Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина

life:) запустив мобільну версію свого сайту для смартфонів

Автор: life:), 02 Февраля 2015, 15:18:06
Оператор мобільного зв'язку life:) презентував сучасну мобільну версію свого офіційного сайту life.ua з можливістю замовлення послуг двома «кліками» і підтримкою користувачів через онлайн-чат з call-центром.

Сьогодні, із зростанням популярності мобільних гаджетів, які підтримують доступ до інтернету, користувачі очікують від мобільного сайту наявності повної інформації та широкої функціональності, незалежно від ОС мобільного пристрою.

Оператор (доля проникнення смартфонів - 34% на кінець 3-го кварталу 2014) і як провайдер високих швидкостей в мережі EDGE, забезпечив для своїх абонентів можливість користуватися усіма функціями офіційного сайту завдяки його інноваційній мобільній версії, що задовольняє зростаючі потреби сучасних абонентів.

Модернізований мобільний сайт максимально зручний для користувачів сучасних смарт-пристроїв і містить всю інформацію і функціонал, абсолютно ідентичні повній версії сайту компанії. Завдяки автоматичному визначенню ОС пристрою абонент, що заходить на сайт, перенаправляється на найбільш відповідну для його смартфона версію, що значно покращує досвід використання сайту і задоволеність абонентів.

Також в мобільній версії сайту замовлення нових послуг можна здійснити на сторінці опису послуги лише двома «кліками» (одним натисканням обравши послугу, другим– підтвердивши її замовлення). Сучасні білінг-можливості в мережі дозволяють активувати нову послугу майже миттєво, а користувачеві приходить підтвердження замовлення у вигляді SMS-повідомлення.

Окрім того, в мобільній версії сайту працює вдосконалений онлайн-чатдля спілкування з call-центром у режимі реального часу. Після закінчення бесіди користувач може надіслати копію чату (наприклад, з покроковими інструкціями щодо його питань) на адресу своєї електронної пошти.

Ердал Яйла, в.о. Головного виконавчого директора компанії, зазначив: «Наші абоненти– це переважно активні споживачі мобільного інтернету і користувачі смартфонів: обсяги дата-трафіку і проникнення пристроїв з доступом до інтернету в мережі зростають щокварталу. Так, за минулий рік, проникнення смартфонів збільшувалася з кожним кварталом на 3 пункти, з 28% в 1 кв. 2014 до 34% в 3 кв. 2014 р.; обсяг споживання мобільного інтернету на річній основі в середньому показував щоквартальне зростання на 57%. При цьому ми бачимо, як росте число абонентів, які бажають отримувати всі необхідні їм послуги, використовуючи тільки функціонал свого мобільного пристрою. Як інноваційний оператор ми слідуємо цій тенденції, надаючи нові можливості для смартфонів в нашій мережі, запускаючи нові затребувані послуги, здійснюючи технологічну модернізацію мережі та забезпечуючи обслуговування за високими світовими стандартами».
Автор: life:)
Украина | 02 Февраля 2015 | Просмотров: 2334 | смартфон, life:), сайт
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: