Живой Журнал

Главная » Новости » Политика » 2020 » Сентябрь » 16 » 15:14:08

До Олени Розенблат звернулися мешканці вулиці Рихліка із проханням допомогти в облаштуванні безпечного переходу. ВІДЕО   PR  

16 Сентября 2020, 15:25:39 3351 11 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
До Олени Розенблат звернулися мешканці вулиці Рихліка із проханням допомогти в облаштуванні безпечного переходу. ВІДЕО

На перехресті проспекту Незалежності та вулиці Покровської немає розмітки для пішоходів, відповідних знаків, а по світлофорах важко зорієнтуватися, через те, що в сонячний день їх практично не видно, - про це розповідають мешканці прилеглих будинків. Вони зауважують: на вулиці перенасичений трафік, тут їздять також вантажівки, а дорослі та діти не можуть безпечно перейти дорогу.

«Дуже складно переходити дорогу навіть дорослим, ми орієнтуємося по руху машини, тому що старих світлофорів для пішоходів у сонячний день просто не видно. Просимо замінити їх на нормальні, які будуть проглядатися, просимо прочистити знаки, які вказують про пішохідний перехід, щоб вони не були в зарослях, щоб їх було видно, нанести розмітку, щоб всі її бачили», - каже місцева мешканка Тетяна, - повідомляє Житомир.info

«Моя дружина працює в дитячому садочку й о 6-тій ранку йде на роботу по вулиці Чумацький шлях, вона переходить пішохідний перехід, проте вона на зелений сигнал світлофору не встигає пройти. Тут ще 10 секунд потрібно додати, бо людина не встигає пройти», - розповідає Володимир.

Мешканці просять звернути увагу на мікрорайон в цілому і вважають, що влада не реагує на їхні звернення.

«Треба розглядати проблеми комплексно. Район забудовується: «Домашній», «Вернісаж», там приватний сектор. Те, що нам будуть - це район гетто. Планують збудувати нам ТЕЦ, збудували нам об'єкт підвищеної небезпеки, а міська влада ігнорує наші звернення, рішення суддів», - додає місцева мешканка Світлана.

Із проханням допомогти в облаштуванні безпечного переходу мешканці звернулися до Олени Розенблат.
 

«У нашому місті є безліч комунальних підприємств, декілька КП відповідають саме за безпеку руху: одні відповідають за розмітку, другі - за світлофори, треті - за стовпи. Але що ми бачимо: немає узгодженості дій, немає результату. Якщо ми подивимось на це перехрестя, то це, вибачте, якісь гонки навипередки, тому що люди не розуміють чи червоне світло, чи зелене, особливо коли такий сонячний день і не видно, а пішохідного переду взагалі немає. Це неправильно, так не має бути, тут живуть люди і про їхню безпеку потрібно думати і турбуватися», - говорить співзасновниця ГО «За Житомир твоєї мрії» Олена Розенблат.



Щоб виправити ситуацію, Олена Розенблат особисто звертатиметься до мерії та комунальних служб.
 





















Тэги: Житомир, кандидат в мэры, Елена Розенблат
Комментариев: 11
DomA
1 Владимир (DomA)   • 15:35:52, 16 Сентября 2020 [Материал]

то потрібно було б одразу і фарбу для переходів взяти з собою) балаболи))
SlavaNibiru
2 Святослав (SlavaNibiru)   • 15:39:45, 16 Сентября 2020 [Материал]

Показово бурхлива діяльність на камеру перед виборами. І як житомиряни раніше існували без опіки гостей з Дортмунду? Але хоча б коментарі відкриті, на відміну від вставної щелепи, ідея передвиборчої компанії якої розрахована на повних олігофренів.
den2016
3 Деня (den2016)   • 15:44:34, 16 Сентября 2020 [Материал]

Нужно выборы делать каждые пол года. Тогда хоть порядок везде наведут)))
Armen21
4 МАКС (Armen21)   • 15:45:00, 16 Сентября 2020 [Материал]

Олена будет каждого пешехода переводить за руку, но только до выборов:)
Ивасик
7 Телесик (Ивасик)   • 01:15:47, 17 Сентября 2020 [Материал]

ну хоть на выборах через пешеходный переход походит, вспомнит детство, а то небось уже и забыла, когда своими ножками пешеходный переход переходить приходилось
Karab
5 Сергей (Karab)   • 15:50:03, 16 Сентября 2020 [Материал]

Почему Зубко и Розенблат поставили на скачки женский пол? Они настолько стали токсичны? Или у них спор кто будет лучше по итогам выборов?
Ивасик
6 Телесик (Ивасик)   • 01:14:36, 17 Сентября 2020 [Материал]

токсики + думают что люди настолько тупые, что смена пола кандидата (М -> Ж) отключит им память
den2016
9 Деня (den2016)   • 09:00:51, 17 Сентября 2020 [Материал]

Потому что они считают нас лохами и быдлом
briz
8 aleks (briz)   • 08:27:24, 17 Сентября 2020 [Материал]

белорусский вариант...
RaID
10 Сергій (RaID)   • 13:01:56, 17 Сентября 2020 [Материал]

Вже земельку між Домашнім, Олімпійським і Мрією Оліївка нарізала гарненько. скоро будуть ще курятники. Дякуємо міській владі, що клала болт на розвиток мікрорайону, а могла б хоча б спробувати домовитись з Олієвкою. Але ж плювати що будуть жити тисячі людей, а з розваг одні генделики і ніякого парку, скверу, садочку чи школи, ні-чо-го!. Живіть у будівельній пилюці серед будівельного хламу, який ніяка інспекція не помічає, а коли добудується - живіть як мурашкі і не морочіть владі голову, бо у вас не буде на це часу, бо ви будете битись за паркомісця у цьому мурашнику... Єдина приємна річ буде, це якщо всі мешканці об'єднаються і висунуть свого кандидата на посаду сільського голови, бо на мікрорайоні на землях Оліївки які фактично у місті буде жити вже більше людей ніж у самій ОТГ Олївки....
Marine
11 Руслана (Marine)   • 15:57:06, 17 Сентября 2020 [Материал]

До выборов успеете или уже до следующих выборов подождем?
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: