Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

Завершився ІІ-й відбірковий тур «Art-Now Session Житомир»

Автор: , 26 Июля 2011, 17:44:16
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

23 липня 2011р. до Житомира завітали представники «Квартира FM» (м. Луцьк) Іванна Мартинів та Роман Домбровський щоб нагородити учасників та переможців ІІ-го відбіркового туру «Art-Now Session Житомир».

Нагадаємо, що переможців визначало як професійне журі (Кондратюк Василій Іванович - голова житомирської обласної організації національної спілки художників України, заслужений художник України, Войтенко Валентин Андрійович - відповідальний секретар спілки художників України, заслужений художник України, Поліщук Олена Петрівна - доктор філософських наук, завідувач кафедри естетики, етики та образотворчого мистецтва Житомирського державного університету ім. Івана Франка) так і відвідувачі виставки (голосування тривало практично до самого нагородження).

У затишній атмосфері арт-кав’ярні «КАВОМАНІЯ» було підведено підсумки і визначено 6 переможців (троє за версією професійного журі і троє за версією глядачів) та відібрані роботи, що представлятимуть Житомир у вересневому гранд-фіналі у м. Луцьк. Переможці отримали почесні дипломи від організаторів та сертифікати від інтернет-магазину для художників «РОСА» (www.rosa.ua).

А завершився ІІ-й відбірковий тур «Art-Now Session Житомир» музичним вечором у клубі «Сабратья», під час якого глядачі ще раз змогли ознайомитися з творчістю молодих житомирських художників під музику гуртів «Время ОНО» (фольк рок/Житомир), «БП» (Джаз-блюз бенд),  «Продаётся солнце» (Одеса); виконавців: Денис Кожухов-Суховій (київський бард експресіоніст),  Владимир Дриндрожик (Шепот Серебра/Белоруссия) та поезією від Олександра ВітюкаСписок переможців:

за версією професійного журі (техніка виконання):
 1. Світлана Русинська
 2. Віталій Правдицький
 3. Сегій Супрунчук

за версією глядачів:

 1. Олена Гаєвська
 2. Сергій Носок
 3. Андрій Чебера

До участі у Луцькому гранд-фіналі обрано:

 • Віталія Правдицького
 • Сергія Супрунчука
 • Оленку Гаєвську
 • Сергія Носка
 • Андрія Чеберу
 • Світлану Новікову

Ігор Шурпан | 26 Июля 2011 | Просмотров: 4551 | Сабратья, Житомир, Дриндрожик, БП, Время ОНО, Квартира FM, Продаётся солнце, Іванна Мартинів, Кавоманія, Art-Now Session
Редакция сайта может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 0