Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 12.12.2018    10:05:34
2018 » Май » 314:47:37

Голова Житомирської ОДА провів зустріч з Софі Елліс-Бекстор з питань реформування інтернатних закладів. ФОТО

Голова Житомирської ОДА провів зустріч з Софі Елліс-Бекстор з питань реформування інтернатних закладів. ФОТО
03.05.2018
14:47:37
2490
7

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич провів зустріч з представником фонду Lumos Софі Елліс-Бекстор, яка знайомиться з процесом реформування інтернатних закладів в області.

Зустріч відбулася сьогодні, 3 травня, у Житомирі за участю Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби та представників фонду Lumos.
 

«Житомирщина є пілотною областю у проекті деінституціалізації. Після спілкування з представниками фонду Lumos, ми поставили для себе таку амбітну мету, щоб до 2025 року інтернатних закладів у такому вигляді, які вони є на сьогодні, не було. Мова йде не про закриття інтернатів, а зміни шляхом влаштування дітей у сімейні форми виховання, впровадження інклюзії. Головна мета – дати дитині сім’ю. Це шлях непростий, є багато противників, але я маю надію, що з підтримкою та досвідом фонду Lumos ми пройдемо цей процес безболісно та швидко і матимемо високий соціальний ефект», – зазначив Ігор Гундич.


За його словами, вже сьогодні є результати широкого впровадження на Житомирщині сімейних форм виховання та інклюзивної освіти.

«На сьогодні ми активно розвиваємо ініціативу дружини Президента Марини Порошенко з впровадження інклюзивної освіти. І бачимо гарну тенденцію – коли ми створюємо умови, дуже багато батьків готові віддавати дітей не до інтернатних закладів, а до шкіл з інклюзивним навчанням. В області вже 181 школа має можливість навчати дітей на інклюзивній формі. А у результаті – цього року в інтернатах не набрали дітей у 10 класів. Також ми працюємо, щоб з’являлися дитячі будинки сімейного типу. У минулому році придбали 6 об’єктів житла для таких будинків. Ми переконані, що не один інтернат не замінить дитині сім’ю», – наголосив керівник області.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба додав, що Житомирщина перша розробила план реформування інтернатних закладів, який стане прикладом для інших областей. І вже найближчим часом його презентують для усіх регіонів України.

Софі Елліс-Бекстор висловила свою підтримку Житомирщині у процесі змін інтернатної системи.
 

«Ми вчора провели весь день у Молдові і дивилися на наслідки інтернатного виховання. Я ще досі чую голоси тих молодих людей, які виросли в інтернатах і які вдячні змінах, що відбуваються, наскільки вони відчувають нові сили і можливості для себе. Я сподіваюся, що такий результат буде і в Україні. Цей шлях складний, і пройде ще багато років, як ми побачимо відчутні зміни, але це вже кінець інтернатної ери, і попереду найкраще майбутнє для дітей. Для мене це гарна можливість побачити масштабні зусилля того, що робить фонд Lumos», – зазначила Софі Елліс-Бекстор.


Сьогодні Софі Елліс-Бекстор разом з представниками фонду Lumos оглянуть інтернатні заклади області та ознайомляться з системою інтернатної освіти.

Нагадаємо, благодійний фонд Lumos заснувала відома письменниця Джоан Роулінг. Голова Житомирської ОДА підписав меморандум з фундацією Lumos щодо реформування інтернатів. В результаті співпраці з фондом Житомирщина розробила проект регіонального плану реформування інтернатів.


Тэги: Житомирская область, интернаты, фонд Lumos, Гундич   
Полезные объявления:
Комментариев: 7
AlexIvanov
1 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:30:33, 03.05.2018
0

Да інтернат не замінить сім'ю, але будинки під назвою "будинки сімейного типу" це і є тіж інтернати з вихователями котрі отримують від держави зарплату за свою працю. Що ви будете робити з інтернатними будинками і прилеглою землею? У нас в області 26 інтернатів і підвідомчих закладів. Вони всі зазвичай розташовані в єкологічно чистих місцях і санаторних зонах і чому ви почали проводити розформування саме в Житомирській області
AlexIvanov
2 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:52:30, 03.05.2018
-3

Софи является фотомоделью и певичка с кафе . Она не является миллионером. Что вы обществу втираете7. Я вас перестал понимать?.
nvvetal
5 Ololo (nvvetal)   • 09:24:34, 04.05.2018
-1

Шановний, ви дуже сильно помиляєтесь
Юрко
3 Градовський (Юрко)   • 16:26:54, 03.05.2018
-2

Софія - це та дівчина в клітчастих штанцях?
nvvetal
4 Ololo (nvvetal)   • 09:24:15, 04.05.2018
+1

Погугліть будь-ласка
Вона супер
Skyrider
6 Skyrider (Skyrider)   • 14:00:16, 04.05.2018
+1

Хорошо, что Софи посетила Житомир. Удивлён, что многие даже не знают, кто это.
AlexIvanov
7 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:52:53, 04.05.2018
+1

Хорошо мы знаем кто это...это ширма для ваших проделок. Прийдется написать жалобу на имя Премьер Министра Англии. Мы украинцы ведь не расформировываем Английские интернаты.

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus