Живой Журнал
Главная » Новости » Политика » 2017 » Июнь » 21 » 14:10:45
 

Нардеп Борисла Розенблат закликав провести журналістське розслідування у справі із затриманням його охоронця     Реклама  

21 Июня 2017, 14:10:45 3540 16 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Нардеп Борисла Розенблат закликав провести журналістське розслідування у справі із затриманням його охоронця

"Я закликаю провідних журналістів-розслідувачів країни дослідити ситуацію в центрі якої опинився я та мої помічники", - з таким закликом народний депутат України, обраний від Житомира - Борислав Розенблат звернувся у відкритому листі на своїй сторінці у Facebook.
 

"За кілька останніх років я нажив серйозних ворогів.

Я послідовно виступав і виступаю за прозорий ринок видобування, обробки та реалізації бурштину, що дасть тисячі легальних робочих місць та мільярди надходжень до бюджетів. 

Природньо, це дуже небезпечно для тих, хто сьогодні сидить на бурштинових потоках. Тому бурштинова мафія наносить удар у відповідь... 

Мені не вперше тримати удар, але прикро, що це реалізовується руками саме НАБУ
Але ще більш прикро бачити, що низка людей, яких я щиро поважаю, підтримують цю провокацію...

Країна заражена корупцією і тому багато людей з легкістю можуть повірити, що народний депутат бере хабарі. Але цього разу це не так!

Я все своє життя чесно робив свою справу – у бізнесі, у громадській діяльності і у якості депутата Верховної Ради України. Повага людей і чесне ім’я важливіші за будь-які гроші.

Я закликаю провідних журналістів-розслідувачів країни дослідити ситуацію в центрі якої опинився я та мої помічники!!!

Мені абсолютно немає чого приховувати – навпаки, суспільний резонанс, пов’язаний із нещодавніми подіями дозволить привернути увагу всього суспільства до проблеми нелегального видобутку бурштину і страшних наслідків, із цим пов’язаних!

Я закликаю Denys BihusДмитро Гнап (Dmytro Gnap)Mykhailo TkachNatalie SedletskaВолодимир Торбiч розслідувати цю справу. Готовий відповісти на всі питання та надати документи.

Йдеться не лише про одного депутата. Йдеться про те, що коли правоохоронні органи із якихось причин не в змозі виконувати свої функції, суспільство повинно їм це вказати і відновити справедливість. Чи не цим ви щодня займаєтесь?

Я впевнений, що люди, які користуються заслуженим авторитетом у прогресивної частини українського суспільства поставлять крапку у провокації довкола мене. І це буде початком кінця бурштинової мафії в Україні!!!"Нагадаємо, як повідомляв "Журнал Житомира", Спеціалізована антикорупційна прокуратура підготувала клопотання про зняття недоторканності з народних депутатів Бориса Розенблата (БПП) і Максима Полякова ("Народний фронт"). Нардепів підозрюють в отриманні великого хабара від компанії з видобутку бурштину.

Тэги: добыча янтаря, Борислав Розенблат
Комментариев: 15
yahimsol
1 Вадим Вадимович (yahimsol)   • 14:29:12, 21 Июня 2017 [Материал]

Кто порядочно ворует, тот не сидит, а отстаивает свою порядочность
Artmaker
2 Евгений (Artmaker)   • 14:33:17, 21 Июня 2017 [Материал]

"Я все своє життя чесно робив свою справу – у бізнесі, у громадській діяльності і у якості депутата Верховної Ради України. Повага людей і чесне ім’я важливіші за будь-які гроші."

Розенблат жжот!)))))))))))
Karab
5 Сергей (Karab)   • 14:45:10, 21 Июня 2017 [Материал]

Когда за задницу споймали,то и не такое запоешь))) Вангую скорое прединфарктное состояние о))
Ультрамагнус
6 Владимир (Ультрамагнус)   • 14:48:26, 21 Июня 2017 [Материал]

Розслідування? А якщо журналІсти взнають, що ты від Джумейра мав отримати понад 250 тисяч баксів за Бурштин, то це хто буде винен, Порошенко? Ти їх гнобив, захищав бурштин, а сам??? не можна так Ростику, не можна (
current_user
3 Current User (current_user)   • 14:39:06, 21 Июня 2017 [Материал]

А якщо журналісти копнуть і взнають, що колись на участку під садове господарювання добували пісок, то це хто буде винен?
AlexIvanov
4 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 14:42:10, 21 Июня 2017 [Материал]

Я смотрел ваши оправдания в 11 часов вечера и Вы меня не убедили. Надо уезжать в Израиль. К стати прихватите с собой свое шобло Сухомлин, Рабинович и Гену Зубка. Вы Боря счастливый человек, Вы вовремя уезжаете. Поблагодарите тех людей кто Вам помог: Ласковое море, птицы над водою, миллионы долларов в кармане Тель-Авив
Semen1952
7 Semen (Semen1952)   • 15:10:58, 21 Июня 2017 [Материал]

А мне,пожалуйста, оставьте прикроватную тумбочку с баксами. Буду благодарен.
kolvich
8 Nikolay (kolvich)   • 15:41:29, 21 Июня 2017 [Материал]

Как тревога,так до Бога.Все заповеди нарушены,да в принципе все перепутано ..не укради или не воруй по Торе,на не попадайся))приходится менять на выкручивайся всеми способами..А если такой призыв к журналистам дойдет до непродажных и незаангажированных и чЁ? Правакацыя..,дальше сердечный приступ,недержание мочи,стригучий лишай,.карочь обгадят,как лесенку в курятнике.
vikoil
9 Виктор (vikoil)   • 20:18:53, 21 Июня 2017 [Материал]

Хабарники, ніяк не нажеруться!
garold
10 Кonstantin (garold)   • 21:34:15, 21 Июня 2017 [Материал]

"Я все своє життя чесно робив свою справу – у бізнесі, у громадській діяльності і у якості депутата Верховної Ради України. Повага людей і чесне ім’я важливіші за будь-які гроші."А кто может подтвердить твоё честно,ведь простые люди тебе не верят,что бы ты тап им не напевал!!!
RapidDuck
11 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 01:12:20, 22 Июня 2017 [Материал]

Я тот кто не бросит камень - если следить за роботой депутатов, то Розенблат адекватно работает:

https://rada.oporaua.org/deputaty/deputati/blok-petra-poroshenka/4688-rozenblat-boryslav-solomonovych

Но ты же привыкло говорить от лица всех.
Кот
12 Которович (Кот)   • 06:18:54, 22 Июня 2017 [Материал]

А нельзя быть взяточником и адекватно работать?
garold
14 Кonstantin (garold)   • 11:25:18, 22 Июня 2017 [Материал]

Во первых не от лица всех ,а многих,так ка работаю в большом коллективе.А во вторых,твой Борис заценит,беги в его приёмную за пирожком)))
ZIBAK
13 Зыбак Юрий Петрович (ZIBAK)   • 06:58:44, 22 Июня 2017 [Материал]

Наступне буде-цирк з приступом инфаркта, далі будуть возить у візку, далі приїде патрон із штатів і дасть команду Луцику на гаупстоп, а то таке полізе
фюрер
15 фюрер (фюрер)   • 00:14:43, 23 Июня 2017 [Материал]

Говорил тебе покойный Семен Абрамович не лезь в политику...не послушал...
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: