Живой Журнал
Главная » Новости » Экономика » 2011 » Сентябрь » 20 » 17:47:17
 

Власти Житомира обнародовали проект продажи земли в Ботаническом саду

20 Сентября 2011, 17:47:17 8476 88
Власти Житомира обнародовали проект продажи земли в Ботаническом саду

На ближайшей сессии житомирского горсовета депутатам предложат проголосовать за передачу участка земли в Ботсаду (ул. Королева 39) городскому совету и утвердить его для продажи на земельном аукционе в г. Житомире.

Проект решения о прекращении права постоянного пользования этого участка земли Житомирским национальным агроэкологическим университетом уже размещен на официальном сайте Житомирской мэрии.

В проекте указано, что государственное предприятие «Харьковский научно-исследовательский и проектный институт землеустройства» провел обследование почвенного покрова земельного участка производственного назначения площадью 5,3882 га по ул. Королева, 39. Специалистами установлено нарушение плодородного (гумусового) слоя почвы и нецелесообразность дальнейшей эксплуатации насаждений, расположенных на данном земельном участке, потерявших свою продуктивность и являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней многолетних насаждений.

Генеральным планом г. Житомира, предусмотрено, что вышеуказанная территория по функциональному назначению относится к территории многоэтажной застройки.

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины дало согласие на прекращение права пользования земельным участком Житомирским национальным агроэкологическим университетом и передачу земли территориальной общине г. Житомира для использования согласно Генеральному плану города.

В свою очередь, Агроуниверситет уже предоставил нотариальное согласие о добровольном отказе от права постоянного пользования указанным земельным участком с учетом интересов университета в укреплении материально-технической базы при реализации инвестиционных проектов по этому земельному участку.
ПРОЕКТ
від 15.09.11


УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДАРІШЕННЯ
Сьома сесія шостого скликанняПро припинення права постійного користування
земельною ділянкою площею 5,3882 га за адресою
вул. Корольова, 39 в м. ЖитомиріРішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 27.01.2011 р. № 39 з метою ефективного використання земельного фонду міста створено ізатверджено склад комісії для проведення обстеження земельних ділянок з метою подальшої інвентаризації відповідно до цільового призначення.

В процесі роботи комісії встановлено, що рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 24.04.96 № 226 Житомирському національномуагроекологічному університету для виробничих потреб було передано в постійне користування земельні ділянки, загальною площею 49,0441 га та видано відповідний державний акт, в тому числі і на земельну ділянку площею 35,4 га природно-заповідного фонду (Постанова Ради Міністрів УРСР № 311 від 22.07.1983 р. «Про класифікацію і мережу територій та об’єктів природно-заповідного фонду Української РСР»).

На замовлення Житомирського національного агроекологічного університету Державним підприємством «Житомирський науково-дослідний та проектний інститутземлеустрою» виготовлено проект землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, яким визначені та встановлені межі земельної ділянки ботанічного саду та землі виробничного призначення у відповідності до державного акту. Державним підприємством «Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» проведено роботи по обстеженню ґрунтового покриву земельної ділянки виробничого призначення площею 5,3882 га по вул. Корольова, 39 у м. Житомирі та доцільності подальшого використання багаторічних насаджень на цій ділянці, які були закладені в 60-х роках минулого сторіччя та досягли своєї вікової межі. За результатами обстеження фахівцями встановлено порушення родючого (гумусового) шару ґрунтів та недоцільність подальшої експлуатації насаджень, які розташовані на даній земельній ділянці, що втратили свою продуктивність і є джерелом розповсюдження грибкових та вірусних хвороб багаторічних насаджень.

Відповідно до Генерального плану м. Житомира, затвердженого рішення від 26.12.2001 року № 266, вищевказана територія за функціональним призначенняналежить до території багатоповерхової забудови. Міністерство аграрної політики та продовольства України листом від 08.06.11 р. № 37-11-3-11/8769 надало згоду на припинення права користування земельною ділянкою Житомирським національним агроекологічним університетом та передачу її територіальній громаді м. Житомира для використання згідно з Генеральним планом міста. На підставі цього листа Житомирським національним агроекологічним університетом надана нотаріальна згода про добровільну відмову від права постійного користування зазначеною земельною ділянкою площею 5,3882 га за адресою вул. Корольова, 39 з урахуванням інтересів університету в зміцненні матеріально - технічної бази при реалізації інвестиційних проектів щодо цієї земельної ділянки.

Враховуючи вищенаведене та затверджений проект із землеустрою, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,ст. ст. 2, 3, 12, 43-46, 83, 92, 134, 135, 136, 137, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. ст. 4, 19, 47, 55, 56 Закону України «Про землеустрій», «Положення щодо регулювання продажу вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення на конкурентних засадах ум. Житомирі», яке затверджено рішенням Житомирської міської ради від 21.11.2007 року № 440, міська рада


ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 5,3882 га за адресою вул. Корольова, 39 Житомирському національному агроекологічномууніверситету на підставі його добровільної відмови та листа Міністерства аграрної політики продовольства України з подальшим урахуванням інтересів університету в зміцненні матеріально - технічної бази при реалізації інвестиційних проектів щодо цієї земельної ділянки.

2. Зарахувати земельну ділянку площею 5,3882 га за адресою вул. Корольова, 39 до земель міської ради не наданих у власність та користування.

3. Доручити органам Держкомзему внести відповідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та земельно-облікових даних.

4. Затвердити земельну ділянку площею 5,3882 га за адресою вул. Корольова, 39 для продажу на земельному аукціоні в м. Житомирі з подальшим затвердженнямстартової ціни на черговому засідання сесії міської ради. Продаж земельної ділянки на конкурентних засадах провести у послідовності та у відповідності до вимог, що передбачені статтями 134-138 Земельного кодексу України.

4.1 Доручити управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища (начальник Борис Т.О.) розробити містобудівну документацію, що визначає планувальну організацію та розвиток території по вул. Корольова, 39.

4.2 Надати дозвіл на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Корольова, 39 площею 5,3882 га.

4.3 Доручити управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради (заступник начальника управління Лалименко Є.В.), управліннюмістобудування, архітектури та дизайну міського середовища (начальник управління Борис Т.О.) та управлінню Держкомзему у м. Житомирі Житомирської області (начальник управління Пшоняк Д.І.) організувати проведення робіт по підготовці земельної ділянки для продажу на конкурентних засадах.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Міський голова В.М.Дебой

http://img.zhzh.info/_ph/1/2/211393698.jpg

Тэги: Ботанический сад, депутаты, Житомир, Эпицентр

Новости по теме:


Комментариев: 88
ZKZTUA
1 Andrii (ZKZTUA)   • 17:53:58, 20 Сентября 2011 [Материал]

Видимо Рыжук всё таки поделился!! Походу будет Эпик заместь сада! ГРУСТЬ!
sender
16 Алексей (sender)   • 19:03:47, 20 Сентября 2011 [Материал]

EPIC FAIL
telefon
21 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:34:36, 20 Сентября 2011 [Материал]

Не, Андрий, я так понял, что на ближайшей сессии Горсовета ОПЯТЬ рыжуки ПОПЫТАЮТСЯ протащить решение о продаже этой земли. А, может быть, уже купили нужное количество депутатов...
Sharanho
29 Дмитрий (Sharanho)   • 20:01:26, 20 Сентября 2011 [Материал]

ЛЮДИ ОЧНИТЕСЬ.... так нельзя!!!!! СКОРО квартиры вместе с вами будут продавать мотивируя тем что вы- не люди!

СРОЧНО нужен человек который сможет поднять всех против эТИХ нелюдей!
что за люди пошли, таких отстреливать нужно!
и ещё... Те кто выбирал нашу власть вы довольны такой жизни!?
тогда покажитесь уверен что вас камнями забросают!
bandershtat
46 bandershtat (bandershtat)   • 21:11:01, 20 Сентября 2011 [Материал]

на29: +10000%!!!!!!!!!
kolvich
2 Nikolay (kolvich)   • 18:02:14, 20 Сентября 2011 [Материал]

<<Специалистами установлено нарушение плодородного (гумусового) слоя почвы и нецелесообразность дальнейшей эксплуатации насаждений, расположенных на данном земельном участке, потерявших свою продуктивность и являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней многолетних насаждений.>>
Придумать таакое.
И шо на деревьях и депутаты висеть не будут?
KAPJICOH
3 Andrey (KAPJICOH)   • 18:06:02, 20 Сентября 2011 [Материал]

Вот нет чтоб передать городу под парковую зону... Уроды.
Waliko
5 Waliko (Waliko)   • 18:12:27, 20 Сентября 2011 [Материал]

ну так я думаю можно и нужно что-то делать, а не только на форумах строчить... громада должна решать, а не эти козлы... слов нет... за то, что приходит на ум можно только бан получить...
Admiral8
45 Житомирец (Admiral8)   • 21:10:56, 20 Сентября 2011 [Материал]

или на крайняк парковочную зону
Сашко
4 Alex (Сашко)   • 18:10:42, 20 Сентября 2011 [Материал]

О, растелились, не прошло и полгода ;)
Прикольная деталь: Агроуниверситет готовит сотни специалистов по земле, но обследование на их территории проводили люди из Харькова ;)
SteamRoller
13 Михаил (SteamRoller)   • 18:42:49, 20 Сентября 2011 [Материал]

>>Агроуниверситет готовит сотни специалистов по земле, но обследование на их территории проводили люди из Харькова

Хреново, видно, готовит Агроуниверситет специалистов - раз не смогли они определить "нарушение плодородного (гумусового) слоя почвы и нецелесообразность дальнейшей эксплуатации насаждений, расположенных на данном земельном участке, потерявших свою продуктивность и являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней многолетних насаждений"

Грустная, жёлчная шютка((
Стррашная опасность от насаждений, являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней - не даёт мне спать по ночам...
Sams2
44 Александр (Sams2)   • 21:07:32, 20 Сентября 2011 [Материал]

Местным таким определяльщикам морду набить могут, побоялись наверное.
vovik-zt
84 ВовикЬ (vovik-zt)   • 02:27:55, 21 Сентября 2011 [Материал]

так же как и Автодор выпускает сотни "специалистов" - а дороги делают турки и т.п.
БандЕрос
6 ЕросБандерос (БандЕрос)   • 18:12:32, 20 Сентября 2011 [Материал]

Про що можна далі говорити??? Громадські слухання, демократія, ухйня все це, фарс... світом правлять гроші...

З.І. А керівництво на експертизу до Харківського НДІ не направляли?
Waliko
36 Waliko (Waliko)   • 20:41:46, 20 Сентября 2011 [Материал]

>>А керівництво на експертизу до Харківського НДІ не направляли?

у нас для цього рідна Гуйва є... але вони цю експертизу не пройдуть...
RaID
7 Сергей (RaID)   • 18:14:02, 20 Сентября 2011 [Материал]

Как в нашей стране всё классно, главное что бы на бумаге всё было красиво, а там плодородна земля или нет уже другое дело... Как в анекдоте про Копперфилда и таможенника...
sergio_zh
8 Сергей (sergio_zh)   • 18:14:48, 20 Сентября 2011 [Материал]

Специалистами установлено нарушение плодородного (гумусового) слоя почвы и нецелесообразность дальнейшей эксплуатации насаждений, расположенных на данном земельном участке, потерявших свою продуктивность и являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней многолетних насаждений.
______________________
За это должен ответить ректор Агроуниверситета, что запустил Ботсад до такового плачевного состояния. Но он же не ответит...падлы.
БандЕрос
9 ЕросБандерос (БандЕрос)   • 18:16:18, 20 Сентября 2011 [Материал]

А згадайте, що й Герега публічно відхрестилась від цього будівництва
telefon
22 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:36:56, 20 Сентября 2011 [Материал]

Дайте ссылочку!
Konovalets
10 Коновалець (Konovalets)   • 18:32:49, 20 Сентября 2011 [Материал]

який парк ти що сміэшся чи що...)))
наша шановна влада вважаэ що нам потрібен гіпер маркет чи щось надшталк цього!!!хоча ми вже ними по горло ситі)))!
коррупционер
11 владимир (коррупционер)   • 18:35:56, 20 Сентября 2011 [Материал]

Генеральным планом г. Житомира, предусмотрено,

негодяи....а почему генеральный план только для служебного пользования......

потерявших свою продуктивность и являющихся источником распространения грибковых и вирусных болезней многолетних насаждений.
да под заказ и не такие страшилки можно написать...

если есть у кого возможность...а я знаю точно что решение будет принято положительное...то хотелось быувидеть списки поименного голосования.
telefon
24 джавахарлал нюру (telefon)   • 19:38:29, 20 Сентября 2011 [Материал]

...и предыдущего голосования по этому вопросу ТОЖЕ.
И СРАВНИТЬ этих "ЗА"!
коррупционер
28 владимир (коррупционер)   • 20:00:35, 20 Сентября 2011 [Материал]

на 24.
да я распечатаю и положу в стол...архивы не горят....
вы думаете они сами не понимают что это компромат...это будет подано как коллективное решение....
и я прогнозирую что момент нажатия кнопки за им долго будет снится....
1-10 11-20 21-24
Объявление на ЖЖ инфо: