Живой Журнал

Главная » Новости » Политика » 2021 » Июнь » 7 » 18:22:32

Партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині очолили перший заступник голови облради Олег Дзюбенко та журналіст Єгор Чечеринда. ФОТО   ПОЛІТИКА  

07 Июня 2021, 18:22:32 2253 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині очолили перший заступник голови облради Олег Дзюбенко та журналіст Єгор Чечеринда. ФОТО

Перший заступник голови облради Олег Дзюбенко очолив партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині, його заступником став відомий журналіст Єгор Чечеринда. Таке рішення ухвалено на загальних зборах обласної організації партії.

Як наголосив новообраний голова «УДАРу» на Житомирщині Олег Дзюбенко, партія «УДАР» стала платформою для об’єднання у спільному захисті інтересів українців.
 

«Ми відгукнулися на заклик Віталія Кличка до місцевого самоврядування, представників громадського сектору, експертів та всіх небайдужих громадян консолідувати зусилля у боротьбі із викликами, що постали перед Україною. Перед нами – багато завдань. Ми маємо сформувати потужну команду на Житомирщині, яка послідовно буде відстоювати інтереси місцевого самоврядування, шукати та пропонувати ефективні рішення у розв’язанні проблем українців, докладати максимум зусиль для досягнення європейських стандартів життя в Україні», – сказав Олег Дзюбенко.Він зазначив, що «УДАР» є командою сильних людей, на чолі яких стоїть сильний лідер команду партії об’єднують ідеї демократії, розвитку, захисту інтересів громадян та справедливого суспільного порядку.

«Переконаний, що на нас чекають нові звершення та перемоги, бо ми – сила, сформована на взаємній повазі один до одного та відповідальності за прийняті рішення. В нас є сильний лідер, ми створюємо сильну команду, ми бачимо Україну сильною. Україна буде сильною!», – підсумував Олег Дзюбенко.


Протягом місяця розпочне роботу відкритий офіс обласного партійного осередку за адресою: м. Житомир, вул. Басейна, 2а.

Пресслужба обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»
Тэги: УДАР Виталия Кличко, Лагута, Дзюбенко
Комментариев: 1
AlexIvanov
1 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 15:32:43, 08 Июня 2021 [Материал]

Одни боксёры.! Всё пропало. всё пропало сразу на корню,
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: