На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.
Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти.
Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у Житомирі з’явиться чотири таких котельні, до кожної безкоштовно нададуть 30 тонн. палива.
«За цією програмою ООН фінансує будівництво 10-ти котелень в Україні. Так склалося, що завдяки нашій активності місто Житомир отримує 4 котельні. Одну котельню отримав Агроекологічний університет і три - школа та дитсадки міста Житомира. Це нові котельні, які працюють в абсолютно автономному режимі, працюють котельні на пелетах, в них можна застосовувати солом'яні пелети. Це важливий момент, тому що дуже мало обладнання в Україні взагалі і може працювати на солом'яних пелетах, які в середньому на 30% дешевше ніж пелети з деревини. І це знову ж таки питання економії для нашого міського бюджету», - каже перший заступник міського голови Житомира Сергій Сухомлин.
У дитячому садочку задоволені, адже у рамках проекту за кошти міського бюджету у приміщенні замінили усі старі вікна та двері. Тому навіть у найлютіші морози у групах буде тепло.
«Наші діти, наші батьки, наш персонал дякують нашій міській раді, Сергію Івановичу Сухомлину за таку програму. Ця котельня нам дає тепло і в дошкільному навчальному закладі це найголовніше, бо це діти, це їх здоров'я, це турбота про дітей. Дуже дякуємо», - каже завідуюча ДНЗ №10 Тетяна Шелюк
Такі котельні у навчальних закладах – це лише початок, каже Сергій Сухомлин. У Житомирі планують і надалі впроваджувати енергозберігаючі технології.
«Для нас це така перша ластівка, далі ми плануємо відхід від газу. Для цього в «Теплокомуненерго» є розроблена ціла стратегія щодо укрупнення районних котелень і будівництва міських теплових електростанцій. З одного боку ми на альтернативному паливі можемо виробляти дешеве тепло і не залежати від газу. З іншого боку паралельно виробляємо електроенергію для наших комунальних підприємств. Влітку частина енергії піде на виробництво електричної енергії, і частина теплової енергії залишиться для виробництва гарячої води. Гаряча вода, яку житомиряни не можуть отримувати влітку, при реалізації проекту ми зможемо дати житомирянам гарячу воду», - розповідає Сергій Сухомлин.
Прес-служба Сергія Сухомлина
но все одно, дякуємо мы "нашій міській раді, Сергію Івановичу "
за то , что он ходит на работу, выполняет ее, получает зарплату с бюджета...
как можно жить(еще воспитывать детей)с такой РАБСКОЙ философией.Картина "счастья" выглядела бы завершенной,если бы рядом стояли дети с портретами сехомлина,а сама Тетяна Шелюк со словами благодарности бросилась к барину целовать руки
не они кричали БАРИН ПРИЕХАЛ! :)))))
..,а сама Тетяна Шелюк со словами благодарности
БАРИН ПРИЕХАЛ,бросилась целовать руки
А де всі ці "герої" весь інший час?
Как где? После выборов они все впадают в послевыборную спячку!
Судя по тому, что до отопительного сезона осталось две недели, то о качестве аврального строительства говорить не приходится...