Живой Журнал
Главная » Новости » Город » 2018 » Сентябрь » 10 » 14:23:49
 

У Житомирську обласну лікарню закуплено ще один ангіограф

10 Сентября 2018, 14:23:49 2328 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
У Житомирську обласну лікарню закуплено ще один ангіограф

В обласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського придбано сучасний ангіограф - апарат діагностики та лікування патологій судин людського організму.

«Обласна лікарня має один такий апарат, але потужностей одного недостатньо, аби швидко, вчасно і в повному обсязі надавати пацієнтам усієї області медичні послуги. Тому потреба у другому ангіографі є нагальною. В одному із приміщень лікарні, де знаходитиметься обладнання, будуть проведено ремонтні роботи, які плануємо завершити до кінця листопада. Усі процедури закупівлі ангіографа вже проведено і у листопаді-грудні згідно із договором обладнання має бути поставлено в обласну лікарню. Ангіограф працюватиме цілодобово», - розповів головний лікар Богдан Леськів, - повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Вартість ангіографа понад 24 млн грн, з яких 11,8 млн грн – це кошти державного бюджету, 6,5 млн грн – обласного та 5,9 млн грн – місцевих бюджетів.

Довідково. Сучасний ангіограф — це унікальна рентгенівська система, що дозволяє лікарям оперативно розпізнати зміни, що відбуваються в судинах і тканинах. Якісне та точне зображення дає детальну картину процесів, що відбуваються. Подібні апарати дозволяють зробити процес обстеження пацієнта простим, швидким і якісним.


Тэги: ангиограф, Житомир, областная больница
Комментариев: 0
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: