Живой Журнал
Главная » Новости » Власть » 2009 » Сентябрь » 23 » 10:40:33
 

Облсовет продал землю на которой разместились бы 34 Житомира - Василевич

23 Сентября 2009, 10:40:33 5299 6
Облсовет продал землю на которой разместились бы 34 Житомира - Василевич

Житомирська громадська організація «Бджола» вимагає, щоб обласна влада надала інформацію про товариства й організації, яким виділені більше 200 тисяч гектарів угідь на останній сесії облради.

Як повідомила «Журналу Житомира» прес-служба організації, "потрібен перелік, де знаходяться, точна адреса територій де виділені землі, на кого зареєстровані організації".

 - Під час останньої скандальної сесії облради, яка відбулася 9 вересня було роздано земель, на якій розмістилися би 34 Житомира! Уявляєте масштаби зловживань? Від нашої організації ми вже відіслали відповідні заяви у Генпрокуратуру, СБУ та МВС з вимогою перевірити законність прийнятих радою рішень та у разі порушень притягнути до відповідальності винних осіб. Ми змусимо владу назвати прізвища усіх людей, які стоять за організаціями і товариствами, котрим під угіддя роздали більше 200 тис. гектарів землі на території Житомирської області,  - каже голова житомирської обласної опозиційної організації «Бджола» Олексій Василевич.

Саме ця організація почала бити у дзвін, привертаючи увагу громадськості і правоохоронців до дерибану 204.000 гектарів земель області. У вівторок керівництво обласної влади було вимушене скликати прес-конференцію й виправдовуватися.

 - У нас завжди так: як ошпаряться на воді, то дмухають на молоко. От був випадок із Лозинським. Тепер люди думають, що і у нас таке буде. Вірю, що в області є ті, кого скривдили, то хай цим займаються компетентні органи,  - говорить Віталій Француз.

Голова облради не вбачає у діях свого відомства нічого поганого. Мовляв закон не порушували.

 - Облдержадміністрація погодила виділення Ємільчинській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок виділення 102.000 га угідь. Ми теж на сесії ухвалили рішення. Тепер члени товариства мають укласти угоду із держлісгоспом. Про яку оренду мова?  - дивується Француз.
Тэги: депутаты, дерибан земли, коррупция, Малин, Бджола
Комментариев: 6
Timion
1 Artem (Timion)   • 11:48:37, 23 Сентября 2009 [Материал]

Перед выборами упыри деребанят и хватают все вподряд....
Deterioration1
2 Gen Det (Deterioration1)   • 12:10:28, 23 Сентября 2009 [Материал]

Молодцы, ребята!!! Добейтесь справедливости!!! Нефиг разбазаривать НАРОДНОЕ добро!!!
OldBoys
3 OldBoys (OldBoys)   • 14:31:22, 23 Сентября 2009 [Материал]

А начиналось: {{censored|~~~}}
Svoboda
4 Виктор (Svoboda)   • 20:05:21, 23 Сентября 2009 [Материал]

Маленькая справка: учредителем областной организации украинского общества охотников и рыболовов является ... облгосадминистрация! Лукавит Француз - раз это не аренда, а "пользование", то договора на "созерцание" будут заключать, что ли? Это всё равно, что жену созерцать, а не арендовать.
muza
5 Мария (muza)   • 20:41:58, 23 Сентября 2009 [Материал]

уверена что и Француз и другие участники "дерибана" предлогали "Бджоле" кусок пирога, и судя потому что сегодня появилась уже вторая статья по этому поводу, Василевич отказался.......респект и уважуха, ребята! Так держать!
Очень хотелось бы чтоб довели дело до конца))
DetalizatoR
6 Andrey (DetalizatoR)   • 22:40:13, 23 Сентября 2009 [Материал]

Развели такой бардак что даже не понятно почему "Бджола" выступает в защиту, или это передвыборный проект, или и в правду честные - непонятно ни черта , не страна, а РЕБУС какой-то!
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: