Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Сінченко
 

Мир має бути підписаний на руїнах Кремля

Автор: Дмитро Сінченко, 21 Января 2015, 01:58:49
Автор Дмитро Сінченко

Дмитро Сінченко

все статьи автора

"Якщо буде вихід з мирного процесу, військове положення буде введено негайно", - заявив Президент Петро Порошенко під час соєї передноворічної прес-конференції.
"На жаль, інформація про трьох загиблих підтверджується. Бойовики втратили 14. Одного бойовика захоплено в полон. Це правда, але це – війна", - повідомив Порошенко на тому ж таки заході.
Дві взаємовиключні тези, озвучені протягом якихось десятка хвилин. То скільки ж має загинути українців, щоб головнокомандувач помітив «вихід з мирного процесу»?
Заяви нашого прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не менш суперечливі. Нагадаю, не так давно саме він заявив, що ми більше не фінансуватимемо терористів Донбасу. Залишимо за дужками питання, навіщо досі було їх фінансувати – зараз не про це. Найцікавішим є те, що через деякий час він жалівся, що держава безкоштовно постачає на окуповану територію електроенергію, газ та воду.
Чому ж ми відчуваємо цей когнітивний дисонанс у заявах українських чиновників? З одного боку воюємо, в той же час з іншого – миримось. Така позиція не зрозуміла ані українському народу, ані світовій спільноті.
Ми вимагаємо введення жорсткіших санкцій від західних партнерів, однак нам нагадують, що ми досі не ввели власних, не зважаючи на те, що відповідний закон був ухвалений ще попереднім складом парламенту.
Ми, нібито, обурюємось діями російських окупантів в Криму та їх «націоналізацією» майна України та українських громадян, однак досі не подали позовів до міжнародних судів. За розмовами не видно справ.
Ми обурюємось діями вітчизняних олігархів, які підтримували і підтримують сепаратистів фінансово та інформаційно. Досі не вжиті заходи щодо арешту ані майна вітчизняних віп-сепаратистів, які більше не мають депутатського імунітету, ані їх самих.
Досі не проведено націоналізації чи реприватизації майна, що належить російському капіталу чи олігархам, що фінансують сепаратизм. А це могло би стати вагомим джерелом наповнення бюджету. Натомість, йде мова про подальший продаж державної власності.
Досі не скасовано закону про т.зв. «спеціальний статус Донбасу», хоча всі розуміють, що він не діяв жодного дня і діяти ніколи не буде хоча б тому, що Україна не отримала контролю над цією територією і не провела місцевих виборів в терміни, ним передбачені.
Ми досі не можемо офіційно назвати війну війною, терористів - терористами, Росію – агресором. Ми ведемо переговори з терористами на найвищому міжнародному рівні, і Україну в цих переговорах представляють особи з невизначеним статусом.
Хай би що говорили і обіцяли у Москві, ми маємо усвідомлювати – Росія не залишить нас у спокої доти, доки існуватиме хоча б одна з двох наших держав. Ми не здобудемо миру доти, доки не переможемо. А для цього ми маємо наступати, якщо не у військовий спосіб, то в якийсь інший.
Окрім введення власних санкцій проти Росії, розриву дипломатичних стосунків, проведення ефективних військових операцій на території ворога, арештів зрадників України в середині держави і інших стандартних кроків, яких від влади чекає суспільство, ми можемо діяти нестандарто.
Ми маємо визнати незалежність Республіки Ічкерія, яку двічі визнавала сама Російська Федерація, і розпочати з нею дипломатичні стосунки.
Ми маємо визнати право Японії на Курили та Сахалін і оголосити їх окупованою територією.
Ми маємо визнати правонаступництво України від Української Народної Республіки і Київської Русі, і вимагати відшкодування збитків, завданих окупацією територій нашої держави, від правонаступника окупанта – РФ.
Ми маємо працювати над тим, щоб повністю виключити Росію з ООН та інших міжнародних організацій, або створити нову організацію, яка б, нарешті, забезпечила мир та спокій у світі.
Мир – це і є перемога! І підписаний він буде на руїнах Кремля...
 
Дмитро Сінченко
Автор: Дмитро Сінченко http://sin4enko.jimdo.com/
Дмитро Сінченко | 21 Января 2015 | Просмотров: 2923 | Мир, третя світова війна, Кремль, москва, ПУТІН, війна, Росія, санкції, терористи, Перемога
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 4
aurum
1 Антон (aurum)   • 15:15:45, 23 Января 2015 [Материал]

Парашенко, як і всі жиди брехуни. Може вже парашенку пора на квартиру до януковоща!!??
aurum
2 Антон (aurum)   • 15:16:14, 23 Января 2015 [Материал]

два брата акробата- один кормив дамбас інший кормить расею тортиками
AndrewB
3 Andrew Coolg (AndrewB)   • 04:15:34, 28 Января 2015 [Материал]

Дима! Сначала купи себе губозакаточный механизм ... Потом разберись в ситуации- кого вы выбрали... Вспомни , что при кровавом Януковиче ты жил и не боялся... И Крым был ваш... А когда ты может повзрослеешь , поймешь, что руины Кремля тебе не видеть даже в твоих снах при которых у тебя возникают полюции... Украина как государство( единое) убило себя на майдане в Киеве еще в конце 13 года теперь о единстве нет и речи. Знаю точно, что на востоке никто с западом да и с центром уже жить в мире не будет- пролилась кровь и никто уже этого не простит... Так, что в первую очередь подумай как тебе нужно будет выживать в этой ситуации.. Потому, что эти плохие дяди которые порошенко и яценюки уедут за кодон а ты останешься у разбитого корыта, Дима... Не пиши этот бред уже никогда. Ты требуешь то, что никогда не сможет произойти.. Не забивай головушка всякой бредятиной ...
mc_life
4 Дмитро Сінченко (mc_life)   • 00:22:53, 04 Февраля 2015 [Материал]

Андрюша, Україна була і буде єдиною, а руїни Кремля - це не моя вимога чи бажання - це неминуча закономірність. І тільки коли це станеться, ви, зазомбовані москалики, почнете видужувати... або здохнете з горя...

ПС: а полюції відбуваються у тих, у кого довго немає сексу, тобто у таких лузерів, як ти)))

Читайте также на эту тему: