Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Сінченко » Дмитро Сінченко

Україна переможе, так само, як перемогла Фінляндія

Автор Дмитро Сінченко

Дмитро Сінченко

все статьи автора

Перша асоціація, яка виникає з Фінляндією – це 1 місце у списку рейтингу «The world's best countries» журналу Newsweek. Країна, що отримала свою незалежність у 1917 році, сьогодні вражає всіх своїм рівнем розвитку та високими стандартами життя.
Як меломан, я з дитинства захоплювався фінською музикою і фінськими виконавцями. Особливо мені були до вподоби гурти Bomfunk MC's, Rasmus та HIM. Також, мені дуже подобаються фінські краєвиди, природа Фінляндії. Асоціація з «фінською сауною» чомусь виникає в останню чергу J.
Історія Фінляндії і України багато в чому схожа. Ми також намагались створити свою державу у 1917, проте тоді це нам вдалось зробити на дуже короткий проміжок часу. Після другої спроби – у 1991 році – ми, нарешті, проголосили державну незалежність, але по-справжньому будувати соборну державу доводиться тільки тепер.
На жаль, сьогодні ми це робимо, сплачуючи дуже високу ціну – життями патріотів нашої країни, у війні із сусідньою войовничою імперією, що має в рази більшу і краще озброєну армію. Так само відбувалось і з Фінляндією у 1939 році. Радянсько-фінська, або зимова війна СРСР із Фінляндією сьогодні практично до дрібниць відтворюється в Україні і називається, чомусь, «новою» і «гібридною».
В обох військових конфліктах Росія не оголошувала війни, натомість створювала маріонеткові «Народні Республіки» та бутафорні «Народні армії», від імені яких воювали регулярні російські військові частини. В обох конфліктах втрати російських агресорів в рази перевищують втрати оборонців. В обох конфліктах марно сподіватись на міжнародну військову допомогу.
Але історія показує, що справедливість у будь-якому разі торжествує. Фінляндія вистояла, відбудувалась і досягнула стрімкого розвитку як в економіці, так і в культурній та гуманітарній сферах. Вона має один з найвищих рівнів життя у світі. Її музика – всесвітньо відома. Корпорація «Нокіа», заснована у Фінляндії, є найбільшим світовим виробником мобільних телефонів. Фінляндія веде перед також у розвитку системи Інтернет.
Сьогодні Фінляндія посідає 1 місце в рейтингу свободи слова у світі за даними щорічної доповіді World Press freedom-2014 міжнародної організації "Репортери без кордонів". В той час, як Україна знаходиться лише на 127 позиції. Нам, українцям, є чому вчитись у фінів.
Приклад цієї невеличкої північної країни додає нам оптимізму. Переконаний, Україна переможе, досягнувши небувалого рівня розвитку, і цей час невпинно наближається!
Дмитро Сінченко
Автор: Дмитро Сінченко http://sin4enko.jimdo.com/
Дмитро Сінченко | 29 Апреля 2015 | Просмотров: 2218 | україна, Фінляндія, окупація, Народні Республіки, імперія, війна, Перемога, Росія
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 1
Коренной
1 Алексей Александрович (Коренной)   • 11:44:52, 07 Мая 2015 [Материал]

Не удивительно, что ноль комментариев, маериал полупустой для такого объема, не несет достойой Финляндии информации, как говорится, ни о чем. Но для Житомира и окрестностей сойдет

Читайте также на эту тему: