Живой Журнал
Главная » Новости » Политика » 2018 » Апрель » 23 » 16:12:44
 

Юрій Павленко: Для «Опозиційного блоку» весняна толока — це гарна щорічна традиція

23 Апреля 2018, 16:12:44 2959 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Юрій Павленко: Для «Опозиційного блоку» весняна толока — це гарна щорічна традиція

Депутати та активісти ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ по всій Житомирщині впродовж кількох тижнів проводили весняні толоки, прибирали сквери, парки, саджали дерева, кущі, очищали водойми та прибережні смуги, а також упорядковували могили солдатів другої світової війни.

У місті Житомирі толока відбулась 21 квітня за участю народного депутата України, голови обласної партійної організації Юрія Павленка, а також депутатів Житомирської обласної ради Раїси Гулої, Наталії Рибак, Олександра Чорноморця, заступника голови Житомирської обласної партійної організації, керівника фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у Житомирській міській раді Наталії Леонченко, керівника Богунської районної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ у місті Житомирі Лариси Харчук. Разом з місцевими жителями, активістами партійці прибрали парк відпочинку мікрорайону Крошня, висадили дерева та квіти.  
 

«У цьому парку проводять дозвілля мешканці Крошні, щодня гуляють молоді мами з дітьми. Тут дуже гарне місце, а ми доклали зусиль, аби зробити його ще кращим, чистим та охайним. Уся діяльність ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ покликана зробити життя громадян комфортнішим та якіснішим. І навіть кожна така маленька справа, як от участь у загальному прибиранні міста, — це ще один спосіб зробити щось хороше для людей, подарувати житомирянам радість», — зазначив Юрій Павленко.
 

Раніше на місці парку було лише болото. Однак депутат Житомирської міської ради від фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Володимир Тичина власними силами розпочав облаштування зони відпочинку. На березі річки Крошенка вже встановлені альтанки та дитячий майданчик, а після цьогорічної весняної толоки з'являться й зелені насадження. Однак у Володимира Тичини ще багато планів  щодо вдосконалення парку.
 

«Ми раді, що запланована нами толока співпала за часом з проведенням загальноміської толоки. Наш депутат зробив гарну справу, на місці болота влаштував реакреаційну зону, і ми долучаємося до її благоустрою», — підкреслила Наталія Леонченко.
 

Юрій Павленко відмітив, що ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК щорічно проводить толоки. Для опозиціонерів подібні  прибирання улюбленого міста вже стали доброю традицією.

«Ми завжди намагаємося підтримувати усі гарні ініціативи, брати участь в акціях по збереженню екології. Це важливо для України та, зокрема, Житомирщини. Адже лише за умови, що кожен з нас хоч раз спробує прибрати парк, сквер чи просто пройтися по лісу і позбирати папірці й пластикові пляшки, зрозуміє, що варто не смітити й берегти довкілля. Дуже приємно, що до роботи з нами долучилися й діти, що мекають у цьому мікрорайоні, адже ми змогли продемонструвати їм  гарний приклад та навчити поважати чистоту рідного міста та красу Полісся», — підсумував народний депутат.

Прес-служба «Опозиційного блоку» у Житомирській області


1 (1)

1 (2)

1 (3)

1 (4)

1 (5)

1 (6)

1 (7)


Тэги: уборка, Юрий Павленко, Опоблок, Житомир

Новости по теме:


Объявление на ЖЖ инфо: