Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Будівництво

Центр інженерних рішень з опалення та водопостачання Ітерм

Автор: Сергій Ковальчук, 12.02.2024, 22:07:20 Центр інженерних рішень з опалення та водопостачання Ітерм
Центр інженерних рішень з опалення та водопостачання Ітерм, здобув лідерські позиції на ринку завдяки професійному підходу, широкому асортименту та вражаючій якості обслуговування. Заснований в 2016 році в місті Бердичів, цей магазин швидко став ключовим гравцем в галузі опалення та водопостачання, надаючи клієнтам комплексні рішення та висококласні послуги в м. Бердичів, Житомир та інших населених пунктах.

Асортимент продукції та Послуги ІТЕРМ

Ітерм всебічно задовольняє потреби клієнтів, пропонуючи більш як 50 000 найменувань у своєму асортименті (котельне обладнання, газові та твердопаливні котли, радіатори зі сталі, алюмінію, біметалеві позиції та комплектуючі до них та багато інших товарів. Це дозволяє забезпечувати повні комплексні рішення для будь-яких об’єктів, включаючи обладнання для систем опалення, водопостачання та каналізації.

Компанія не обмежується просто продажем товарів. З метою максимального комфорту клієнтів, Ітерм надає безкоштовні послуги професійного консультування, підбору обладнання та розрахунку вартості. Тут ви можете отримати не лише високоякісні товари, але й кваліфіковану підтримку в процесі вибору та покупки.

Доставка та Монтаж

Однією з ключових переваг Ітерм є швидка та ефективна доставка в Бердичеві, Житомирі та інших прилеглих населених пунктах. Власна служба доставки забезпечує надійну та оперативну доставку, щоб задовольнити потреби клієнтів.

Забезпечення комфорту та добробуту клієнтів також включає в себе установка та монтаж систем опалення, водопостачання й каналізації. Ітерм має великий досвід роботи та гарантує професійне виконання робіт будь-якої складності. Кваліфіковані фахівці забезпечують точність та оперативність у виконанні завдань, забезпечуючи найвищу якість монтажу систем.

При придбанні обладнання для опалення та водопостачання в компанії ІТЕРМ в комплексі з послугою монтажу "Під ключ", клієнти гарантовано отримують знижку, що дозволить їм зекономити на загальних витратах. Цей підхід покликаний не лише забезпечити клієнтів високоякісним обладнанням, а й зробити весь процес встановлення ефективним та економічно вигідним.

Ітерм не просто магазин – це партнер, який пропонує повний спектр послуг в галузі опалення та водопостачання. Завдяки високоякісним товарам і послугам, Ітерм продовжує здобувати довіру та визнання клієнтів, що робить його невід’ємною частиною сфери інженерних рішень.

Контакти Ітерм

м. Бердичів, вул. Житомирська, 82
тел. +38(063)9494040
Сайт: https://iterm.com.ua/
Автор: Сергій Ковальчук, редактор рубрики "Будівництво" на ЖЖ.info
Будівництво | 12.02.2024 | Переглядів: 240 | отопление, опалення, Водоснабжение, будівництво, котлы

Читайте також на цю тему: