Живой Журнал
Главная » Новости » Политика » 2014 » Сентябрь » 24 » 16:39:08
 

Будуємо Житомир разом – студенти проходять оплачувану практику на будівництві «Фавориту»

24 Сентября 2014, 16:39:08 4572 12
Будуємо Житомир разом – студенти проходять оплачувану практику на будівництві «Фавориту»

®

Засновник компанії "Фаворит” Борислав Розенблат поспілкувався зі студентами професійно-технічного училища №5 і запросив проходити виробничу практику на новобудові Бородія 49 Б.

Вже три роки студенти училища завдяки співпраці навчального закладу з «Фаворитом» мають можливість закріпити отримані спеціальності практичними навичками. Завдяки практиці кращі з них залишаються працювати, йдуть навчатися далі. 

Студенти училища навчаються на столярів, мулярів, монтажників гіпсокартонових конструкцій, лицювальників-плиточників та інші будівельні спеціальності. Тож Борислав Розенблат зустрівся з студентами і запросив майбутніх будівельників власноруч долучитися до розбудови Житомира.

«Теорія без практики - мертва. Ці молоді люди, здобувши будівельну освіту, - повинні мати не лише теоретичні знання, але й практичні навички, які можуть отримати тільки безпосередньо на будівництві. Тому я постійно запрошую учнів училища і студентів житомирського будівельного коледжу до себе на виробництво. Позаяк будинків у Житомирі будується небагато, а навчальний план передбачає практику, "Фаворит" радий вітати майбутніх будівельників на своєму виробництві. Ми узгоджуємо усе це з керівництвом освітніх закладів і запрошуємо студентів на оплачувану практику», - говорить Розенблат.

Підприємець вирішив роздавати не рибу, а вудки для риболовлі, тому запропонував студентам заробити на ремонт свого училища під час оплачуваної практики. Меценат каже, що молодь повинна розуміти - створити комфортні умови для життя і навчання вони можуть власними руками, поєднавши корисне з приємним.

"Я відвідав сьогодні професійно-технічне  училище №5 і бачив, у якому жалюгідному стані знаходиться їхній спортивний зал. Вони наші підшефні і ми  допоможемо їм з ремонтом. Але, як на мене, правильно було б, щоб ті гроші, які вони заробляють під час практики, йшли на заміну вікон, дверей у їхньому училищі. Це буде результат",- веде далі Борислав Розенблат.

Директор будівельного підрозділу компанії "Фаворит” Олександр Шнайдер, який приймає студентів на практику, говорить, що їхня компанія опікується цим училищем вже третій рік: "У 2012 році ДП "Фаворит-ОПТ" заключило з керівництвом професійно-технічного  училища №5 договір про навчання і підготовку молодих спеціалістів. Разом з ними ми  розроблюємо навчальні програми, які обов'язково узгоджуємо з Міністерством освіти. Зокрема, зараз ми розроблюємо програми по освоєнню як нових, так і нових-старих забутих спеціальностей, типу укладки бутових каменів, кладки тощо. Учні проходять у нас і виробничу практику, під час якої заробляють гроші. Частину грошей перераховуємо на рахунок училища, а частину отримують самі студенти", - розповідає чоловік.

Студентам на будівництві влаштовують іспити та тести, а найбільш здібних після практики запрошують на роботу. Керівництво освітнього закладу переконує: серед учнів багато охочих потрапити на будівництво "Фавориту". За словами директора училища Ігоря Дідура, дітям цікаво - як на практиці працює те, про що вони читали у підручниках і чули на лекціях.

"Ми багато років співпрацюємо з компанією "Фаворит”. Наші студенти регулярно проходять практику на будівництвах, де їм влаштовують практичні іспити і тестування. Ті,  хто показали себе, як талановиті фахівці, лишаються і далі працювати за фахом", - говорить Дідур.

Прес-служба Борислава Розенблата

Тэги: Житомир, Розенблат
Комментариев: 12
HOOLIGAN
1 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 17:22:48, 24 Сентября 2014 [Материал]

Боря, если твои агитаторы ещё раз налепят на подъезде плакаты.....
uragan_zt
12 Дмитрий (uragan_zt)   • 17:21:07, 25 Сентября 2014 [Материал]

это не агитаторы, а работники рекламной фирмы, где Розенблат заказал рекламу и всё :)
volia
2 влад (volia)   • 17:38:30, 24 Сентября 2014 [Материал]

Еще месяц читать эту агитацию за довольную рожу на всех фото
HOOLIGAN
7 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 20:38:10, 24 Сентября 2014 [Материал]

на2
а по честноку: ты их шо, действительно читаешь???
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 19:44:42, 24 Сентября 2014 [Материал]

А на остальных фото агиток все рожи такие жалостные и несчастные... (((
HOOLIGAN
6 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 20:37:16, 24 Сентября 2014 [Материал]

на3
у этого розын блат имеется
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 19:46:55, 24 Сентября 2014 [Материал]

"...у якому жалюгідному стані знаходиться їхній спортивний зал..."

А почему именно от туда не начали свою практику будущие строители и зодчие?...
Cobalt
5 Cobalt (Cobalt)   • 19:49:49, 24 Сентября 2014 [Материал]

А по теме - то, действительно - где сегодня молодым специалистам шлифовать и оттачивать своё мастерство?
HOOLIGAN
8 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 20:39:15, 24 Сентября 2014 [Материал]

на5
а почему именно сегодня??? где этот неуепенный мэнэджэр был вчера?
Cobalt
9 Cobalt (Cobalt)   • 20:45:20, 24 Сентября 2014 [Материал]

На 8. На сколько знаю, практиканты там ещё с первого Фаворитовского дома были.
Интересно, где проходят практику молодые специалисты из других ПТУ?
Мариан
10 Мариан Романишин (Мариан)   • 21:38:05, 24 Сентября 2014 [Материал]

После выборов про этого чувака и слышно не будет, сколько их уже было, вон зубко тоже красиво рассказывал, и что? Должность хлебную дали - мигом про электорат забыл.
Сalikusu
11 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 21:57:02, 24 Сентября 2014 [Материал]

Товааарищи, мотивация - страшная сила и это в который раз доказывается.
А если вы - тупое быдло, то ведитесь на эти подачки, только потом на зеркало не пеняйте.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: