Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза

Кремлівський проект у Житомирі – партія фетишистів

Автор: Олена Галагуза, 25 Октября 2017, 15:57:10
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Оточення Васі, який співпрацював із сайтами окупанта, отримував відтіля гроші, закликав допомагати терористам, казиться не на жарт. Вдається до брудних провокацій у ментівсько-бандитському стилі. 15 років світить заробітчанину, який вже продав святе - батьківщину. Але не вгамується і втілює у життя суто кагебістські методи: одягнув на суд вишиванку. Напевно, 2 листопада, коли будуть слухати справу по суті, скаже, що насправді любить Бандеру і має далеких родичів-повстанців. Не здивуюся. А ще має защебетати українською і заспівати гімн України. Натомість його адепти проведуть акцію протесту "Васі - волю".

А ще я звернула увагу на цікаву деталь: він та його спільники відмовляються від своїх публікацій у медіа та соцмережах, щойно їх починають вивчати правоохоронні органи. Помітила також, що кожного разу після дописів про васю збурюється збоченна уява його захисників. Вельмизбуджена Партія фетишистів, зважаючи на специфіку світосприйняття ваших членів, необхідно негайно зареєструватися і взяти участь у виборах. Тим паче там такі поважні люде: стільки регалій, що й на піджаку не вистачить місця для значків. І якісь самозванці-генерали-добровольці-індивідуалісти тощо.

Чого лишень вартує стаття після суду 24 жовтня на одному із російських сайтів. Даю кілька цікавих речень: «Он — в очках, черной украинской вышиванке, темных брюках, глаза подслеповато щурятся при вспышках фотокамер… Но нам удалось получить в Житомире фотографию, на которой все свидетели по делу собрались в ресторане, где, видимо, отмечают удачную, с их точки зрения, операцию по "посадке".» З якогось гепала там помітили бурштиново-еротичний слід. Вочевидь, коли немає що сказати, то варто вигадати якусь сенсаційну ахінею. А зважаючи на відсутність інтелекту захисників Васі, ні до чого кращого, як до збоченних фантазій не доходить. Краще б найняли на роботу якогось серйозного сценариста, аніж клепати дурощі спільників)))

Фактично у Житомирі кремлівські посіпаки оголосили полювання на тих, хто відкрито виступає проти сепаратистів. Їхній арсенал відомий: називатися журналістами, активістами, патріотами, але до вищевказаних царин вони мають дуже опоседковане відношення. Уже навіть беруть інтерв'ю самі в себе, влаштовують із собою якісь конференції, походи на масові заходи в оточенні тих же фетишистів))) Але якщо копнути глибше, то ви не побачите жодної викривальної із фактами статтю чи результативну акцію протесту фігурантів. Хреста зніміть або труси вдягніть.

Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 25 Октября 2017 | Просмотров: 2724 | фетишисти, сепаратисти, Житомир, суд
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: