Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » Юрко » 2017 » Октябрь » 8
Юрко Про міську владу

Юрко


Оценка: 3.2/5 Голосов: 11

Про міську владу

08 Октября 2017, 19:31:53 2305 3.2 14

Цей пост був написаний в мережі facebook 24 вересня. З огляду на публікацію статті про заміну освітлення продублюю його тут.

"Напишу, нарешті, про що довго не наважувався. 

Так, міський голова Житомира поміркований ліберал, нерішучий при ухваленні рішень і - за що ніколи не сприйму його, як голову українського міста - московит. Московит за мовою, звідки виникає і вся решта переконань. 
Останнім часом масовані нападки на нього та міську раду лише посилились. Нападки від різних груп, організацій, окремих осіб, але на моє переконання, мають один-єдиний центр керування, назва йому - ЖНР.
Щоб не зробила міська влада на чолі з головою - все погано, все не так, а треба було ось те, а треба було ось так. І все це розганяється апчєствєнніками, на яких тавра немає куди вліпити.
Між иншим, не побоюсь сказати - це НАЙКРАЩИЙ міський голова та НАЙКРАЩА міська рада зі всих попередніх.
Саме ця міська рада на чолі з головою провела рішучу декомунізацію в місті, саме ця рада почала наводити лад в безмежному базарі, яким став Житомир, саме ця влада звернула увагу на рекламу, якої було понапихано так, що можна вбитись навіть на хідниках головою об рекламний стовп. Почала з'являтись українська національна пропаганда.
Ця рада взялась збудувати пам'ятник О.Ольжичу, рішення про який ухвалене ще в 2007-му і попередні дві каденції так і не захотіли його втілити.
Ця рада нарешті почала розгрібати авгієві стайні транспортних перевезень міста. Стані ці, до речі, виглядають як штучно засмічені попередніми владами. Ця рада робить спроби оновити парк транспортних перевезень міста та диверсифікувати його, що зустрічає шалений спротив. 
Ця влада, на чолі з міським головою, вперше намагається порахувати реальну кількість пасажирів, вирішити проблему пільговиків та направити грошові потоки від перевезень не в чорну касу, для чого встановлює електронні засоби обліку
Окремо відзначу встановлення сучасних односторонніх світлофорів як прогресивне рішення - проти цього піднялась вся гопота, яка звикла не виконувати в Україні ПДР. Тобто, кожен крок сприймається як ворожий.
Нарешті, ця рада з цим головою вирішила і почала оновлювати і покращувати місто, викорінювати той совковий стиль та вигляд. Почали реконструювати вулиці, викидаючи смердячий кривий порепаний асфальт з хідників і замінювати його бруківкою. Отут було робити для апчєствєнніків - там не так лежить, там не так підрізали, там не такий колір - бігали і наглядали за кожною плиткою замість допомоги в своєму місті. Виглядає як звична практика москвинів - чимдуж в гівно, ні порядку та красі. Зазначу, що десь так і є, бо більшість цих апчєствєнніків складають московити, члени колишньої влади ригів, які втратили корито.
Так, не все ідеально, не все гарно, не все чисто. Але пішов процес і це найважливіше.
Бажаю успіху панові Сухомлину та його команді. І пси нехай гавкають, на караван то не впливає.

Ще одне. Завжди говорив - при боротьбі з владою не боріться проти Української Держави. Тому розумійте цю межу.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.


Блоги на эту тему:
Комментариев: 14
TarasS
1 Тарас (TarasS)   • 20:17:10, 08 Октября 2017 [Материал]

"Завжди говорив - при боротьбі з владою не боріться проти Української Держави."

Підписуюсь.
Hasan
2 Олександр (Hasan)   • 20:42:46, 08 Октября 2017 [Материал]

"це НАЙКРАЩИЙ міський голова та НАЙКРАЩА міська рада зі всих попередніх"

Ніби трохи некоректно Ви сформулювали фразу "міський голова і міська рада, яким бабла у бюджеті дісталося найбільше...", але не буду сперечатися, можливо, й найкращі
)))
Можливо, навіть можна вважати, що бюджети розвитку за три роки (2015-2017), які сумарно ВТРИЧІ більші за попередні п'ять років (2011-2014) - теж ЇХНЯ заслуга, а не загальних процесів бюджетної децентралізації на користь місцевих бюджетів )))
Юрко
3 Градовський (Юрко)   • 21:02:32, 08 Октября 2017 [Материал]

Я сформував з погляду обивателя а не фінансиста
Hasan
4 Олександр (Hasan)   • 21:22:00, 08 Октября 2017 [Материал]

Я теж ні разу не фінансист. Але можу сформулювати причини цих "досягнень" більше як результат децентралізації бюджетів, а не чогось іншого.
Якщо отримувати в бюджет за останні три роки на розвиток в середньому уп'ятеро (!!!) більшу суму, ніж п'ять років перед цим*, то якісь результати таки повинні бути?
*3х(1+1+1+1+1)=15/3=5
Юрко
5 Градовський (Юрко)   • 22:34:52, 08 Октября 2017 [Материал]

Напишіть блог окремий, я не проти
Hasan
6 Олександр (Hasan)   • 22:51:47, 08 Октября 2017 [Материал]

Навіщо ще окремого блога клепати?
Ваш блог - цілком зручне місце, щоб пояснити "досягнення" міської влади у сфері певного покращення інфраструктури тимчасовим сприятливим збігом обставин - перерозподілом бюджетів.
TarasS
7 Тарас (TarasS)   • 04:51:39, 09 Октября 2017 [Материал]

Олександре, є й інші серйозні ознаки. Наприклад, будівельний бум, який парадоксально розпочався у Житомирі саме 2014 р. Зараз у Житомирі будують понад 15 житлових комплексів - це теж результат механічного перерозподілу бюджетів, чи щось інше? Навіть горезвісну "Олвіту" перебрендили ("Вернісаж"), хочуть добудувати і розрахуватися з інвесторами. Чи зможуть - побачимо. Але за папєрєдніків коробка стояла мертвою багато років.

Звичайно, у діях міської влади багато "тупості й дикості", як казав мій Вчитель Нестор Тимофійович Думанський. Ідея-фікс про "сто великих автобусів", недолуга й нетверда політика стосовно маршрутників, транспортні смикання Фурлета й Ткачука, ряд кадрових призначень Сухомлина, плиткова епопея, "модернізована" Михайлівська (на якій ніде нормально сісти) - розчаровують. Але це не зобов'язує мене, тебе, Юрка, інших нормальних людей - підспівувати ваті та вбогодухим всепропальщикам.
Юрко
8 Градовський (Юрко)   • 08:35:31, 09 Октября 2017 [Материал]

Я не сказав, що їх треба обрати знову. Але до проблем транспорту, укладання плитки та инших важливих питань попередники навіть не бралися.
Юрко
10 Градовський (Юрко)   • 08:37:33, 09 Октября 2017 [Материал]

Навіщо окремий блог? Бо тут я можу "врегулювати" певні коментарі.
Hasan
14 Олександр (Hasan)   • 10:29:18, 11 Октября 2017 [Материал]

І врегульовуйте собі, на здоров'я!
Не мої ж коментарі будуть підлягати "регулюванню"
;)
Юрко
9 Градовський (Юрко)   • 08:36:34, 09 Октября 2017 [Материал]

В якій валюті Ви порахували надходження до бюджету?
Hasan
11 Олександр (Hasan)   • 13:34:07, 10 Октября 2017 [Материал]

Гривня.
Semen1952
12 Semen (Semen1952)   • 19:44:34, 10 Октября 2017 [Материал]

Складаеться таке враження, що нашi гербоноснi земляки сидять не в Польщi ,а в Ново-Боровiй та Черняховi.
Hasan
13 Олександр (Hasan)   • 21:32:25, 10 Октября 2017 [Материал]

Підсталактитники та інші розумово обділені так старанно мінусують коменти, що аж любо-дорого дивитися )))


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо