В жилых домах Житомира 340 балконов находятся в аварийном и неудовлетворительном состоянии. Кто и за какие средства должен ремонтировать эти балконы, пытались сегодня решить депутаты Житомирского городского совета во время заседания комиссии по вопросам инфраструктуры.
По словам исполняющего обязанности начальника управления жилищного хозяйства Житомирского горсовета Андрея Онищенко, стоимость ремонта одного такого балкона в ценах 2012 года составляла 11,8 тыс. грн.
Однако депутаты не понимают, почему балконы, которые являются частью частных квартир, должны ремонтироваться за бюджетные деньги.
«В городе нет ни одного жилого дома, который принадлежал бы к коммунальной собственности, кроме, возможно, каких-то общежитий. Конечно, если речь идет о балконах, владельцы которых старенькие бабушки-дедушки или малообеспеченные семьи, которые не имеют возможности отремонтировать свой балкон, а он тем временем подвергает опасности прохожих, то мы должны их ремонтировать», – говорит депутат Игорь Скоропад.
На демонтаж и ремонт балконов управление жилищного хозяйства планировало потратить 2 млн грн, однако депутаты считают, что эти деньги целесообразнее потратить на капитальный ремонт лифтов. В итоге согласились, что балконам достаточно и 500 тысяч, а за 1,5 миллиона отремонтируют лифты.
І це замість того, щоб ремонтувати дороги і т.д.
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
Ось більш детально
http://mentbuster.livejournal.com/518694.html
Я звичайно вибачаюсь, але з яких це пір чиясь приватна власність (багатоквартирний будинок) повинна ремонтуватись за кошти платників податків?
Звідки у Вас такі фантазії?
"В городе нет ни одного жилого дома, который принадлежал бы к коммунальной собственности..." Игорь Михайлович дело говорит.
И при этом такие дома в большинстве своём "стоят на балансе" "ЖЕКов". Вот последние эти деньги и получат, и "совершенно законно", не так ли?
"5) співвласник багатоквартирного будинку (далі - співвласник) - власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку;"
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/417-19
Вы хотите сказать, что ст. 1 ЗУ "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" является правоустанавливающей?
Бугагага, отличная логика)) Родилась соответствующая этому юризму идея: пойти к госрегистратору с целью внести данные о праве собственности на "БКБ" в ГРИПНМ; и в качестве правоустанавливающих документов подать этот закон и документ о получении квартиры в собственность. Займётесь?"
От ідіть і роз'ясніть це авторам закону, а поки маємо те що маємо)))
Да и с одним из авторов я общался, мнение по этому поводу знаю.
Цитуючи Вас же, ця Ваша думка яка так і злишитись Вашою думкою, до прийняття судом відповідного рішення. А поки маємо те що маємо.
А что вы имеете в виду под "соответствующим решением суда" касательно моего мнения " Этот закон к праву имеет чисто формальное отношение"? Разъясните подробнее, пожалуйста.
А поки маємо те що маємо:
"5) співвласник багатоквартирного будинку (далі - співвласник) - власник квартири або нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку;"
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/417-19
Законы стоит не только читать, но и верно их понимать. Вы же со своей позицией "так бабка в пейсбуке сказала" являетесь наглядным примером учительской поговорки "смотрю в книгу - вижу фигу". Как я вижу, вы не в силах либо не хотите надлежащим образом проанализировать законодательство, регулирующее эти отношения. А вдобавок в виду вашей позиции базарного агитатора вы не отвечаете на прямо поставленные вопросы, меняете предмет дискуссии, чтобы уйти от ответа. Потому продолжать конструктивную дискуссию с вами нет смысла. Естественно до момента, пока вы на деле не докажете, что я не прав. А пока ваша оголтелая агитация за ОСББ у меня вызывает только одну ассоциацию: https://youtu.be/CTERKXsEEQE?t=47
Я вам предлагаю обосновать вашу ошибочную позицию реальным делом. Последний раз спрашиваю - вы отказываетесь?
А также касательно второй вашей позиции: вы уже подали запрос относительно правовых оснований нахождения "на балансе" "БКБ"?
Скоропад правильно говрить, бо у нас напевне вже більше 95% квартир приватизовано.
Багатоквратирний будинок не може стояти на балансі у ЖЕКа.
З таким же успіхом можете сказати що Ваше авто стоїть на балансі у СТО.
Балансоутримувачем міг бути тільки власник будинку, або організація, що згідно договору із власником утримує на балансі відповідне майно.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1875-15/paran9#n9
А ЖЕК є власником хоч одного приміщення у БКБ? Так отож.
А взагалі про цей бухгалтерський термін у сфері ЖКП ось розписано
http://www.osbb-inform.com.ua/2015/09/04/13/
Ну раз вы так настаиваете, вот вам соответствующий уровнем контраргумент (в вашем же стиле "ну на заборе же написано!"): Рішення № 1184 від 22 грудня 2016 року (Виконавчий комітет)
Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків та передачу їх в управління ОСББ http://zt-rada.gov.ua/laws/t1/p2?laws=true&law_text=+%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B 8%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%85+%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D1%96%D0%B2&law_number=&law_type_id=1&law_publisher_id=2&law_session_number=&law_session_convocation=&date_type=nodate&law_date_day1=1&law_date_month1=1&law_date_year1=2017&law_date_day2=1&law_date_month2=1&law_date_year2=2017&submit=
-----------------------
ЗАКОН УКРАЇНИ Про приватизацію державного житлового фонду
Ст 10 ч 7 "7. Колишні власники (їх правонаступники), які володіли багатоквартирними будинками до моменту приватизації, зобов'язані БРАТИ УЧАСТЬ у фінансуванні їх ремонту"
-------------------------------
Але підкреслюю, саме брати участь, а не робити ремонт, і ось є постанова, яка регулює, як це "брати участь" визначається
"ПОРЯДОК
участі в організації та фінансуванні ремонту
приватизованих житлових будинків їх колишніх власників"
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/572-92-%D0%BF
Але оскільки в статті йдеться лише про ремонт балконів, то цей ремонт до першого капітального після приватизації наскільки я розумію не відноситься.
Нікого шукати не потрібно, за балкони несуть відповідальність власники квартири, якщо вихід на балкон з квартири, або всі співвласники будинку, якщо вихід на балкон з загального коридору.
Ось Вам це візуально
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
а ось ще законодавчо, стаття 7 обов'язки стаття 8 відповідальність
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/417-19
Я звичайно вибачаюсь, але я не чув жодного разу, щоб когось примушували приватизовувати державну квартиру, значить всі добровільно брали квартири у тому стані у якому вони були.
Так що, як приватизували, стали власником, от тепер і відповідайте і ремонтуйте.
Нема чого за рахунок платників податків ремонтувати свою власність.
У нас у місті більше 1,5 тисячі багатоквартирних будинків і уявіть собі скільки балконів, Ви їх усіх пропонуєте відремонтувати коштом міста?
Мало того, якщо зараз відремонтувати цим власникам їх балкони, то всі інші власники аварійних балконів дивлячись на це зроблять логічний висновок: а навіщо мені ремонтувати свій балкон, цим же відремонтували, хай тепер місто і мій ремонтує за кошти платників податків.
Тобто кількість таких балконів буде лише збільшуватись, бо у їх власників буде стимул сидіти і чекати поки за чужий кошт все зроблять.
Тому краще якби не ремонтом міська влада займалася, а повидавала приписи власникам цих балконів щодо ремонту балкону або його демонтаж. Якщо власник не виконує припис, тоді штраф чи позов до суду.
Інакше у нас ніякого бюджету на такі ремонти не вистачить.
Ось тут я вважаю зробили абсолютно правильно, коли малозабезпеченим допомогли встановити електричне опалення
https://www.facebook.com/rospiv/posts/1342862352441609