Живой Журнал
Главная » Новости » Происшествия » 2020 » Март » 13 » 19:02:39
 

Первая смерть от коронавируса: полиция патрулирует места проживания родных женщины, спасатели проводят дезинфекцию

13 Марта 2020, 18:57:39 9571 10 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Первая смерть от коронавируса: полиция патрулирует места проживания родных женщины, спасатели проводят дезинфекцию

В городе Радомышль Житомирской области полиция "охраняет правопорядок" вблизи мест проживания родных женщины, умершей от коронавируса. Об этом сообщает УНН со ссылкой на ГУНП в Житомирской области.
 

"Полиция обеспечивает правопорядок, в том числе обеспечивает охрану правопорядка вблизи мест проживания женщины и ее родных. Если мы говорим о функциях полиции, то под охрану берутся определенные лица при определенных обстоятельствах. Здесь речь не идет о физической охране лиц. Здесь речь идет об обеспечении правопорядка. И полиция работает вблизи мест проживания родных женщины. Никаких оснований для паники или каких-то противоправных действий", - сообщили в пресс-службе.


Также в полиции добавили, что они не предлагали родным умершей женщины охрану, а лишь обеспечивают публичную безопасность и порядок в пределах своих полномочий.

Тем временем спасатели провели обеззараживание объектов в Радомышле, где ранее находилась инфицированная короновирусом женщина. В частности, проведено обеззараживание автовокзала и церкви.

Как сообщал "Журнал Житомира", в Украине от коронавируса умер первый человек - это 71-летняя пациентка из Радомышля. Известно, что женщина вернулась из Польши, гостила у родственников во Львове, а потом вернулась домой в Радомышль. Утром 13 марта у пенсионерки ухудшилось состояние и ее подключали к аппарату искусственной вентиляции легких.

Тэги: Радомышль, полиция, дезинфекция, коронавирус

Новости по теме:


Комментариев: 10
vovik-zt
1 Володимир Фролов (vovik-zt)   • 19:22:19, 13 Марта 2020 [Материал]

Ось вона статистика наша 2 хворих - 1 загиблий = 50%. Це не китайські 4,2%. Звісно що говорити рано за це, але тенденція погана.
Живу_на_Восточной
2 Горожанин (Живу_на_Восточной)   • 19:29:57, 13 Марта 2020 [Материал]

Можна й далі піти і сказати — «В Житомирській області смертність від covid-19 складає 100%» Дуже гарний маніпулятивний заголовок був би.
RaID
5 Сергій (RaID)   • 19:05:38, 14 Марта 2020 [Материал]

Врахуйте що інкубаційний період складає до 14 днів, а значить у нас є ряд невиявлених хворих і лише коли їх симптоми стануть помітними лише тоді вони стануть відомими випадками і ми будемо знати скільки у нас було інфікованих на дату смерті, але до того ці 14 днів лише одна людина може також заразити десятки інших, а ті потім ще десятки інших і це вже сотні і через тиждень у нас може бути статистика тисячі відомих, бо ріст експотенційний і 1 загиблий, що буде становити долі проценту взагалі. Тільки суворе дотримання карантину може це змінити. Але у нас зараз всі безпечні як італійці на початку - мол помирають лише слабкі і ослаблені, це все придумали хтось там щоб відволікти когось там і такі інші теорії, але вже зараз італійські лікарі вимушені обирати кого лікувати, а кого ні, бо аппаратів вентиляції легень обмежена кількість як і лікарів. І вони вже планують прийняти закон з чіткою формулою як обирати кого лікувати, а кому дати вмерти щоб це не був важкий вибір лікаря і його тягар. Задача нашої влади мала бути підготуватись і вона мала 2-3 місяці на це, але у цей час було зроблено рівно нічого. Читав людину яка займається продажем різних мед товарів, так ще місяць тому він писав що до нього вже подзвонило за маски на експорт оптом людей у сумі це партія 45млн штук, і на експорт вони йдуть по 1долар штука, при собівартості 3 центи, і вже тоді він кричав треба терміново забороняти експорт. Лише зараз додумались, але зараз вже піздно. Зараз він вже пише що наші не чухаються докупляти аппарати вентиляції легенів, і деяки постачальники розуміючи що попит все одно буде вирішили закупити на склад 10 штук (а такий товар зазвичай лише під замовлення), так от виробник сказав що сорі, штати замовили 2500 штук і вам лише через 2 місяці... Штати, 2500 штук... розвинена медицина, але розуміють наближающийся двіж. Інші виробники не можуть бо у них також заборона на експорт, і так далі. А наші? Більше місяця ніякого контролю хто їде, яка температура, ніяких пам'яток і так далі. Думаю навіть ці міри прийняті зараз ймовірно приймаються вже запізно і так це чи ні ми дізнаємось наступні 14 днів.
bda
6 ДДД (bda)   • 20:04:25, 14 Марта 2020 [Материал]

Не нагнетайте. Относитесь, к этому, как к обычному гриппу. Власть по гриппу, тоже, не чешется, так что - мойте, чаще, руки и соблюдайте простые правила по предосторожности заражения вирусом.
RaID
7 Сергій (RaID)   • 21:43:01, 14 Марта 2020 [Материал]

Думаю так само вважали італійці, але це не звичайний грип. Перші підтверджені у них були десь 3 тижні тому. Вони думали це звичайний грип і не вводили ніякі обмеження і через тиждень вже 500+, 8 березня коли закривають Ломбардію вже 6000+, але вже 10го мають 9000+ і закривають на карантин всю країну. За даними на сьогодні їх графік все ще йде вгору, бо дивлячісь на Китай і інших це ще буде тиждень-два росту. Китай закрив Ухань коли було 450+ захворівших, а стрімкий ріст зупинився коли було вже близько 50000+. Тому Італійці ну дуже проспали момент, а кожні два дні це 2х хворих. І проблема дійсно не у тому що він легше чи ні за грип, а у тому що медична система країни не витримує і люди помирають від відсутності нормальної допомоги. Головна задача будь якого уряду це недопустити перегрузу медичної системи. Там хтось хвалився що у нас на область є 250 систем вентиляції легень. Якщо буде ріст як у Італії, то це буде краплина у морі.

Оновлено: Виявляється у нас на всю країну 605 апаратів штучного дихання, мабуть 250 у нашій області то щось простіше, може система подачі кисню коли людина ще самостійно дихає...
bda
8 ДДД (bda)   • 00:04:41, 15 Марта 2020 [Материал]

Ну, давайте, будем посмотреть )))
И, полезный совет, как уберечься: https://youtu.be/6Tw8nBCYBp0
pushistik13
3 Пушистик (pushistik13)   • 20:23:15, 13 Марта 2020 [Материал]

отлично
полицаи будут основными разносчиками заразы привезённой еврогастарбайтерами
fg
4 Василий (fg)   • 23:44:38, 13 Марта 2020 [Материал]

кумарит меня ваше нытье. Все могут что-то делать, одни мы, поныли и зашибись... идиоты!!!
Arina1985
9 Арина (Arina1985)   • 00:59:21, 15 Марта 2020 [Материал]

Ей был 71 год... она могла умереть и от гриппа. Или любой болезни с осложнениями.
ZloyTony
10 tony (ZloyTony)   • 12:10:33, 15 Марта 2020 [Материал]

Ебаная курица(
Объявление на ЖЖ инфо: