Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Понедельник, 23 Мая 2022    23:48:03
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Юрій Градовський »

Підтримуєш Путіна? Вийди святкувати 9 травня

Автор Юрій Градовський

Юрій Градовський

все статьи автора

   Знову травень – важкий місяць для України: разом з природою оживає й «вата» – коляборанти та майбутні потенційні поліцаї, переселенці з Московщини в часи окупації України, які не здатні до асиміляції в суспільство землі, що щедро їх годує. Можливости масового переселення московитів до України сприяли декілька речей – винищення українців шляхом трьох голодоморів, розстріли під час репресій 1937-38 років, масові депортації до совєцьких концентраційних таборів Сиберії, знищення в загарбницьких війнах на території інших країв тощо.

   Прогнозую, що цього року травневі «свята» будуть найважчими за останні три роки, позаяк відбувся етап відновлення антиукраїнських сил та налагодження їх фінансування Московією. Все це з мовчазної згоди, або навіть помочі, сучасної влади. Чому так? А тому, що відбулось узаконення колоніяльних традицій «українською» владою. Пригадую, як пригнічені та спантеличені поразкою на Майдані промосковські сили почували себе досить невпевнено, боячись зайвий раз спровокувати суспільство проти себе. Однак вже згодом, в тому ж 2014-му та 2015-му чиновники та народні депутати браво вшановували совєцьких партизанів та перемогу в Другій Світовій, шикуючись під червоними знаменами окупанта та всіляко запевняючи, що це прапори перемоги, нашої перемоги, української.

   Звісно, що ніякої перемоги України не було і бути не могло, але ж рашопропаганда працює через голови наших ненаших народних депутатів, бо неможливо мені уявити під червоним ганчір’ям Лук’яненка, Чорновола чи ж Хмару. Тішить одне, що українцям вдалося нарешті заборонити колорадську стрічку.

   Чому ж по завершенні декомунізації спостерігаємо реванш та відродження комунізму? Саме тому, що не вдалось радикально і повністю декомунізуватися (читай – деколонізуватися). Наша ненаша влада поступилась рівно стільки, скільки змогла видерти українська частина народу – і ні грама більше. Через це ми маємо настільки промосковський закон про декомунізацію, що декомунізацію абсолютно не можна завершити і ми незабаром спостерігатимемо процес повернення до комуняцького лона «вєлікай пабєди», «пабєди» над собою. Закон настільки безглуздо виписаний, що дозволяє декомунізувати лише етап 1917-1941 років, а далі сам же своїми статтями забороняє забороняти осіб, яких забороняє попередніми статтями. На додаток нам дали закон про увічнення (!) перемоги в Другій Світовій війні, чинним є закон про особливий соціальний статус для осіб, що боролись з українцями в органах НКВД, МГБ, КГБ. І як знущання – ухвалили закон про борців за незалежність України в ХХ столітті, чим знівелювали сам статус та ролю борців за незалежність.

  Бо якби працював той закон, про статус борців за незалежність Держави, хіба просила б громада Президента, Ґаранта, про присвоєння звання Героя України легендарному сотенному УПА Мирославові Симчичу, багатолітньому в’язневі совєцьких концтаборів. Хіба виникала б чергова суперечка щодо вшанування української дивізії «Галичина», підрозділів «Нахтігаль» та «Ролянд». А так – лишень декларації. Деклярації й суперечности. Влада ніби показує – більшого ваше повстання не вартує, мусите задовольнятись чим дозволили. Тому – ніякої революції не відбулось.
Адже якби така сталась, то першим законом був би закон про правонаступництво України від УНР, який і вклав би всю законодавчу абракадабру в певний логічний ланцюг, при якому суперечливі закони самі по собі мали б «відсохнути». Однак, однак…

   Щоб перемогти Московщину, варто раз і назавжди, категорично і рішуче відкинути геть все московське: мову, історію, традиції, свята. Це необхідний крок для майбутнього. Інакше все, що ви будуватимете, перетворюватиметься в Московщину і стане Московщиною. Чим, наприклад, відрізняється червона ганчірка в Москві та Житомирі? Або чи вдавалось вам колись бачити україномовного москвина, чи угорськомовного поляка? Або чи є ще в світі громадяни котроїсь з країн, що так вперто заперечують історію власного краю і прагнуть до нової окупації? Це має пам’ятати суспільство, котре прагне збудувати в Україні Україну, не Московщину. Влада в цьому не допоможе, не надійтесь. Навпаки, дуже поволі вона поступається, неохоче українізується.

   На Московщині залишився лише один міф, який досі тримає цю імперію вкупі – 9 травня, день перемоги. Лише один, бо саме через це ми бачимо щорічне наростання істерики навколо цього «свята». Все. Більше китів, які тримають Московщину, не існує. Розсиплеться цей міф – розсиплеться й Московщина. Хіба не цього ми прагнемо? Хіба ми, українці, маємо допомагати продовжити існування свого споконвічного ворога?

   Пам’ятай – 9 травня вийдуть на парад перемоги над Україною під червоним шматтям на Московщині, вийдуть і на окупованій частині Донбасу та в Криму. Якщо ти разом з ними – виходь, танцюй, святкуй. В один час з тобою святкуватимуть Моторола, Гіркін, Захарченко, Путін – ти воз’єднаєшся з ними в святковому антилюдському екстазі. А в цей час твої полонені одноплемінники зазнаватимуть страшних катувань в буцегарнях окупованого Донбасу та на Московщині. Але нащадки тобі вже не пробачать, бо історія розкладе все по полицях неодмінно і марними будуть виправдання про «були такі часи».  
Підтримуєш Путіна? Вийди святкувати 9 травня
Юрій Градовський | 03 Мая 2016 | Просмотров: 3043 | Московщина, окупація
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 13
max1e
1 maxim (max1e)   • 08:39:25, 05 Мая 2016 [Материал]

привет, я юрий градовский, и с вами очередной выпуск града 3.14159здежа. сегодня в выпуске.
-путин нападет на украину 9го мая. в очередной, юбилейный, 3456 раз
-не все памятники снесли кровавому режиму снесли. предлагаю снести градостроительное наследние ссср и уничтожить жилые дома
-лучшие пацреоты живут в польше и в новой боровой. героям нужны деньги на сало, или как мести дворы познаня.
- ту-154 над черным морем сбили марсиане. шок, правда, без смс и регистрации.
- кулинарный раздел. что любит галагузен на обед. Советы по готовке 68 жаренных бюстов сталина.
- зиг хайль! почему зигуют пацреоты украины за домом правосудия.
- советы яя партизанен. как нести херню и не получать за это 3.14159зды. советы юрка по эмиграции.
и другой град 3.14159здежа от вашего любимого неадеквата, вернемся после рекламы.
Юрко
2 Градовський (Юрко)   • 16:33:44, 05 Мая 2016 [Материал]

По суті є щось?))
rzk
11 rzk (rzk)   • 03:10:26, 17 Мая 2016 [Материал]

На много больше чем в статье
ВадимКиплинг
3 Вадим Киплинг (ВадимКиплинг)   • 00:10:02, 06 Мая 2016 [Материал]

Где-то так: https://inforesist.org/v-socsetyax-vysmeyali-neporochnoe-zachatie-putina/
Овод
4 Сергей (Овод)   • 00:17:27, 06 Мая 2016 [Материал]

Огидний пасквiль наводить на думку, що предок автора розстрiлював наших дiдусiв на Богунii, а внук вже паплюжить Велику Перемогу наших рiдних, якi ii здобули i подарували нам життя. Мабуть, переписуе геббельсiвськi листiвки якi ховав його предок в нужнику.
Юрко
5 Градовський (Юрко)   • 18:12:15, 06 Мая 2016 [Материал]

О, Сірожа з Ємільчиного з'явився) Це ти про розстріляних на Богунії очільників Проводу ОУН на Житомирщині жалкуєш?
14школа8класс
6 Александр (14школа8класс)   • 12:28:57, 15 Мая 2016 [Материал]

Дуже гарно? Вiйни не було-перемоги не було? Градовьский був! Все знае! "Вчитель iсторii"- коктейль з пройденого у 1933 пропонуе нам! Нi, не треба таких пропагандистiв, яким не подобаеться сучастний мир, iндивiдуальнoi свободи та контактних мереж! Заборонити мову та культуру тощо, при сучасному зв'язку -неможливо!
Кожний може свое мiсце знайти!
Все закiнчуеться i вiйни теж!
14школа8класс
7 Олександр (14школа8класс)   • 12:48:22, 15 Мая 2016 [Материал]

Знести, усе совецькое ( радяньське ) як на суржику рекмендуе пан Градовськи мiж строк
1953 парк
1953 виставка вднх
1954 житнiй ринок
1958 палац праврсуддя
1959 унiвермаг
1960 -1965 дома на соборнiй площi та киiвскiй вул тощо
1970 музей комонавтики
Тощо,
Знести, заборонити, вiдменити, забути, зтерти
-------
Процеси психологичнi , це не майно, яке можна за 1 час змiнити! Вибираеться те що себе исторично, практично сеье зарекгмендувало! Час-покаже! Суспiльство прагне миру та спокию!
Юрко
10 Градовський (Юрко)   • 16:24:54, 15 Мая 2016 [Материал]

Колібабчук, приступай до знесення)
14школа8класс
8 Олександр (14школа8класс)   • 15:07:15, 15 Мая 2016 [Материал]

Кто учился в 60 годы в средних школах в Житомире, может подтвердить, что был запрос на объединение, на культуру,на моральные ценности!
Тепепь, запрос на силу, противостояние, на революционную необходимость!
Чувствуете разницу! Новая история, ничего кроме неравенства в обществе и несправедливости не принесла!
Новые герои, новая история, новая культура!
Однако, ничего в мире с абсолютного нуля не строилось, только преемственность и творческая переработка , но не запрет! Свобода Воли только тогда гуманна, когда она контролем общечеловеческой морали!
14школа8класс
9 Олександр (14школа8класс)   • 15:13:57, 15 Мая 2016 [Материал]

Пан Градовський! За Вашою логикою, хто iде до церкви, тa почитае Новий Звiт та Старий Звiт, той теж за....
aleks290463
12 Aleksandr (aleks290463)   • 10:04:51, 08 Июня 2016 [Материал]

А ещё лучше расстрелять всех, кто родился до 1991года, как прихлебателей коммунизма и зрадникив.!!!
MiroSlaVira
13 Gregory (MiroSlaVira)   • 19:51:03, 10 Декабря 2017 [Материал]

Нормальний матеріал для нормальних читачів. Не дивуйся, Юрію, бо ворогів Україна має багато. Тому-то вони і скрегочуть зубами, читаючи правду.

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо