Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 29 Ноября 2021    08:47:07
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2008 » Май » 15 » 10:27:35

План заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Житомирі

15 Мая 2008, 10:27:35 5683 0

План заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Житомирі В Житомирі оприлюнено план заходів з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. Про це «Журналу Житомира» вчора повідомили в управлінні по зв'язках з громадськістю облдержадміністрації.
 1. Зустрічі за круглим столом з питань Європейської інтеграції України - «Європа та Україна: перспективи взаємодії» - 13 травня, 15.00 - Житомирський державний університет ім. І.Франка «Економічна безпека України в контексті євроінтеграції» – 20 травня, 16.40 - Житомирський державний університет ім. І.Франка.
 2. Урочистий концерт за участю художніх колективів обласних об’єднань представників національностей країн-членів ЄС (поляків, німців, греків, чехів тощо) - 17 травня, 17.00, майданчик біля кінотеатру «Жовтень», м. Житомир.
 3. Фестиваль національної кухні, 17 травня, 19.00, ДП «Світанок» (їдальня облдержадміністрації)
 4. Виставка документів, присвячена ЄС, - 16-23 травня, Державний архів Житомирської області.
 5. Обласний конкурс «Юний дипломат» за підтримки Європейської Комісії в Україні - 18 травня, 12.00, Житомирський економіко-гуманітарний інститут відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», вул. В.Бердичівська, 52.
 6. Урочистості «День Європи» за участю дитячих творчих колективів - переможців конкурсу «Юний дипломат», волонтерів молодіжного об’єднання «Євроклуб», працівників Представництва Європейської Комісії в Україні - 19 травня, 12.00, Житомирська обласна державна телерадіокомпанія.
 7. Засідання за круглим столом на тему «Актуальні проблеми Європейської інтеграції України та шляхи їх вирішення» за участю голів національно-культурних товариств, керівників громадських організацій, науковців, представників засобів масової інформації - 20 травня, 15.00, прес-центр облдержадміністрації.
 8. Міжнародна науково-практична конференція «Молодь в умовах нової соціальної перспективи» - 21-22 травня, 14.00-17.00, конференц-зал, Житомирська обласна дирекція ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» пл.Перемоги, 10-а.
 9. Цикл лекцій «Європа – наш спільний дім» для студентів вищих навчальних закладів, травень, вищі навчальні заклади.
 10. Культурно-масові заходи за участю колективів художньої самодіяльності, професійних виконавців, присвячені Дню Європи, травень, райони та міста області.
 11. Книжкові виставки «Європа: вчора, сьогодні, завтра» у бібліотечних закладах, травень, бібліотечні заклади.
 12. Перегляд кінофільмів на інформаційно-пізнавальну тематику «Європейський Союз і Україна» у кінотеатрах області та на обласному телебаченні, травень, кінотеатри області, обласна державна телерадіокомпанія.
 13. Конкурс на кращу учнівську, студентську творчу, наукову роботу «Європейські перспективи України», травень, загальноосвітні школи та вищі навчальні заклади.

Новости партнеров
Комментариев: 0
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus