Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Наш город, Украина
 

Кто дерибанит землю на скале Чацкого в Житомире

Автор: Василь Багрій, Субота, 13 Января 2010, 13:09:25
Бригада Шелудченко дерибанить скелю Чацького

На сесії Житомирської міської ради, яка відбулась 23 грудня, житомиряни позбулись більше 2 га землі на скелі Чацького на користь «садоводів». За всю каденцію міського голови Віри Шелудченко та її команди (хоча краще було би тут сказати словами кримінального кодексу «групування») – це найзухваліший президент роздачі майна житомирян.Схоже Віра Шелудченко вже не вірить у свій другий термін, тож намагається зробити якнайбільше, шкода, що на користь лише окремих житомирян. Може до кінця каденції вона таким же чином розпорядиться і з іншими знаковими місцями нашого міста? РАКС, земля на площі Перемоги чи на Соборному майдані, що далі?


Житомир – місто сінокосів та садів

Цікаво чи проголосували би житомиряни на Віру Шелудченко з її програмою «До ладу!» якщо б знали, що за її каденції позбудуться фактично однієї з візиток Житомира – землі поблизу легендарної скелі Чацького? Хоча питання чи дійсно прийшла вона до влади завдяки голосам житомирян після численних судів і досі висить у повітрі. Якщо згадати, то було в тій програмі щось про троянди, якими вона хотіла засадити місто, але, при цьому, жодним чином пані мер не згадала, що троянди садитимуть окремо визначені садоводи. До речі, садівництво увійшло стало популярним у чиновників та їх оточення після того, як не модним стало сінокосіння. До цього десятки ділянок елітної землі потрапили до людей, які звикли їздити на заготівлю сіна на «мерседесах» та джипах.

Садівництво привабило наближених до мера осіб після того, як любителі флори зрозуміли, що на землях відведених «під садівництво» можна за законом побудувати «садовий будинок», а и тут вже на скільки поверхів у кого вистачить фантазії.


Програма «Турбота» діє… Список додається

Тож після сесії міської ради можна сміливо стверджувати: «Турбота» діє. Питанням № 37 в порядку денному сесії навіть було визначено список з 21 прізвища, які потрапили під дію програми, отримавши ділянки на скелі Чудського. За дивним збігом обставин практично всіх з них можна поділити на дві категорії: оточення Шелудченко та депутати від Партії регіонів.

Назвемо лише декілька з «затурбованих» мером щасливчиків: Анатолій Мельник, Микола Туфанов, Володимир Бірюченко – всі депутати-регіонали, обрані житомирянами до міської ради. Далі цікавіше – двоє родичів мера – Ірина Петрова та Віктор Любоха, Олена Мендельсон, за інформацією джерела газети – громадянська дружина заступника міського голови Ігоря Гундича. Віктор Любоха та Олена Мендельсон пов’язані між собою, обидва - є співзасновниками підприємства «Леверанс».

Наступними в списку щасливчиків екс-довірена особа Віри Шелудченко на виборах міського голови 2006 року – Олексій Ясюнецький, зараз він очолює юридичний департамент (http://zt-rada.gov.ua/index.php?departments=1) міської ради та Юрій Руденко – син головного архітектора міста. До речі, минулого року батьку міська рада виділила квартиру в елітному будинку по вул. Чорновола.


Нахабство без меж…

Мабуть кожен житомирян бачив в житті хоча би раз скелю Чацького. Це одне з улюблених місць, яке показують гостям нашого міста – свого роду візитівка. Тепер на цю незвичайну природну красу дивитимемось з далеку, якщо побачимо крізь дахи буржуйських маєтків. До речі, за інформацією народного депутата-бютівця Сергія Пашинського, який з приводу зухвалого земельного дерибану вже звернувся до Генпрокуратури, на деяких з ділянок, щойно виданих нашими депутатами будівництво вже в самому розпалі. Не говорячи вже про моральність цього рішення міської ради, скажемо лише, що правоохоронним органам, якщо буде бажання, буде над чим працювати.

За генеральним планом ця земля знаходиться в межах рекреаційної зони міста, деякі ділянки розташовані за 100-170 м від води, рішення не пройшло екологічної експертизи. Це тільки на перший погляд. Щодо списку осіб то тут є підстави говорити і про застосування антикорупційного законодавства. Що ж до моралі та наведемо лише один факт: 21 привілейована особа отримує коштовну ділянку під «садівництво» в той час як в черзі на ділянку під забудову в місті стоять більше 10 тисяч звичайних житомирян.

Як дякувати міському голові та 42ом депутатам, які нас - громаду, змусили безмовно та безкоштовно віддати дуже цінний, з усіх поглядів, для Житомира куточок? І на що вистачить нахабства далі. Що на черзі РАКС, магістрат, Замкова гора??? Одне слово панове депутати, ви явно ЗАЖЕРЛИСЯ…


p.s. За кілька століть до Вашого рішення, панове депутати та пані мер, письменник, що споглядає на Вас з Бульвару (навряд чи його прізвище, з огляду на рівень вашої культури, щось вам скаже) написав казку «Золота рибка». Там була бабка, що теж ЗАЖЕРЛАСЬ. Не знаю чи читали її вам у дитинстві. Так от, бабка залишилась у розбитого корита, а вам, напевне так легко не відбутись. Що там казав ваш, Віро Тимофіївно, однопартієць на Майдані: «бандитам тюрми»? Отож…
Автор: Василь Багрій, Субота
Наш город | 13 Января 2010 | Просмотров: 9066 | дерибан земли, Житомир, Шелудченко
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: