Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Украина
 

«Ролетні і Віконні конструкції» - професійні послуги у Львові

Автор: Михайло Дорохін, 25 Сентября 2016, 23:15:34 «Ролетні і Віконні конструкції» - професійні послуги у Львові
Захисні ролети, ролокасети, жалюзі, рулонні ворота - всі ці поняття об'єднує спільна мета: надійно захистити приміщення від зовнішнього огляду, пошкодження вікон, руйнівного впливу сонячних променів, несанкціонованого вторгнення і взлому. Відповідно, у виготовленні такої продукції використовується міцний метал, щоб вироби служили максимально тривалий термін.

Рулонні ворота та металеві ролокасети у Львові прийшли на зміну традиційним гратам і оберігають офіси, виробничі приміщення, приватні володіння від несприятливих погодних умов. Якщо в будинку встановлені ролокасети на вікнах, то йому не страшні ні літня спека, ні зимовий холод, ні сильний вітер. Компанія «Ролетні і Віконні конструкції» на сайті www.roletu.com.ua пропонує у Львові професійні послуги з транспортування, встановлення та обслуговування захисних металоконструкцій:
  • Ролорешітки;
  • Віконні профілі;
  • Ролокасети;
  • Тканинні ролети;
  • Ворота гаражні.

Продукція компанії «Ролетні і Віконні конструкції» поширюється по всій Україні. У Львові можна наочно ознайомитися з різними видами продукції, що випускається. Оформити замовлення дуже просто: можна зателефонувати за номером (098) 4996577 та узгодити з менеджером всі деталі покупки.

У компанії «РВК» можна замовити будь-яку продукцію з класу захисних систем: ролокасети, ролетні решітки та різні види воріт (секційні, розсувні, відкатні, протипожежні, рулонні). Розрахунок вартості замовлення ведеться з урахуванням таких параметрів, як розмір отворів, особливо металоконструкції, колірне рішення. Вибравши ту чи іншу продукцію, Ви отримаєте точний розрахунок її вартості від співробітників компанії в найкоротші терміни.

Завдяки налагодженій системі виробництва і застосування новітніх технологій вдається отримати захисні системи найвищої якості для захисту приватних та промислових територій. Досвідчені фахівці контролюють якість конструкцій починаючи від закупівлі матеріалів.

Слід зазначити, що з огляду на вимоги клієнта, майстри «РВК» підберуть найбільш підходящі захисні системи для конкретного об'єкта і виконають роботи зі знанням всіх тонкощів і нюансів технології виробництва і монтажу захисних систем.
Автор: Михайло Дорохін
Украина | 25 Сентября 2016 | Просмотров: 1894 | роллеты, гараж, Ворота

Читайте также на эту тему: