Живой Журнал

Главная » Новости » Родной край » 2019 » Март » 21 » 17:51:34

Голова ОДА передав лікарям Житомирщини 22 автомобілі. ФОТО

21 Марта 2019, 17:51:34 3231 4 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Голова ОДА передав лікарям Житомирщини 22 автомобілі. ФОТО

22 автомобілі «Renault Duster» отримали лікарі Житомирщини, які працюють в селах. Передали новий транспорт медикам сьогодні, 21 березня, голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма.

Авто закупили у рамках програми Президента України «Сільська медицина», яка передбачає підвищення якості послуг у сільських медичних закладах.Також у рамках програми на Житомирщині ведеться будівництво 21 амбулаторії нового типу із житлом для лікарів, - повідомляє сайт Житомирської ОДА.

Авто закупили у рамках програми Президента України «Сільська медицина», яка передбачає підвищення якості послуг у сільських медичних закладах.

Також у рамках програми на Житомирщині ведеться будівництво 21 амбулаторії нового типу із житлом для лікарів.

«Можна багато говорити про реформи, які відбуваються в країні. Але їх складно пояснювати на цифрах. Тому сьогодні у рамках програми Президента України “Сільська медицина” в області розпочато будівництво 21 амбулаторії. До кінця року плануємо ввести їх в експлуатацію. До кожної з них передбачені автомобіль і сучасне обладнання. Автомобілі ми закупили вже, тому вони не мають просто простоювати, а повинні виконувати ту функцію, яка на них покладена. Лікарі зможуть без проблем охоплювати територію, яку вони обслуговують, у будь-який час виїжджати до пацієнтів, проводити прийоми та консультувати навіть тих людей, які не зможуть прийти до амбулаторії. Сподіваюся, що на наступні роки ця програма буде мати продовження, адже це те, чого потребують люди, що мають відчувати у медичній реформі», – зазначив Ігор Гундич.

Новими автомобілями лікарі користуватимуться вже від сьогодні. Ці авто – не швидкі допомоги, вони необхідні сільським лікарям, щоб приїхати на прийом до пацієнта у віддалених селах, особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію.

Службові авто допоможуть скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості.

Вартість автотранспорту після тендерних процедур склала 10 млн 538 тис. грн, або 479 тис. грн за одну автівку.

Довідково. На розбудову сільської медицини Житомирщина отримала 232 млн грн з держбюджету, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту. Загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає 7 млн 200,0 тис. грн.
Тэги: сельская медицина, автомобили
Комментариев: 4
Yur4ik61
1 Yurik (Yur4ik61)   • 19:01:04, 21 Марта 2019 [Материал]

Таке враження, що вони за свої гроші їх купили. Коли вже цей совок згине?
M_Y_X
2 M_Y_X (M_Y_X)   • 19:46:49, 21 Марта 2019 [Материал]

Как раз перед выборами
Sams2
3 Семенюк Александр (Sams2)   • 07:56:51, 22 Марта 2019 [Материал]

"Новими автомобілями лікарі користуватимуться вже від сьогодні."
Не могут, потому что машины стоят возле театра, а не возят врачей по селам. И непонятно, отправят их по назначению, или будут дальше гонять их по стране и показывать как личное достижение Педро.
Это же надо так стараться, что одни и те же фразы по два раза писать... Зря стараетесь, Петруччо недолго осталось.
ShumaS_88
4 Alex (ShumaS_88)   • 13:08:19, 22 Марта 2019 [Материал]

Така зрада шо капєц. Кому не подобається, що до нього приїде лікар із новозбудованої амбулаторії на своєму транспорті на виклик, шукайте того дурня, який буде вас лікувати в розваленому старому приміщенні і шуруватиме до пацієнтів на велосипеді в “снег, зной и дождик проливной”.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: