Живой Журнал
Главная » Новости » Общество » 2018 » Сентябрь » 9 » 15:46:40
 

Юрій Павленко: Сьогодні ми сильна і витривала опозиція, завтра — ефективна і результативна влада     Реклама  

09 Сентября 2018, 15:46:40 3183 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Юрій Павленко: Сьогодні ми сильна і витривала опозиція, завтра — ефективна і результативна влада

На цьому наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко спілкуючись із журналістами після подолання дистанції Космічний напівмарафону (21,0975  км) з нагоди Дня міста Житомира, який організовується вже третій рік поспіль.

На дистанцію політик вийшов разом зі своїм головним тренером — 8-річною Ніколь Кнєзевою, з якою останні 4 місяців спільно готувалися до участі у марафоні. У Житомирі, Юрій Павленко подолав відстань у 21 км за 1 год. 53 хв. 57 сек., а маленька, але надзвичайно цілеспрямована Ніколь пробігла напівмарафон за 2 год. 19 хв. 26 сек., та була відзначена спеціальною нагородою, як наймолодша учасниця забігу.

«Це перший для мене напівмарафон. Сьогоднішній результат вважаю хорошим.  Вітаю усіх із Днем фізкультури та спорту, а житомирян — з Днем міста! Дякую міському голові Житомира та команді міської ради за високий рівень організації заходу та надзвичайні й яскраві емоції, що вдалося отримати від участі у ньому. Чудове свято, відмінно організований марафон, який згуртовує людей — сьогодні усі ми відчули себе однією міцною здоровою українською родиною», — підкреслив Юрій Павленко.

Політик наголосив, що спорт чудово загартовує дух, в тому числі для боротьби не лише на біговій доріжці, а й у інших сферах життя. Участю у напівмарафоні, Юрію Павленку вдалося продемонструвати силу, витривалість та спроможність Житомирської команди ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, як політичної сили, яка чітко слідує до своєї мети — успішної, процвітання України.

«Час нинішньої пихатої влади швидко добігає кінця. А ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, щодня доводячи українцям свою відданість, зважаючи на інтереси народу та маючи план розвитку країни, день за днем збільшує число своїх прихильників. Сьогодні ми сильна та витривала опозиція, а вже скоро — ефективна й результативна влада», — резюмував Юрій Павленко.

Прес-служба Житомирської обласної організації Опозиційного блоку
Тэги: Житомир, полумарафон, Юрий Павленко
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: