Живой Журнал

Главная » Новости » Город » 2016 » Сентябрь » 7 » 16:05:36

14 житомирських школярів поїдуть до ландшафтного парку в селі Буки за сприяння благодійників. ФОТО. ВІДЕО     Реклама  

07 Сентября 2016, 16:05:36 3226 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
14 житомирських школярів поїдуть до ландшафтного парку в селі Буки за сприяння благодійників. ФОТО. ВІДЕО

Ідея започаткувати довгострокову акцію «Подорожуємо Україною разом!» у засновниці благодійного фонду Олени Розенблат з’явилася давно. Але остаточно оформилася близько місяця того після поїздки з колективом на екскурсію в ландшафтний парк у селі Буки на Київщині:

«Ми були щиро вражені тим, що побачили! В Україні так багато мальовничих місць, а люди живуть поруч і навіть не знають про їх існування. Ми маємо перш за все популяризувати наші українські туристичні маршрути, адже вони не поступаються "заморським". Тож, ми вирішили з початком нового навчального року започаткувати новий формат роботи. У рамках акції «Подорожуємо Україною разом!» ми плануємо за цей рік провести 10 виїзних екскурсій для маленьких житомирян, щоб дітки мали змогу відвідати найбільш мальовничі куточки України. А родина Розенблат усіляко цьому сприятиме!», – розповідає Олена Розенблат.

Жінка наголошує: акція триватиме впродовж 2016-2017 навчального року. Взяти у ній участь має змогу кожен школяр з Житомира:

«Ми спланували ряд заходів для дітей: різноманітні творчі конкурси, турніри, спортивні змагання тощо. Головний приз для переможців - екскурсія. В рамках акції ми хочемо відвідати фонтан у Вінниці, замок Радомисль, музей Пирогово під Києвом, Софіївський дендрапарк, а також менш відомі, але не менш красиві місця. Слідкуйте за анонсами на наших сторінках у соціальній мережі Facebook або на офіційному сайті народного депутата Борислава Розенблата. Ми будемо раді подорожувати разом!», – зазначила пані Розенблат.

Вже цього тижня 14 юних стрітболістів із Житомира, які взяли участь у спортивних змаганнях у рамках акції «Подорожуємо Україною разом!», відвідають ландшафтний парк у селі Буки. 

Все літо вчитель житомирської ЗОШ №17 Микола Тарасюк навчав своїх учнів баскетболу та стрітболу, щоби вони не просто прогулювали літо, а й домоглися результатів у спорті. Дізнавшись про таких молодців, волонтери «Фонду родини Розенблат» вирішили саме їх запросити для відкриття сезону подорожей:

«Ми провели спортивне змагання. Команда переможців отримала подарунки від нашого фонду. А головний приз – подорож до ландшафтного парку та храмового комплексу, який знаходиться в с.Буки, ми вирішили не ділити. Тож,  усі учасники турніру поїдуть з нами на екскурсію. Звіт і яскраві фото опублікуємо після поїздки»,  – каже волонтер Людмила Альтовська.

Нагадаємо, засновниця «Фонду родини Розенблат» пані Олена 3 вересня отримала почесну нагороду конкурсу «Гордість міста» у номінації «Кращий представник благодійних фондів».


Прес-служба «Фонду родини Розенблат»
Олена Розенблат - керівник благодійного фонду

Тэги: Елена Розенблат, благотворительность, Житомир, дети
Комментариев: 2
Сalikusu
1 Çalıkuşu (Сalikusu)   • 12:42:35, 08 Сентября 2016 [Материал]

ну что ж ты страшная такая, ты такая страшная? (с)
Semen1952
2 Semen (Semen1952)   • 13:02:30, 08 Сентября 2016 [Материал]

Приглашаем в Буки так же М.В.,Тарасса и Хоакину, они украсят делегацию.
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: