Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Украина

life:) завершив модернізацію GSM-мережі в Житомирській області

Автор: life:), 21 Января 2015, 17:11:32
Оператор мобільного зв'язку life:) оголошує про успішне завершення етапу масштабного проекту з модернізації GSM-мережі, під час якого хвиля модернізації охопила територію Житомирської області. В результаті було встановлено майже двісті нових базових станцій, впроваджено рішення, покликані вивести комунікаційну інфраструктуру області на наступний рівень і підготувати мережу до швидкого запуску технології 3G.
 
Оператор life:) розпочав процес модернізації своєї мережі, який проходитиме в кілька етапів. У співпраці з компанією Huawei вже завершено модернізацію GSM-мережі в Житомирській області, під час якої було встановлено нові базові станції, оснащені IP-технологіями та енергозберігаючими системами. Підготовка до модернізації мережі в Житомирській області почалася в червні минулого року, активна фаза проекту стартувала в жовтні 2014 р. У результаті проведених робіт у стислі строки збільшилися як показники ємності мережі та успішності здійснення дзвінка, так і швидкість мобільного інтернету.

В рамках проекту оператор встановив 197 нових базових станцій і 2545 прийомопередавачів. Крім того, було побудовано понад 175 радіорелейних ліній зв'язку та організовано більше 14 точок підключення до оптичної мережі. Також компанія встановила компактну, стійку до погодних впливів, платформу Single RAN (мережа радіодоступу 2G / 3G / LTE), яка дозволяє створювати площі з компактною інфраструктурою, забезпечує економію завдяки енергоефективності та відкриває можливості для плавної технологічної модернізації в майбутньому. Завдяки переходу на нову і більш сучасну технологію Abis over IP, показник пропускної здатності передачі даних зріс у 4 і більше разів при збереженні якості сервісу.

У результаті реалізації проекту середня швидкість передачі даних на рівні базових станцій у мережі life:) у Житомирській області досягла рекордного показника 139,5 кілобіт на секунду. Зросли показники якості мережі, такі як кількість позитивних вимірювань сигналу під час дзвінка, що досягає тепер 99,19%, показник кількості дзвінків, завершених не з ініціативи абонентів, який в середньому становить менше 0,64%. Показник доступності послуги передачі даних досяг 99.41%, що означає можливість використання мережі для передачі даних майже на 100%, до 140 Гбайт на день.

Мурат Чинар, Директор мобільної мережі life:), зазначив: «У наших планах – продовжувати проект з модернізації мережі, керуючись принципом «smart coverage»: ми вкрай відповідально зважуємо необхідність встановлення нових базових станцій, їх потужності, географію, співвідношення кількості населення і ємності мережі і т.п. Оскільки мережа life:) будувалася однією з останніх в Україні, нам немає необхідності проводити повну заміну обладнання, тому розраховуємо у відносно короткі терміни підготувати свою мережу до нових можливостей і технологій».
Автор: life:)
Украина | 21 Января 2015 | Просмотров: 2665 | life:), Сеть, покрытие
Комментариев: 1
zt-gregori
1 Игорь (zt-gregori)   • 08:42:43, 26 Января 2015 [Материал]

ага, спасибо.

от Высокой Печи до Залужного (больше 20 км) связи от life:) вообще нет.

Читайте также на эту тему: