Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина

Функціональне підлогове покриття: ковролін

Автор: Олег Ковальский, 19 Января 2021, 20:21:23 Функціональне підлогове покриття: ковролін
Шукаєте спосіб візуально привабливою і практичною обробкою підлог в офісі? Або ваші підлоги потребують ремонту, і у вас немає часу або коштів для цього? На допомогу прийде килимове покриття - ковролін. Він дозволить замаскувати недоліки підлоги, а заодно створить ідеальні умови для комфортного пересування по приміщеннях. Він нагадує килим або лінолеум, але завдяки прикріпленню до стіни він більш стабільний. Вибираючи комерційний лінолеум, ви можете бути впевнені в його довговічності та надійності.

Причини популярності даного покриття

Ковролін відмінно підходить для приміщень, де важлива затишна атмосфера. М'яка підлога приємна на дотик, тепла і сприяє ходьбі по квартирі босоніж. Крім того, він дозволяє зберегти рівномірний характер підлоги, що корисно при створенні класичних аранжувань простору.

  • Вони будуть добре виконувати свою роботу в якості килимового покриття для сходів. Широкий асортимент візерунків і кольорів, в яких представлений ковролін, дозволяє підібрати відповідну модель до приміщень, витриманим в різних стилях.
  • Залежно від ваших уподобань ви можете вибрати ковролін з різних матеріалів.
  • Вони розрізняються між собою не тільки за зовнішнім виглядом, але і за властивостями. Тому, перш ніж вибрати відповідну, подумайте, в якій кімнаті ви будете його укладати.


Найбільш популярними є моделі з штучних волокон, таких як нейлон, поліпропілен або акрил. Саме вони найбільш стійкі до бруду і механічних впливів, крім того, їх можна легко утримувати в чистоті. Вони надзвичайно корисні в приміщеннях, де проживають алергіки, тому що вони не вбирають пил і мікроорганізми.

На що звернути увагу 

Крім того, він відрізняється високою зносостійкістю і довше зберігають свій привабливий зовнішній вигляд. Таким чином, він найкраще працює в часто використовуваних приміщеннях, наприклад, у вітальнях або прихожих. Він також добре підходить як офісне килимове покриття. Багато з них належать до вогнестійких продуктів. Таким чином, небезпека пожежі в разі виникнення вогню значно менше.

Ковролін з натурального волокна краще підходить для віталень, де інтенсивність руху невелика. Він може бути виготовлений з матеріалів рослинного походження, таких як бавовна. Видатні властивості демонструють килимові покриття тваринного походження з овечої або верблюжої вовни. Вони приємні на дотик і добре ізолюють. Якщо ви дбаєте про властивості обох типів матеріалів, ви також можете вибрати змішані волокна. 

Автор: Олег Ковальский
Украина | 19 Января 2021 | Просмотров: 861 | напольное покрытие, ковролин

Читайте также на эту тему: