ЖЖ » Новини » Місто і життя » 2018 Март 12 » 18:40:46 |
|
|
|
У 2016 році готель планували реконструювати і розмістити у ньому ЦНАП, площею 1,5 тис. кв.м. Тендер на ці роботи виграла «Поліська логістична компанія», але в грудні 2016 року тендер вирішили скасувати, бо з’явилося «інше бачення»щодо ЦНАПу.
Про намір виставити будівлю дитячого інфекційного відділення на аукціон у Житомирській міській раді говорили ще два роки тому, у в березні 2016 року. Через місяць уточнили, що продадуть її лише за умови збереження медичного профілюбудівлі.
«Вирішили виставити це приміщення на аукціон – найпрозоріший спосіб для приватизації. Проте, ми виставляємо умови – медичний профіль має зберігатися не менше 10 років. Тобто, ніякого готелю чи розважального центру там не буде», - коментував тоді заступник міського голови з гуманітарних питань Матвій Хренов, який звільнився з посади 5 березня цього року.
площа – 665 кв.м.
площа – 638 кв.м.
площа – 539 кв.м.
За цією адресою знаходилось КП «Житомирська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка».
На вулиці Хлібній, 19, у так званому «Будинку працелюбства», який є пам’яткою архітектури, збираються продати 115 кв.м. Нагадаємо, 65 кв.м в цьому будинку міська рада вже продала: нерухомість приватизувало 21 грудня 2017 року товариством з обмеженою відповідальністю «Благо-вест» за 524 тис. 832 грн.
Наприкінці 19 століття у «Будинку працелюбства» безхатченки могли отримати притулок і ночівлю, підлітки – навчитись якомусь ремеслу, а бідняки – підзаробити. Зараз там переважно знаходяться магазини, а під стінами будівлі розмістилася вулична торгівля. У вересні 2016 року тодішня голова облради Анжеліка Лабунська створила робочу групу«з огляду приміщень будівель по вул. Хлібній, 19, та вул. В. Бердичівській, 15/1, з метою відновлення їх та збереження в належному стані». У березні 2017 року робоча група Житомирської облради збиралася рекомендувати розірвати договірз орендарем будівлі по Хлібній, 19 та оголосити конкурс на оренду з пропозицією поліпшити майно з метою відновлення та збереження пам’ятки архітектури в належному стані.
Самий цимес це викуп, ось Вам для прикладу приміщення колишньої котельні біля Михайлівської за телецентром
https://www.zhitomir.info/news_172713.html
чи ось як приватний ЖЕК викупив приміщення на Київській
https://www.zhitomir.info/news_171664.html
Изгоняйте уже совок с головы.
Укропошта издохла?
Панове, нагадую, підвал, дах та інші допоміжні приміщення це взагалі-то спільна власність власників квартир (магазинів тощо) в будинку.
http://vlasnyk.org.ua/wp-content/uploads/2016/02/poster-a2-house-ukr-vlasnyk-me.jpg
Тому якщо у Вас незаконно віджали якесь допоміжне приміщення будинку (той же підвал, колясочну тощо по стандартній схемі: наприклад визнали підвал нежитловим приміщенням, а не допоміжним, і видали на нього окремий правовстановлюючий документ), то ви його можете повернути, якщо доведете що віджате приміщення це допоміжне приміщення, а не нежитлове, і тому видавати на нього окремий правовстановлюючий документ неможливо. Кому цікаво, ось більш детально
https://youtu.be/_v2FbuwvhdI?t=6425