ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Будівництво |
Теплу підлогу для приватного житла можна розділити на два основних варіанти: водяну та електричну. Якщо говорити про останній варіант, то найбільш поширеним нагрівальним елементом серед українців є звичайний резистивний кабель, який найчастіше встановлюється в стяжку.
При бажанні встановити саме таку теплу підлогу у власне житло, придбати нагрівальний кабель відповідної потужності та довжини можна тут: https://e-teplo.kiev.ua/nagrivalniy-kabel-v-styazhku/.
Вибір нагрівального кабелю – це досить відповідальна задача, яка потребує від покупця ретельного ставлення. Перш за все потрібно правильно розрахувати потужність на м2. В середньому вона складає 180-200 Вт, однак може відрізнятися залежно від того, яке покриття для підлоги використовується, та де розташоване приміщення. Також має значення, як саме використовуватиметься тепла підлога – як основна система опалення чи додаткова.
Варто врахувати тип кабелю. Вони можуть бути одно- та двожильними. Другий варіант потужніший та більш комфортний у встановленні. Одножильні кабелі відрізняються нижчою вартістю.
Ще одним важливим фактором є схема розташування кабелю в стяжці. Цей фактор також напряму впливає на необхідну довжину та на показник потужності на м2. Крок кожного витку дроту прямо пропорційний його потужності.
Також звертайте увагу на виробника. Це має бути відома компанія, яка пропонує тривалий гарантійний термін на випадок виникнення непередбачуваних проблем.
Резистивний кабель для теплої підлоги не просто так має попит серед українців. Цей нагрівальний елемент відрізняється такими основними перевагами:
Процес установки нагрівального кабелю в стяжку виглядає таким чином:
Варто зазначити, що стяжка має застигнути протягом, тому протягом кількох днів включати підлогу не можна.
Автор: Мария Никулина, редактор рубрики "Будівництво" на ЖЖ.info