Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Кривосуддя по-українськи

Автор: Роман Здорик, 02 Ноября 2010, 20:08:56
Вкотре переконуюся у тому, що так зване "правосуддя" у добрих і ніжних руках Януковича і Могільова перетворюється на кривосуддя.

За останньою інформацією, сьогодні білоруського опозиціонера, в'язня сумління та просто хорошу людину Ігоря Коктиша разом із дружиною Іриною Тютюнник затримали міліціонери. Нібито за наркотики...

Разом із тим житомирські правоохоронці відмовляються від будь-яких коментарів із приводу, а мобільні телефони Ігоря Коктиша та його дружини Ірини Тютюнник не відповідають. Наразі питання захисту цих затриманих молодих осіб на контролі українських правозахисників.

Зволікати, вирішили вони, не варто. Адже про "дипломатичність" окремих людей у погонах, а особливо що стосується політичних справ. Пригадую, в 2004 році, проти моїх друзів та колег із громадянської кампанії "Пора" було за приблизно такою ж схемою інкриміновано абсолютно липові справи. Остання з них взагалі шокувала би кожну думаючу людину: в активіста "Пори" у духовій плиті знайшли... вибухівку... Добре сховав?

Не хочу ображати честь окремих чесних і непродажних міліціонерів (зізнаюся: сам знайомий з кількома такими), але система міліціянтів та розвідки-контррозвідки, на жаль, так і лишилася НКВС і КДБ. Тобто, каральною машиною. Якій абсолютно не властивими є такі цінності як людське життя. І ці структури покликані радше захищати тричі несудимого нашого Віктора Федоровича та захисту його іміджу від, не приведи Господи, ще одного яйця, що раптом кудись не туди влучить.

І лякає найбільше в цьому, що "бєспрєдєльщікі" у погонах, незалежно від звання чи посади, - чи це простий рядовий, чи міністр "в законі", - а кінці, як завжди у воду...

Ігоря пробивали давно. Спочатку в СБУ. Певно, так нічого і не знайшли.

Отже, вдалися до старої енкаведистської методики: підкинути пакет із наркотиками, далі - в тюрму до з'ясування, і за вечір під тиском побоїв та психологічного пресингу людина просто здається на такі "люб'язні вмовляння" правоохоронців і підписує будь-яку "липу". Не знаю як де, а в Корольовському райвідділі довелося на власні очі бачити кабінет із обдертими стінами без шпалер і в темних тонах, де з офісної техніки тільки музичний центр, щоб заглушати крики та стогони тих, кого "люб'язно вмовляють".

Мовчати про це - значить покривати злочини міністрів і простих працівників внутрішніх справ, президентів усіх каденцій тощо. А отже завтра, коли молодь прийде під стіни управління МВС Житомирської області о дев'ятій ранку, щоб підтримати безпідставно затриманого Ігоря Коктиша, -долучайтеся! Ніхто не дає гарантії, що злочинна машина енкаведистських розправ не прийде завтра по вашу душу. Не мовчіть! Борітеся - поборете!
Автор: Роман Здорик
Наш город | 02 Ноября 2010 | Просмотров: 3694 | Могильов, міліція, біженці, МВС, беспредел
Комментариев: 4
by-by-by
1 ОЛЯ (by-by-by)   • 23:48:06, 03 Ноября 2010 [Материал]

что не везёт, то не везёт Коктышам....
иноходец
2 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 09:05:13, 04 Ноября 2010 [Материал]

когда ети падла в погонах ужо попустятся?
yurii
3 Yurii (yurii)   • 12:28:23, 04 Ноября 2010 [Материал]

"в'язня сумління та просто хорошу людину " - какая позитивная характеристика, отпустите немедленно!!!

"в 2004 році, проти моїх друзів та колег із громадянської кампанії "Пора" було за приблизно такою ж схемою інкриміновано абсолютно липові справи." - а чего фамилии боимся называть: кто задерживал, кто дело вел, кто начальником тогда был????

romtsjo
4 romtsjo (romtsjo)   • 16:23:34, 04 Ноября 2010 [Материал]

це було в Чернігові, і ці прізвища мало кому скажуть. тому що риба гниє у Януковчиа зголови

Читайте также на эту тему: