Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 05.07.2020    23:03:07
Главная » Новости » Житомир » Город » 2007 » Декабрь » 4 » 11:40:47

В Житомире запрещают установку автономного отопления

04.12.2007, 11:40:47 3862 0

В Житомире запрещают установку автономного отопления Відбулася нарада з керівниками комунальних та житлових підприємств Житомира під головуванням заступника міського голови Е.Кругляка, начальника управління житлового господарства міської ради С.Півоварової, заст.начальника управління комунального господарства міської ради А.Оніщенка.

Як повідомляє прес-служба Житомирської міської ради, обговорювалась проблема підключення житлового фонду міста до гарячого водопостачання, яка складається, за визначенням Е.Кругляка , з двох чинників : відсутності в місті, як і в цілому по Україні , лімітів на газ та необхідності ремонту окремих ділянок зовнішніх і внутрішніх теплових мереж, а також ремонтних робіт на будинкових системах гарячого водопостачання.

Наголошувалось на забороні, в період опалювального сезону, встановлення автономного опалення в окремих помешканнях громадян, розташованих у багатоповерхових будинках міста, а також на неприпустимість у зв’язку з цим зливу води на загальнобудинкових системах та стояках.

Керівникам КВЖРЕПІВ дано доручення здійснювати контроль за погодженням проектних розробок по реконструкції квартир, розташованих на перших поверхах багатоповерхових будинків у зв’язку із розташуванням у них банківських установ, кафе, магазинів. Заборонено закривати доступ до систем тепловодопостачання для усунення передумов можливих аварійних ситуацій.

На нараді були розглянуті найгостріші скарги, що надійшли на міську службу 0-80.

Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus