Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Украина
 

Из-за пробок женщина не успела доехать до роддома и родила в такси

Автор: Наталя Дружбляк, 04 Октября 2011, 18:09:01 Из-за пробок женщина не успела доехать до роддома и родила в такси
Через міські затори львів’янка не встигла доїхати до пологового будинку...

28-річна Оксана Карук навіть уявити не могла, що народжувати другу дитину їй доведеться у... таксі. Будучи вагітною, жінка не скаржилася на самопочуття, тож завчасно лягати у пологовий не поспішала.

Того ранку її розбудив різкий біль. У жінки відійшли води. "Чоловік зателефонував на "швидку”, але пологи були настільки стрімкими, що стало зрозуміло: ще кілька хвилин - і я навіть до порога не дійду, - каже Оксана. - Вирішили викликати таксі”.

Живе подружжя на вулиці Володимира Великого. Народжувати жінка поїхала у пологовий "на Джамбула” (пологове відділення 3-ої міської клінічної лікарні. - Авт.). "Думав, як швидше дістатися лікарні, але так, щоб у ДТП не потрапити. У центрі були затори. Об’їхати – неможливо, усюди дороги латають. Уявляєте, як це: на задньому сидінні от-от народить жінка, а її мама – от-от втратить свідомість?!” - поділився "наболілим” з "ВЗ” водій таксі Орест Крутяк.

Коли чоловік їхав на виклик, навіть не здогадувався, що на нього чекає. "У мене досі коліна трясуться, - зізнається. - Породіллю встиг завезти під самісінькі двері лікарні, але було запізно. Жінка зателефонувала своїй лікарці і сказала, що народжуватиме в авто”.

"Відразу вибігла на вулицю, але все, що встигла, – простягнути руки, щоб схопити дитину, - каже доцент кафедри акушерства і гінекології ЛНМУ ім. Д. Галицького, лікар акушер-гінеколог Галина Кунинець. - Трапляється, що жінки народжують вдома або у коридорі лікарні – не встигаємо їх довезти до пологовому залу. Але щоб у таксі?! Такого у моїй практиці не було!”.

Оксана Карук – планшетист. В її професійні обов’язки входить складання динамічних схем розташування літальних апаратів у повітряному просторі. Якби не військова муштра і строге виховання (Оксана має двох старших братів), хтозна, чи не розгубилася б в екстремальній ситуації.

Води у жінки відійшли о 8.30, а о 10.40 - з’явилася на світ її донечка вагою 3,300 кг. Щаслива матуся планує назвати маля Настунею. Старшому синочку подружжя Каруків - Борисові - рік і три місяці.

Орест Крутяк, водій таксі, оговтався лише на другу добу: "Того дня я вже не працював - повіз машину на мийку. А наступного ранку приступив до роботи як годиться – о 7.45. Приїжджаю на виклик, а з під’їзду виходять три жіночки, одна з яких вагітна. І що ви думаєте? Попросили завезти їх... на Джамбула!”.
Автор: Наталя Дружбляк
Украина | 04 Октября 2011 | Просмотров: 12778 | Львов, пробки, роддом, такси
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: