Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Юрій Градовський »

Крайовєди, ч.11, пасіонарна

Автор Юрій Градовський

Юрій Градовський

все статьи автора

Добросовісний журналіст Невзоров головний мозок людини вивчив під керівництвом лікаря Бехтєрової та відзняв зняв фільм «Манежне кінське читання». Як допитлива людина, той же Невзоров розпитав історика Гумільова про теорію пасіонаріїв і показів світу фільм «Чистіліще». І той же Невзоров порадив російським батькам не виховувати в своїх дітей такі рефлекси головного мозку: пожертва, голос совісті, покірність і патріотизм, любов до батьківщини. Все тому, що їх може використати червононосий обдовбаний коньяком російський полковник і відправить дитину на чергову Чечню.

Цікавий метод – два роки вивчати рефлекси головного мозку (мораль) разом з історією пасіонаріїв.

Воно і правда – гроші в батьки (генерала) Махно номіналом 1 «один» називалися «воля». Повстанці Тульчинського повіту 1932 року вигнали червону більшовицьку адміністрацію під лозунгом «Свобода або смерть!» та «Поверніть Петлюру і УНР». Партизани УПА бились «за нашу і Вашу свободу!» А парламент УГВР Кирила Осьмака проголосив платформу «свободу народам!»

Грізний генерал Шухевич об’єднав всіх і вся, створив округи, вишкіл вояків і старшин, випустив бофони, кольоровий часопис «Чорний ліс», постійні радіопередачі для населення, заслав інформаторів в НКВД, гарнізони російської Червоної Армії, в комуністичну адміністрацію. Разом з Левом Ребетом ним організована міжнародна підтримка, повітряні і підводні десанти. Грізна вимога генерала Шухевича до «бажаючих об’єднатися» в боротьбі з «червоним чадом» – «Потрібно десять патронів. Одна куля – ворогам, дев’ять – зрадникам». Лише так можна «об’єднатися» і «боротися» з Червоною Армією, з Червоною агентурою, з Червоною ідеологією. Лише тоді отримаєш і «нашу» і «вашу» свободу. Саме населення викриває хрунів-зрадників: вчителів, лікарів, фронтовиків, журналістів, попів – тих, хто засвоїв і виробив в собі «неправильні» рефлекси кори головного мозку, тих, хто полюбив книжечки з надписами ВЛКСМ, ВКП(б), НКВД, МГБ, Профспілка, «Заслужений крайовед».

З цього виходить, що називати щось в Україні в честь Червоної Армії і нелогічно і не гуманно, і морально шкідливо як рефлекс мозку. А Пулин, чи Ганський – це звичайнісінькі рейдери української землі. А хто не розуміє, що таке рейдер, крайоведи пояснять – це чужинець, що «віджав» приміщення, підприємство з обладнанням, або землю, і здав все це якомусь чужинцю в оренду. В рейдерську команду входить нардеп, чи «погони», юристи і «тітушки» чи «йовбаки». На три місяці забираються документи в ревізію, щоб за цей час передати майно іншому власникові. Цього нардепа вибрали ви самі, дивлячись в дзеркало, з дулею в кишені, міцно утримуючи ногою граблі, що ще раз піднялися. Ще варто зауважити: якщо ви не прийшли на вибори, то не чекайте, що буде комусь іти на майдан. Майдан – це ті ж самі вибори по зміні влади.

Щодо іншої назви, то не слід залякувати себе істотою волохатою, хвостатою, з рогами і на копитах. Ніякий то не чорт із оповідки Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», а античні Фавн і Пан.

Черти і рези – то знаки дохристиянської, достароболгарської церковної абетки. В честь поголовної грамотності поганського, а не язичницького населення, збереглися назви – Чортків, Чортомлик, Чортория і Чертаново, не те, що навіть Чортоліси. Черта – то лінія вирізана, вишкрябана, на дерев’яній поверхні чи бересті. Геометрія вчить про відрізки промені, безконечні лінії. А астрономія надає їм відповідності – теїзм, деїзм, пантеїзм. Достатньо і Климишина прочитати. Будь-що. Про Біблію, яка розповідає про чортів і язичників, слід знати, що документ цей має останню редакцію 70 р. н.е. З ним можна погодитись у всьому, крім двох речей – що хтось може воскреснути із мертвих, а із воскреслих буде створено царство небесне. Це простий пережиток рабовласницького ладу, або віра в живу і мертву природу.

Чотири кримінальні кодекси в основі Біблії – Каїна, Амілхедесекова, Мойсея і Христа. Люті покарання до сорокового коліна, весь рід. Крайоведам можна уточнити, що в Сінгапурі за корупцію лише в дев’ятому коліні можна повторити кар’єру чиновника. А Північна Корея за наявність мобільного телефону карає аж три покоління.

І прокляті «Совіти» розпитували своїх громадян анкетою – чи служив в Білих арміях, чи перебував хто із родичів на окупованих територіях – оце зразки для люстрації і для декомунізації. І звідки у вас «перший мільйон»?

Відповідність шкоди покаранню: «око за око», а «зуб через зуб» вимагав кодекс Мойсея. Крайовєди-атеїсти можуть вказати, що Нагорну проповідь, або Декалог Христа, написав Дух Святий. Перерахуємо деякі з 10 правил»: не вбий, не вкради, не побажай … і зрада Богу» та порівняємо з фабулами Кримінального кодексу. Наші міркування легко знайдуть відповіність роботи Духу (тобто емоцій і логіки) роботі різних правоохоронних організацій – прокуратури, поліції, СБ.

Близько 70 року н.е. розпочалася велика Іудейська війна за об’єднання двох областей – Іудеї і Галілеї, між якими проживали інші народи. Через провокацію греків в синагозі пролилася кров, яка покликала до війни уже не за об’єднання жидівських земель, а за незалежність від Римської Імперії. Щоб перебороти зраду і недовір’я в рядах жидівських повстанців на основі грецьких законів Солона і Римського права було вироблено Декалог, що спасе, принаймні, від загибелі цілий народ. Поважна цілком ідея. Як в Шухевича. Головний редактор, що мав римське ім’я, Йосиф Флавій написав: для громадян Римської імперії – Іудейська війна, для євреїв – Іудейські древності, полеміку проти вчених греків – проти Аніона, або про древність іудейського народу.

Він також стандартизував поняття віри в цьому кодексі. Апостол Павло в «Посланні Євреям» в 11-й частині першим реченням вказує, що це радіє думкою, або коли бажане видаєш за дійсне.

Чи дало якийсь поштовх населенню, що жило двома річками Уж і між двома річками Бог на скіфському квадраті? Це нескладно перевірити. Геродот в «Скіфії» прямо вказує на вбивство царя, що набрався чужих грецьких звичаїв, згідно статті «зрада Богу». Скіфія займала територію, на яких протікали річки з іранськими (арійськими) назвами – Дон, Донець, Дніпро, Дністер, Дунай, Дана – тобто все, що утримує в собі «ДіН».

Велику роботу зробив А.Н. Афанасьєв, близько 5 тис. сторінок – «Боги суть предки наші», «Руські казки», «Погляди древніх слов’ян на природу» – там він описав ангела Кощія Бєса, Хатку Баби Яги як сузір’я Цефея і ще багато чого «хорошого».
На шосе між Червоноармійськом і Курним «хтось» поставив два православних «хрести-шибениці», але ми знаємо, що дорогу будували турки з македонцями за гроші, виділені УЕФА для ЕВРО-2012, які мають віддавати українці по кредиту.

Один з головних археологів під Уманню з усмішкою згадує, що місцевий батюшка завжди біжить з кадилом – грецьким – «сотворити» панахиду по свіжовикопаним кісткам скіфів, сарматів і готів, що жили принаймі 6 тис. років до народження Христа і навіть не підозрювали, що така віра може бути. З огляду на це можна зауважити, що батюшки-крайовєди ніякі не лідери суспільства, що ніяке православне «Атєчественоє АТО» не ведеться, а сама справжнісінька четверта російсько-українська війна – за свободу, проти русифікації і православного атеїзму – присипання.

Національна українська ідея викладена в Декалозі Українського націоналіста, Прикметах і Правилах українського націоналіста, а не в Декалозі Христа чи Декалозі «Дитинка» Порфирія Іванова. Більшість досконалих економічно держав Західної Європи – монархії з національною ідеєю.

Японія – це чотири острови з 120 млн. населення, а яка економіка, який порядок! Яка організація і дисципліна у всьому! Але в синтоїстському храмі головні ікони – імператор, гора Фудзі, японський прапор. Автоматично покидаєш підданство цій державі через асиміляцію через одруження з іноземним громадянином.

Гегель вчить, що людина не знає і не може знати трьох речей: що таке безконечний простір, що таке безконечний час, що таке людське життя. Все питання: як налаштувати суб’єктивне на об’єктивне. Хоче того чи ні людина – не існує воскресіння померлих і загробного життя. Це світ уявний. Чортоліси, назва лінії, черти, букви, літери. Інша справа, що в районі Сколобова знайдено предмети Черняхівської культури, може все відбувалося там? З огляду на пасивність обговорення перейменування, селище можна перейменувати на Пеньків (де лісу вже немає) ну і, відповідно, мешканців, які стоять на граблях з дулями в кишенях. Що чекають? Коли прийдуть до них без запрошення, але на коляду – перевірити, кому моляться? Чи будуть регулювати їхнє життя тим, що вказуватимуть, коли їсти-неїсти, як у в’язниці, де вже не крадуть не вбивають, … не зраджують національну ідею.

Враховуючи те, що жителі Червоноармійська не бажають вперто перейменовуватись в щось українське, а назви річок українські стародавні – Тетерів, Гнилопять, Уж, Прип’ять, Случ і такі самі назви сіл – Новий Завод, Березова Гать, Веселе, селище Червоноармійськ перестати вважати адміністративною домінантою – це простий пережиток радянської окупаційної влади.

Великої біди не буде. Проста людина, а простіше пенсіонера не буває, їде в цей центр з трьома пересадками і тричі платить. В трьох місцях – лікарні, пенсійному фонді, міліції – йому говорять, що ми нічого не вирішуємо, їдьте в обласний центр. Туди пенсіонер їде залізницею, безкоштовно і там все вирішується. То де влада? Закрити радянський заповідник і забути – самі розбіжаться, як павуки. Годі утримувати неукраїнців, атеїстів-крайовєдів, що не вірують в Декалог українського націоналіста.

Жителям селища Володарського можна порадити не тримати зла на кримсько-татарський народ, викинути геть бюст російського генерала Кутузова. Бородінська битва була малозначущою, звідти під покровом ночі російські війська зробили «драп», просто втекли. Москва не була столицею а Наполеон не був «супостатом», відмінивши кріпосне право в чотирьох губерніях Росії. Французька армія без важкого озброєння, просто відступила, на річці Березені дала розгромливий бій росіянам. В Парижі провели «парадом полонених» 2 тис. російських солдатів.

В Фонтебло Наполеон зібрав армію, але його вмовили не брати Париж – красиве місто. До 100 річчя війни в 1912 р. режисером Ходженковим було створено фільм «Війна 1812», де навіть показано людей, що пам’ятали «навалу супостата». Бородінська битва показана там мало чисельною і незначною. Столицею імперії був Петербург. Все вигадав граф Л.М. Толстой, переписавши спогади генерала Жомене на «Війну і мир».

Крим брали ударом з моря по Севастополю – Засядько, а через Перекоп – генерал-аншеф Румянцев. Каратель Пугачова і Варшави Суворов був тупим солдафоном і писав рекомендації зі стройової підготовки на кшталт «куля – дура, а штик – молодець». А Кутузов був просто алкоголіком, що не дивно для будь-якого російського генерала, на що вказує Олександр Невзоров. Разом всі оці назви і пам'ятники, це як показ безкінечних радянських фільмів – «Сам побував і іншого в ті спогади волочиш», або «Ми разом із російським народом переживали якусь спільну трагедію, вони не винуваті».

Зняти, знести, кудись відвезти і забутися.

Юрій Градовський | 17 Февраля 2016 | Просмотров: 1966 | крайовєди
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: