ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Мода та стиль |
Численні переваги онлайн-шопінгу українці змогли оцінити ще за період вимушеної ізоляції в часи пандемії COVID-19. Всі з нетерпінням чекали початок 2022 року в надії на закінчення складного періоду життя. На жаль, людям довелося зіткнутися з новими випробуваннями у вигляді комендантської години і численних сирен, майже по всій території України.
За останні пів року обороти інтернет-торгівлі в Україні зросли в кілька разів. Покупці зрозуміли, що вибір товарів на онлайн-майданчиках більший, а ціни нижчі, ніж у роздрібних магазинах. До того ж є кілька секретів, що дозволяють заощадити ще більше. Сьогодні українці купують в інтернеті практично все - від товарів першої необхідності до одягу, та багато чого іншого.
Бажання заощадити на покупках – природно для кожної людини. Приємно побачити в чеку знижку у вигляді 50, 30 або навіть 10%. Підковані покупці знають, як знайти в інтернет-магазинах вигідні пропозиції та отримати додатково який-небудь бонус.
Існує кілька простих, але дуже корисних інструментів, що дозволяють заощадити на покупках онлайн і отримати бажаний товар швидко і за доступною ціною.
Читання непотрібної електронної пошти нікому не приносить задоволення. Але з цього процесу можна отримати чималу користь. Вітчизняні маркетплейси часто роблять спеціальні пропозиції постійним клієнтам. Дізнатися про них можна саме з розсилки інтернет-магазинів.
Деякі торгові майданчики готові запропонувати знижку до 30% тільки за реєстрацію і вказаний е-мейл. Це дозволить заощадити чималі кошти на придбання товарів або послуг, які ви довго вагались придбати по повній вартості.
Промокоди на необхідні товари або магазини можна знайти на сайтах спеціалізованих знижкових агрегаторів. Торгові компанії використовують промокоди для залучення нових клієнтів або в якості бонуса для постійних покупців.
Купони надають знижку не тільки на товари, а й на послуги. Найчастіше подібні акційні пропозиції мають обмежений термін дії.
Майже завжди послуга безкоштовної доставки вигідніше, ніж пошук меншої вартості товару. Наприклад, в одному магазині книгу можна придбати за 200 гривень з безкоштовною доставкою, а в другому – за покупку доведеться заплатити 180 гривень і 50 гривень за доставку. Звичайно перший варіант краще і вигідніше.
Автор: Оксана Загороднюк, редактор рубрики "Мода та стиль" на ЖЖ.info