Житомирський інвестиційний центр визначив п’ять найбільш перспективних напрямків в Червоноармійському районі.
«Визначені експертами напрямки мають значний та реальний потенціал. Для залучення коштів та реалізації конкретних інвестиційних проектів необхідне виконання тільки двох основних вимог: сприяння влади усіх рівнів та створення професійних бізнес-планів», - підкреслює директор Житомирського інвестиційного центру Вадим Ліскі.
За його словами, Центр вже розпочав підготовчу роботу із розробки інвестпроектів.
Першими двома напрямками є відновлення видобування кварцового піску та виготовлення скла. За експертними розрахунками, існуючих потужностей родовищ достатньо для початку повноцінного процесу видобування піску та запуску невеличких скляних заводів, які колись успішно працювали в саме в цьому районі.
Наступний напрямок - інфраструктурні проекти. Вдале географічне розташування району – поруч з трасою Київ-Чоп - створює можливість для розбудови масштабних логістичних комплексів за рахунок як іноземних, так і вітчизняні інвесторів.
Перспективним є запуск лінії з випуску бутильованної питної води у с.Ягодинка. Біля цього села геологи розвідали 31 км. підземне озеро. Інвестиційна привабливість проекту полягає у досить невеликих капіталовкладеннях та швидкому поверненні інвестицій.
Ще один проект - запуск екологічного виробництва: переробки деревини і виробництва деревинних пелет. У зв’язку з підвищенням ціни на газ, використання цього виду палива є вкрай вигідним.
Вадим Ліскі пояснює, що Червоноармійський район був обраний для вивчення експертами Житомирського інвестиційного центру невипадково - за офіційною статистикою 48% мешканців району не мають постійної занятості. Якщо інвестпроекти вдасться реалізувати, роботу отримає від 1200 до 2000 місцевих жителів.
Прес-служба директора Житомирського інвестцентру Вадима Ліскі
На киевской трассе таких стоит множество. Берите, переносите... Дешевлей будет.
А, если не сделает, то же поставят? Но уже на могиле?
Готовьте уши! Лапша летит!