Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Юрій Градовський

В Червоноармійську не діють закони України?

Автор: Юрій Градовський, 22 Октября 2011, 10:39:04
Автор Юрій Градовський

Юрій Градовський

все статьи автора

Селище Червоноармійськ, що на Житомирщині, відоме своєю невластивою для українського Полісся назвою. Це, звичайно, принесене на цю землю окупантами з Московії (як і пам’ятник терористу Ульянову), бо крім них ніхто не здогадався викреслити з пам’яти народної споконвічну назву – Чортоліси. Та й інша назва – Пулини – виглядає набагато краще сучасної, нав’язаної.

А ще відомий цей райцентр тим, що єдиний в области не має автовокзалу. Власне, автовокзал наявний, але люди в очікуванні автобусів туляться під збудованим поруч наддашком на декілька десятків місць. Прибудова ця не має стін, а отже і опалення. Надворі осінь. Незабаром зима…

Саму будівлю автовокзалу, де люди могли в затишку очікувати рейсових автобусів, було приватизовано (чи привласнено ?) ще за часів Кучми. І до цих пір жодна влада цього району не змогла (чи не захотіла ?) подбати про людей. Навіть та, яка щодень обіцяє покращення. І хто, головним чином, люди, що очікують автобусів, цокаючи зубами? А це селяни з навколишніх сіл, які приїхали до райцентру на базар, пенсіонери, що прибули, мабуть, до соцзабезу та пенсійного фонду, школярі та учні місцевого профтехучилища.

А що ж нині у вкраденій у громади будівлі? Станом на 20 жовтня це банальна кав’ярня (як вказано на вивісці «кафе-бар»; подібні серед жителів Житомирщини мають назву «гендель»), та… зала гральних автоматів. Так, так, звичайнісіньких автоматів, звичайнісінька зала, з написом на дверях про заборону входу особам до 18-ти! Отак. Працює зранку до вечора, нормальний собі заклад. І, виявляється, ніхто «не знає» про його існування. Дивина, та й годі. Варто відзначити, що це відбувається в самісінькому центрі містечка, за 200 метрів до райвідділку міліції, де, звичайно, також про це не знають. Сьогоднішня влада вже «не помічає» не лише Конституції та законів України, а й відвертих, неприхованих порушень законодавства на місцевому рівні. І за цим усим геть не бачить людей, котрі змушені сидіти на вулиці в очікуванні автобуса в той час, коли «бізнесмени» комфортно видурюють гроші в гравців в приміщенні автостанції.

Це, лишень, один з безлічі подібних випадків. І не лише в Чортолісах. Мною давно вже відзначено подібний рівень поведінки влади та відношення до суспільства, законів в иньших райцентрах Житомирщини, переважно малих містечках, що можна назвати містечковим феодалізмом. Тут чиновники є, такими собі, феодалами, що на власний розсуд, не звертаючи уваги на закони, можуть вчиняти певні дії та бездіяльність, приймати зрозумілі лише їм рішення.

Дивною була цього дня й поведінка працівників міліції. Деякі з них видались якимись переляканими. Коли я пояснив двом міліціянтам, що крокували вулицею, про діяльність гральної зали, старший за званням повідомив, що мені, буцім, нема з ким поговорити і вони не така міліція і взагалі я маю йти у відділок. Це замість визначеної законодавством перевірки усної скарги та негайного припинення порушень законодавства.

Звичайно, мною була негайно подана заява до керівника Червоноармійського районного відділу УМВС з вимогою надати правову оцінку діяльности цієї структури, позаяк гральний бізнес в Україні заборонений на законодавчому рівні. Власне заява приймалась також дивно: не в чергового, а після відвідувань декількох кабінетів. І, як ви вже здогадались, ніхто не кинувся перевіряти факти, а лише всі попереджали про неправдиві свідчення, переконували в наявности проблем у Володарськ-Волинському.

Продовженням цієї містечкової історії має стати звернення до голови Червоноармійської РДА пана Карпінського, голови ради району пана Липка, Червоноармійського селищного голови пана Гаврилюка з вимогою повернути громаді приміщення автостанції.

В Червоноармійську не діють закони України. Та й чи мають діяти? Відомо, що будівля починається з підмурівку. Та чи можуть триматися шпалери, якщо стіни вже вщент розкришилися? Всим відомий капітан Врунгель співав пісеньку про назву яхти… Володарськ-Волинський... Дзержинськ – Романів…

А тепер прогноз розвитку подій. Мене переконають, що те все мені привиділось. Можливо, звинуватять у наклепі. Будівля автостанції так і залишиться у приватній власности. А люди, що очікують автобуси? Так і сидітимуть на вулиці, на холодних лавках. Кому є до них справа?

А українська нація? Вона ж деградує. Зокрема, й біля гральних автоматів. Все нормально. Саме такою вона й потрібна цій орді: злиденною, недолугою, тупою, п’яною… Саме так і має бути, коли національною ідеєю є жадоба наживи, суспільна байдужість…

Байдужість невластива українцям – вона вживлена, призначена. Ким і для чого – здогадатись не важко.

Юрко Градовський

20 жовтня 2011 року

Автор: Юрій Градовський
Юрій Градовський | 22 Октября 2011 | Просмотров: 9859 | міліція, Червоноармійськ, Чортоліси, Влада, автостанція, Пулини
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 22
yulyayulya
1 Юлия (yulyayulya)   • 10:08:53, 24 Октября 2011 [Материал]

Так воно й буде.
--за 200 метрів до райвідділку міліції, де, звичайно, також про це не знають--
Вже не памятатю скільки років пройшло, було це досить давно. Ту кафешку пограбували. Я якраз в той день чекала перший автобус на Житомир - десь біля 6-ї години ранку. Приїхали власники, побачили сліди злому. Так от - міліція з"явилась тільки тоді - коли власники самі поїхали до відділку і привезли міліціянтів власною машиною.
Radiaciy
2 Sergey (Radiaciy)   • 13:26:52, 24 Октября 2011 [Материал]

Автор, неплохо бы определиться:
бардак в данном месте из-за названия или все же из-за попустительства властей.
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 13:51:56, 24 Октября 2011 [Материал]

Це кожен має визначити для себе. Основна думка - зміни, їх неминучість, неможливість будувати на розлізлому підмурівку. А бардак не лише там - він скрізь.
chessman
6 Фёдор (chessman)   • 15:36:13, 24 Октября 2011 [Материал]

Очень дельное замечание!
Radiaciy
4 Sergey (Radiaciy)   • 15:16:16, 24 Октября 2011 [Материал]

Т. е. если переименовать - бардак исчезнет.
Или все же для начала нужно убрать бардак, а потом уже решать, переименовывать или нет.
chessman
7 Фёдор (chessman)   • 15:38:10, 24 Октября 2011 [Материал]

Например, переименовать в Есесівськ-Галичанський )))))))))))))))))
Юрко
8 Юрій Градовський (Юрко)   • 18:08:21, 24 Октября 2011 [Материал]

Тут я залишаю цілковитий вибір за читачем - йому вирішувати.
chessman
5 Фёдор (chessman)   • 15:33:46, 24 Октября 2011 [Материал]

Но при коммунистах никаких игральных автоматов не было!
Юрий, и ещё. Научитесь себя именовать солидно. Ну какой Вы Юрко??? Вам что, 10 лет??? Начинайте переименования и именования с себя. Как взрослый мужчина называйте себя и подписывайтесь Юрий. С ув. Фёдор!
А про автобусную остановку согласен, так поступать с людьми нельзя.
LeXeR
9 Алексей (LeXeR)   • 13:53:57, 25 Октября 2011 [Материал]

А Володарске-Волынском автостанция есть,но... она закрыта. По крайней мере была закрыта когда я последний раз там был (года полтора назад). Хотя название-то вроде ничего общего с комуняками не имеет.
П.С. Минусы - оружие идиотов, которым нечего возразить на очевидные факты. Можете минусовать хоть до усрачки, идиоты)))
Юрко
12 Юрій Градовський (Юрко)   • 21:49:50, 25 Октября 2011 [Материал]

Якраз має спільне... В. Володарський - справжнє ім'я — Моісей Маркович Гольдштейн; (1891, містечко Остропіль, Волинська губернія — 20 червня 1918, Петроград) — діяч російського революційного руху.
LeXeR
13 Алексей (LeXeR)   • 23:49:46, 25 Октября 2011 [Материал]

А!И тут комуняцкое название виновато. Между прочим, при клятых комуняках автостанции работали;)
Юрко
14 Юрій Градовський (Юрко)   • 00:28:49, 26 Октября 2011 [Материал]

Ми ж про назви... Ви казали, не пов'язане, я довів протилежне, тепер ображаєтесь.
LeXeR
15 Алексей (LeXeR)   • 00:39:38, 26 Октября 2011 [Материал]

Ну хорошо, связано. Гугл вам помог))). И что теперь? Названия виноваты в том, что в стране бардак? Так давайте завтра все, что хоть как-то связано с прошедшей эпохой переименуем. И что, послезавтра все лучше заживут? Менталитет от этого поменяется? Суть в этом, и от нее как раз вы и уходите. Привычка, видимо, такая. И да, к стати, не обольщайтесь - я на таких как вы никогда не обижаюсь.
Юрко
16 Юрій Градовський (Юрко)   • 00:45:04, 26 Октября 2011 [Материал]

До чого Гугл, якщо я з Володарськ-Волинського району? Гугл допоміг лише встановити справжнє ім'я того большевика, яким запаганили назву селища. А Ви знаєте що, давайте натикаємо за державний кошт кременицьких, кавунів, згадаємо про "батон с маслом па савєцкі" (Рижук) - може, заживемо краще?
LeXeR
17 Алексей (LeXeR)   • 10:59:43, 26 Октября 2011 [Материал]

Вы с чего взяли, что я поддерживаю "деятельность" и политику нынешней власти, в т.ч. установку памятников Кременицким, кавунам и прочим деятелям??? Я говорю о том, что переименовывание улиц, сел, городов не изменит менталитета людей, о том, что это, как и памятники - пустая трата денег. Неужели не доходит? Ведь "статья" об этом, не так ли?
Юрко
18 Юрій Градовський (Юрко)   • 11:20:33, 26 Октября 2011 [Материал]

Ні, не про це. Кожен може розуміти, як дозволяє йому його ментальність. Я зрозумів трішки иньше. Я зрозумів неминучість змін, бо так далі жити не можна. А ментальність людей зміниться, коли вони відчують себе господарями власної землі.
Дорогенька
10 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 14:24:18, 25 Октября 2011 [Материал]

що єдиний в области не має автовокзалу - автор не прав.
ще лугини)
і ще деся. тільки в упор не пам"ятаю, який то райцентр. вже за останній місяць примелькались міста.
згадаю - напишу.
LeXeR
11 Алексей (LeXeR)   • 16:52:51, 25 Октября 2011 [Материал]

В Лугинах есть автостанция. Была, по крайней мере. Правда, там тоже добрая половина под "гандель" отдана. Но от дождя есть (было) где спрятаться. Хотя не могу точно сказать по поводу Олевска, Романова и Ружина.
Дорогенька
22 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 12:45:36, 28 Октября 2011 [Материал]

є, не значить функціонує. знайома їздила, казала, що один тільки корпус стоїть... і все
Antistatik
19 Antistatik (Antistatik)   • 10:05:29, 27 Октября 2011 [Материал]

Перевірки по факту ігрового бізнесу проводилися неодноразово всіма силовими структурами, але після приїзду власника зал зникає, не працює тиждень і знову відкривається!
А зупинка потрібна! Просто влада не їздить по району на автобусі, а всі катаються на службових автомобілях, та й діти також пішки не ходять в кожного власне авто. Вони не думають що колись будуть бідними пенсіонерами. Розраховують стати VIP пенсіонерами!
Юрко
20 Юрій Градовський (Юрко)   • 10:28:34, 27 Октября 2011 [Материал]

Правильно - вони облаштовують ВЛАСНЕ майбутнє, не наше з вами. В якій країні таке ще можливо? Чи можна так рухатись далі без змін?
Юрко
21 Юрій Градовський (Юрко)   • 19:37:31, 27 Октября 2011 [Материал]

Відкрию Вам страшну таємницю - там і тепер є німецькі поселення. І як Ви їх дотепер терпите?))) І коли це німці мені надали безкоштовну освіту, за яку я платив власні кошти, незрозуміло. А назва "Пулини" скорше пішла від поляків. Та й людей з прізвищем Пулин (трансформоване - Пулін) на Житомирщині повно.

Читайте также на эту тему: