Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 01.03.2021    09:37:26
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2012 » Октябрь » 19 » 11:38:06

Очередная провокационная фальшивка оппонентов Развадовского не достигла цели. ФОТО

19.10.2012, 11:38:06 3952 9

Очередная провокационная фальшивка оппонентов Развадовского не достигла цели. ФОТО

18 жовтня 2012 року у Житомирі зазнала краху чергова спроба ввести в оману виборця 67 одномандатного виборчого округу.

Немає сумніву, той, хто:

- посилаючись на «взяті зі стелі» рейтинги намагався показати себе таким, що зрівнявся за рівнем народної підтримки з Віктором Развадовським;

- напередодні заявляв про підготовку провокацій щодо нього, намагаючись у такий спосіб відвести підозри щодо причетності до таких дій від себе;

- видає себе за глибоко віруючого християнина;

- тільки під час виборчої кампанії пройнявся проблемами людей та спромігся на благодійність, яка заборонена виборчим законодавством;

- видає себе за самовисуванця, являючись представником партії соціалістів тощо -

- вдався до чергової «брудної» політтехнології – виготовлення фальшивки-звернення від імені Віктора Развадовського. За найскромнішими підрахунками на випуск для поширення даної брехні було витрачено більше мільйона гривень. Це ж скільки добрих справ можна було б на ці кошти зробити?...

У даній листівці зокрема йдеться про те, нібито рішенням суду Віктора Развадовського зняли з виборчих перегонів і що він просить виборців не втрачати надії, йти на виборчі дільниці та віддати свій голос за будь-якого іншого достойного кандидата у народні депутати за покликом серця.

Відштовхуючись від того, що цю нахабну брехню намагалися розіслати до кожної домівки, кожної квартири виборців Житомирського, Любарського, Романівського та Чуднівського районів (завбачливо оминувши місто Житомир), знали і зазначили їх адреси на конвертах, у які була вкладена фальшивка, скидається на те, що тут не обійшлося без влади чи окремих її представників. У тому числі – органів ведення Державного реєстру виборців.

На разі за зверненням Віктора Развадовського питанням незаконного виготовлення та спроби розповсюдження лжелистівки займаються працівники міліції, СБУ та прокуратури.

Зважаючи на те, що «чорна» фантазія опонентів Віктора Развадовського не знає меж, та на сумний досвід поточних і попередніх виборчих перегонів – застосування обману чи будь-яких інших дій, що перешкоджають вільному формуванню та вільному волевиявленню волі виборця - звертаємося до виборців Чуднівського 67 виборчого округу із наступним застереженням:

Пам’ятайте, брудні технології застосовуються тільки до сильних та авторитетних особистостей, яким безперечно є лідер народної довіри Віктор Развадовський.

Якщо ви прочитаєте в газеті чи агітці, почуєте по радіо, отримаєте з екранів телевізорів інформацію про те, що Віктор Развадовський відмовився від участі у виборах, знайте – це брехня!

Згідно з християнськими переконаннями Віктор Развадовський не сказав проти своїх опонентів жодного лихого слова, не кажучи вже про практичні дії. Тож якщо вас переконуватимуть у чомусь поганому про нього, будьте певні – це чергова провокація з боку його опонентів-невдах.

І найголовніше: робити людям добро, - життєва позиція нашого земляка Віктора Развадовського. Багато було зроблено ним у міжвиборчий час – проліковано тисячі людей; придбано для надання невідкладної медичної допомоги автомобілі; відремонтовано та відбудовано церкви, школи, лікарні, жилі приміщення простих людей; облаштовано сучасними багатобарвними загальнорозвиваючими ігровими містечками, комп’ютерами, телевізорами та музичними центрами, інструментами навчально-виховні заклади; газифіковано десятки населених пунктів області, оздоровлено тисячі дітей тощо. Всього не перерахувати. Пам’ятайте, він зробив для Житомирщини стільки, скільки не зробили всі інші кандидати разом узяті.

Вірячи Віктору Развадовському, людині, яка пройшла горнило війни в Афганістані, пекло Чорнобиля, безстрашно протистоїть злочинному світові, щиро намагається допомогти кожному землякові у вирішенні його проблемних питань, відповідально заявляємо:

Віктор Развадовський за жодних обставин не зніме своєї кандидатури виборчих перегонів!

Віктор Развадовський здобуде на цих виборах чергову переконливу перемогу!

Віктор Развадовський ще більше доброго зробить для своїх земляків!


Прес-служба кандидата у народні депутати Віктора Развадовського

Тэги: листовки, Развадовский, выборы 2012, Житомир, фальсификации

Новости партнеров

Комментариев: 9
smithkeval
1 Pavel (smithkeval)   • 11:43:38, 19.10.2012 [Материал]

А на кандидата по 63 округу Петренка за то, что он подкупает и спаивает избирателей подали заявление в ЦВК!!!!
http://trezvo.zt.ua/?p=2172#more-2172
nikonFX
2 Slava (nikonFX)   • 11:51:39, 19.10.2012 [Материал]

Віктор Развадовський за жодних обставин не зніме своєї кандидатури виборчих перегонів!

Это точно

Віктор Развадовський здобуде на цих виборах чергову переконливу перемогу!

И толку нам?

Віктор Развадовський ще більше доброго зробить для своїх земляків!

А что сделано??? Только не смешите меня парочкой спортплощадок
ZKZTUA
3 Andrii (ZKZTUA)   • 11:54:07, 19.10.2012 [Материал]

У этой истории два варианта:
1) Сами напечатали - сами нашли -- просто пиар и при этом темноватый для опонентов
2) Статья правдивая!

И чему верить????
nikonFX
4 Slava (nikonFX)   • 13:30:12, 19.10.2012 [Материал]

Первый вариант предпочтительней
коррупционер
5 владимир (коррупционер)   • 14:11:15, 19.10.2012 [Материал]

такое впечатление что в том ркпуге сошлись два политических тяжеловеса..
Пакистанец
6 Виктор (Пакистанец)   • 15:42:20, 19.10.2012 [Материал]

Очень смахивает на ментовские штучки, не так ли? Сами создали проблему, сами решили, но при этом пропиарились. Старик Развадовский своими "войнами" то с Кизиным, то с Крапивницким, уже просто смешон. Раз ты веришь в то, что ты победишь, тогда зачем истерия по поводу и без повода. А если истерика, значит нет уверенности в победе. Страшно хочется к кормушке, да, господин Развадовский? Обратился он в милицию, а сам вы кто? Не мент? А разве Развадовский не знает как у нас "работает" милиция? Так что эту провокацию сам Развадовский и придумал.Следует за такие "штучки" и за лживые обвинения снимать с выборов! Мусор.... Информационный!
peso
7 peso (peso)   • 16:27:30, 19.10.2012 [Материал]

а как же всё произошло?
или это тайна следствия?
Пакистанец
8 Виктор (Пакистанец)   • 16:39:22, 19.10.2012 [Материал]

Если данная "сенсация" уже в интернете, то для следствия уже всё ясно, как день. Да и многие из нас понимают, что плохому танцору, в данном случае Развадовскому, все мешают. И власть, и Кизин, и Крапивницкий.А мало кто видит то, что он всю свою коипанию, проводит в газетах, на интернет- сайтах, реже на концертах, но всегда со скандалами, воплями и плачем.
telefon
9 джавахарлал нюру (telefon)   • 20:44:00, 19.10.2012 [Материал]

Не удивительно.
Каковы души кандидатов, таковы и методы их борьбы друг с другом.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus