » 22 » 13:35:02
 

В Житомирской области создана футбольная Премьер-Лига

22 Апреля 2009, 13:35:02 6525 7
В Житомирской области создана футбольная Премьер-Лига

В четвер 16 квітня на зібранні представників житомирських обласних клубів відбулася знаменна подія: в складі федерації створено Лігу представників аматорських клубів Житомирщини.

Як повідомили «Журналу Житомира», новостворена Ліга буде мати дуже широки повноваженням (приблизно такі, які має Прем'єр-ліга українського чемпіонату).

Голову Ліги вирішено не обирати (на кожне засідання буде обиратись новий головуючий зі складу Ліги), кожна команда, яка виступає в чемпіонаті або першості області, делегуватиме на засідання Ліги одного представника з правом голосу.

Організаційними питаннями роботи Ліги доручено займатися голові ЖОФФ Олександру Чернявському. Засідання Ліги будуть відбуватися не рідше одного разу на місяць, а за вимогою третини її складу й частіше. Засідання вважатимуться повноважними, якщо на них будуть присутніми більше половини складу Ліги, рішення прийматимуться загальною більшістю голосів від усього складу Ліги.

Організація проведення чемпіонату та першості області (суддівство, переноси матчів, складання календаря змагань, порядок сплати заявкових внесків, інші важливі питання) тепер вирішуватимуться виключно на засіданнях Ліги, і лише після прийняття по ним рішення мають бути затверджені виконкомом. Зокрема, рішенням Ліги той чи інший суддя може бути відсторонений від обслуговування матчів чемпіонату або першості області на деякий термін або довічно.

Склад Ліги змінюватиметься щорічно, в залежності від тих клубів, які братимуть участь в чемпіонаті або першості області.

Фактично 16 квітня ЖОФФ було усунуто від проведення чемпіонату та першості області. Усі питання, що стосуються проведення цих змагань, вирішуватимуть представники клубів.                                  

Також було прийнято рішення про сплату заявкових внесків команд в два етапи: за перше коло (1500 грн.) має бути сплачено до 1 травня, друга половина внеску за друге коло має бути сплачена за період міжсезоння. Команди, які не сплатять заявковий внесок у встановлений термін до змагань не допускатимуться. Для боржників за минулий рік встановлено термін погашення заборгованості протягом І кола змагань. Якщо у встановлений термін заборгованість погашено не буде, команди-боржники не будуть допущені до ІІ кола змагань.

Стосовно чемпіонату і першості.

За словами п. Чернявського у вищій лізі чемпіонату області має виступати 12 команд:
  1. СК "Легіон" (Житомир),
  2. "Хіммаш" (Коростень),
  3. "Прес" (с. Леніно, Радомишльський р-н),
  4. "Металург" (Малин),
  5. СФК "Арсенал" (с. Скраглівка, Бердичівський р-н),
  6. ФК "Коростень" (Коростень),
  7. ФК "Бердичів" (Бердичів),
  8. "Шахтар" (Коростишів),
  9. "Енергія" (смт Романів),
  10. ФК "Звягель" (Новоград-Волинськ).
Під запитанням участь у вищій лізі і змаганнях взагалі овруцького "Вручия" і житомирського СДЮШОР.

Значно скрутніший стан справ в першій лізі. Поки зголосилися грати там "Граніт" Гранітне, "Авангард", ФК "Черняхів", "Темп" та "Керамік". Під запитанням участь в першій лізі ФК "Бараші", ФК "Олевськ", ФК "Довбиш" та "Звягеля-2".

Тэги: футбол
   По материалам: ФК Бердичев

Новости по теме:


Комментариев: 7
Hatab
1 Hatab (Hatab)   • 13:40:22, 22 Апреля 2009 [Материал]

Может стадион в городе отремонтируем и создадим приличную команду уровня Премьер лиги Украины.
2 vvvv   • 18:56:57, 22 Апреля 2009 [Материал]

Пора задуматься над созданием нормальной команды!Такой большой город а команды нету!!!И всё и за пи... политиков!
3 Рыба   • 15:55:36, 23 Апреля 2009 [Материал]

Два украинских областных центра без профессионального футбольного клуба - Житомир и Херсон.... грустно. зато "звиты керманычив" - как будто с другой планеты....
galapagos
5 Джордж (galapagos)   • 17:57:34, 23 Апреля 2009 [Материал]

Зая Зедович разворовал - развалил нормальную команду. А теперь лидером является команда Малёванки. :)
galloz
4 oleg (galloz)   • 17:36:46, 23 Апреля 2009 [Материал]

ГАЗМЯС
6 хАхаа   • 18:44:57, 23 Апреля 2009 [Материал]

+1 к газмясу1
7 старый болельщик   • 02:01:56, 25 Апреля 2009 [Материал]

Ну и как долго еще, наше руководство будет рожать фут. ком-ду? Неужели не стыдно быть в числе среди худших в Стране. Для нас болельщиков, это большой позор. Сколько лет городу, а к чему мы пришли. Вернее до чего довели нас слуги народа?
Объявление на ЖЖ инфо: